Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

rohlíkové boilis necteno

26.2.2014 | karpius | Položená | 2.981 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj všem.Letos chci zkusit rohlíkové boilis,jedná se o silně bahnitou vodu.Jaká je dobrá příchuť teď po zimě a čím zakrmit.

Po teplé suché zimě... necteno

26.2.2014 | Dany73 | Vaše názory | 1.586 zobrazení | 3 odpovědi

Letošní zima bylo neobvykle teplá, spadlo během ní nejméně srážek za poslední 44 let. I v březnu mají být teploty nadprůměrné a pršet zřejmě moc nebude, hrozí sucha. Máme se radovat, že letos přiletělo méně kormoránů, nebo jsou větší zkázou pro rybáře nízké stavy vod ve vztahu k rybí reprodukci a dalším okolnostem? Ne každá voda disponuje přehradou.. Kde se ryby budou třít?

číhátka před špičku necteno

24.2.2014 | karpius | Položená | 4.839 zobrazení | 9 odpovědí

Ahoj,nevíte někdo kde se dají sehnat lehká předprutová číhátka světelná na LED diody?

recenze prutu necteno

23.2.2014 | muskar19 | Feeder | 2.727 zobrazení | 1 odpověď

dobry den chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenost s prutem browning commercial king bomb 3.00m 3–6 lbs na jake vody se nejvic vyuzije.

Díly na navyjáky Okuma necteno

22.2.2014 | Pavel 75 | Navijáky | 3.595 zobrazení | 2 odpovědi | upravit

Ahoj, nevíte prosím někdo, kde se dají koupit náhradní díly na navyják OKUMA POWER LINE 860? Případně kdo je servisuje? Předem díky Pavel.

Leon Hoogendijk Basic Instict 3.60m necteno

21.2.2014 | Zemak | Kaprařina | 1.970 zobrazení | žádná odpověď

Zdravim, ma nekdo zkusenost s temito pruty ? Nekde jsem na internetu cetl ze do nich napriklad nepasuji navijaky Tica Scepter,doufam ze moje Tica Abyss do nich pujdou, budu mit dva ks techto prutu ve 2.75 lbs

Horní míra: myšlenka, která změnila rybařinu necteno

19.2.2014 | nnnap | Kaprařina | 5.132 zobrazení | 68 odpovědí

Co si o tom, s odstupem času myslíte.

http://hobby.idnes.cz/…ybareni.aspx?…

Konzervace boilies necteno

16.2.2014 | Lenča | Tipy & triky | 5.112 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravím, chci se zeptat a nechat si poradit… :-) vyrábíme vlastní boilies a potřebovali bychom nějaké tipy na konzervaci boilies. My máme ve zvyku po uvaření sušit a pak do mrazíku, ale chtěli bychom něco, abychom ho nemuseli namáčet do nějakých olejů a pod. Představujeme si nějakou sušinu, prášek který přidáme už do směsi… jak to dělají prodejci boilies, že po je pořád takové měkké jakoby bylo čerstvě uvařené… Díky za tipy a pište pište… :-D

půjde to? necteno

16.2.2014 | nůž26 | Sumcařina | 2.115 zobrazení | 8 odpovědí

Ahoj lidi, jako lov tloušťů mě zajímá a sumcařina taky. Ale teď k věci: Je možné udělat klasickou průběžnou montáž na položenou (olovo,obratlík,ná­vazec,háček a nástraha) i na lov sumce?

smekač vs multík necteno

15.2.2014 | amatér12 | Sumcařina | 2.101 zobrazení | 3 odpovědi | upravit

Ahoj začínám se sumcařinou a nevím co si mám koupit jestli smekací naviják nebo multiplikátor. Co by jste mě doporučili vy? Děkuji předem za případné odpovědi.

Staré rybářské fotografie necteno

13.2.2014 | -zruseno | Vaše názory | 3.290 zobrazení | 6 odpovědí

Staré rybářské fotografieToto fórum zakládám, protože miluji kouzlo starých fotografií. Pokud máte doma nějaké historické fotografie, či fotky z mládí z rybářskou tématikou(popřípadě nějaké zajímavé rybářské foto-objevy na internetu) sem s nimi!

Krmitková směs MrazAgro.cz necteno

13.2.2014 | Honza Pytlíček | Položená | 2.179 zobrazení | žádná odpověď

Zdravím chci se zeptat jestli někdo neví jaké kvalitu je krmitková směs ze stránek MrazAgro.cz mají tam ty směsi shodneme levný tak se chci zeptat jesli někdo neví jaké jsou kvality a jak lepí voní atd… Děkuji předem za odpovědi

Boilie z jater necteno

13.2.2014 | Honza Pytlíček | Recepty | 2.441 zobrazení | žádná odpověď

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli do boilisu můžu rozmiksovat játra jestli pak boilies nebude plesnivět děkuji předem

Quantum ESCALADE necteno

13.2.2014 | AvidEye | Navijáky | 2.008 zobrazení | 3 odpovědi

Uvažuji o koupit Quantum ESCALADE vel.40 nebo taky Awa-Shima Pulse HZ Bass 4000 Nemáte někdo sním zkušenosti jestli ho koupit nebo né popřípadě nějaký doporučit tak do cca 2000,– Předem díky.

Rybářský řád necteno

12.2.2014 | žaba | Vaše názory | 2.254 zobrazení | 6 odpovědí

Dobrý den přátelé rybáři,mám dotaz na který si neumím sám odpovědět. Čtu Rybářský řád a soupis MP revírů pro držitele celosvazových povolenek str.17 povolené způsoby lovu, bod A, č1-Lov na položenou,lov na plavanou v revírech MP. Je zde věta: Při lovu na ŽIVOČIŠNOU nástrahu mohou být použity i víceháčkové systémy s nejvýše 3 háčky.Jedno,dvoj,troj­háčky. Otázka zní,je žížala živočich a mohu tedy nastražit např.na 3 háčky 3 žížaly nebo vytvořit jiný násražní systém ?

Spro strategy revenge 3lb 3.6m necteno

12.2.2014 | Frysi | Pruty | 2.614 zobrazení | 1 odpověď

Dobrý den máte nějaké zkušenosti s těmito pruty letos jsem je koupil,tak me zajima jestli jsem udělal dobře,už se nemůžu dočkat až je testnu.Navijáky jsem koupil okuma power-liner pl 860

přívlač na mrtvou rybku necteno

11.2.2014 | Frysi | Přívlač | 3.534 zobrazení | 12 odpovědí

A co říkáte na tohle máte s tím někdo zkušenost.

http://www.jokr.hys.cz/index.php?…

Tica Abyss necteno

11.2.2014 | Zemak | Navijáky | 2.403 zobrazení | 5 odpovědí

Zdravim, jake mate zkusenosti s timto navijakem ? Konkretne mi jde o model 6007 s baitrunnerem

Plavaná na MORAVĚ necteno

10.2.2014 | Scraft_cz | Plavaná | 2.342 zobrazení | 11 odpovědí

Na tomto fóru se budeme my moraváci o plavané, která je dnes stále oblíbenější. Také se budeme dělit o zážitky, návazci atd..

prut na smacky necteno

9.2.2014 | Frysi | Přívlač | 3.080 zobrazení | 25 odpovědí

Ahoj schanim nejakej prut na smacky a pokud mozno aby se dal pouzit i na nejake woblery trpytky atd.Chtel bych s nim chytat Stiky candaty okouny na na prehradach rybnicich i na mirne tekoucich rekach.Popripade poradte i navijak.Jsem zacatecnik diky za kazdou radu.