Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Zimní olympijské hry Soči 2014 necteno

8.2.2014 | HaD | chytej.cz | 22.264 zobrazení | 331 odpovědí

Sledujete? Fandíte? Komu? Já měl tu čest vloni v Soči být a fandím hlavně hokejkám a Martině Sáblíkové! Jede zítra!!!

Rada od zkušených mazáků necteno

7.2.2014 | Morsky_vlk | Pruty | 3.028 zobrazení | 8 odpovědí

Dobrý den přátelé rybolovu, Potřeboval bych poradit s výběrem dražšího prutu, budu slavit narozeniny a tak si chci udělat pořádnou radost. Vybírám prut v mé maximální cenové hladině do max 9000 Kč! To je důležité, více nemám ale nyní k věci rozhoduji se mezi prutem Sportex FBC Carp Top tenhle kaštanový kousek se mi velice líbí http://www.tropicliberec.cz/…380cm-3-50lb a nebo prut Sonik NCT Carp Rod http://www.tropicliberec.cz/…-12ft-2-75lb Máte někdo s některým z prutů zkušenosti? Popravdě se mi páči Sportex… ale nechám si poradit

Potřebuji poradit . necteno

7.2.2014 | GEERS CZ | Ubytování | 2.415 zobrazení | 8 odpovědí

Dekuji všem za dobrou radu a nezištnou pomoc.V spoko­jenosti vybaveno.Pomúžu rád podobnou požadavku na ubytování v okolí Žiiny zabezpečit.

Tloušti necteno

6.2.2014 | nůž26 | Bílá ryba | 2.454 zobrazení | 15 odpovědí

Ahoj nedávno jsem se ptal jaký vlasec na cit, ale teťka mám jinou otázku ohledně tloušťů. Jak chytat v tomhle počasí (splávek nebo krmítko/olovo) a na co chytat? Děkuji předem.

Revír Labe 13(441028) upozornění ! necteno

6.2.2014 | avakejka | Domácí revíry | 3.864 zobrazení | 3 odpovědi

Toto je upozornění pro všechny, kteří jezdí rybařit k Labi autem na tento revír. Měst.policie bude kasírovat. Měst. úřad vydal vyhlášku 2/2013.

http://www.steti.cz/…view/18/339/

Revír 411 125 VLKAVA 1 a 2 necteno

4.2.2014 | Drholdr | Domácí revíry | 2.313 zobrazení | 1 odpověď

Dobrý den všem, chtěl bych se zeptat jestli někdo chytáte na tomto revíru? Jak to s touto řekou vypadá po otravě v roce 2006? V letech 2012 a 2013 jsem Vlkavu v její horní části několikrát navštívil, ale bez nějakých větších úspěchů a o dalšího rybáře jsem tam nezavadil. Předem děkuji za Vaše zkušenosti s touto krásnou říčkou.

Lov na cit necteno

2.2.2014 | nůž26 | Položená | 2.525 zobrazení | 25 odpovědí

Ahoj, chci se zeptat kolikátku vlasec by jste mě doporučili pro lov na cit. Děkuji předem

453 059 ORLICE DIVOKÁ 7 necteno

1.2.2014 | šimpik | Lososovité ryby | 1.898 zobrazení | žádná odpověď

Ahoj, rád bych se zeptal na jakékoliv zkušenosti s tímthle revírem..hralvně by mě zajímal úsek u tzv . " pašerácké stezky " přívalč , muškaření..cokoliv

Rybolov " Bolognese " necteno

1.2.2014 | GEERS CZ | Plavaná | 2.533 zobrazení | 4 odpovědi

Při lovu na boloňku, jak přesne nakrmit na delší vzdálenosti 50m a víc na proudící vode?Jak připravit krmení?Co použít na slepení krmení?

Kaprářské maratóny. necteno

1.2.2014 | GEERS CZ | Kaprařina | 3.854 zobrazení | 14 odpovědí

Malé postřehy od vody.Tak jednu ostrou. Váš názor na kaprářské maratóny/tzv.zá­vody/ na začátku sezóny.Co to vlastne přináší a pro koho?

Lužnice 5 necteno

29.1.2014 | Honza Pytlíček | Úspěchy | 2.122 zobrazení | 2 odpovědi

Dobrý den,,

Zdravím všechny a chtěl bych se zeptat :: jedu letos na dovolenou k Sezimovu Ústí koncem srpna pronajal jsem si chatu a jak je na Lužnici 5 s rybami jak se dam chytá a jak ne nikdy jsem tam nebyl a ani nevím jaký tam jsou ryby a jaký velikosti prosím o co nejvíce informací Děkuji předem

Zkusenost s prutem? necteno

29.1.2014 | jarysek | Pruty | 1.768 zobrazení | 6 odpovědí

ma nekdo zkusenost s privlacakem od Pezon&Michel ? http://www.tropicliberec.cz/…e-180-6-12gr

s porovnanim treba se speedmasterem? diky

výprava na ebro necteno

29.1.2014 | filip krupka | Rybaření v zahraničí | 2.866 zobrazení | 3 odpovědi | upravit

výprava na ebroHledáme jednoho až dva lidi na doplnění míst v obytném voze na rybaření na Ebru. Veškeré info na mailu latanirotrade@gmail.com nebo tel 777/99 66 07

Výběr místa ve vodě necteno

27.1.2014 | bleha | Sumcařina | 2.452 zobrazení | 1 odpověď

Zdravím. Mám dotaz. Od zahájení chci zkusit chytat sumce. Zkusím podvodní splávek, protože na bojku to dle kolegů moc nejde… Teď k dotazu. Mám 3 možnosti, kam natáhnout rybku 1.Zatopený splav v přehradě-otázka-přímo na, nad,pod? Okolo je bahno, splav je kamenný 2.Hrana koryta-zatopené louky-je tam cca 40 cm mazlavýho bahna 3.Pod skálu-hrana koryta.je tam kamenné dno s pískem nebo pod skálu-cca 1,5 vody, vzdálenost do koryta 10 m,pevný pískokamenný podklad

Jaké místo by jste zvolili?

Díky

boilies od chytiljsem.cz necteno

27.1.2014 | pytlak | Kaprařina | 2.472 zobrazení | 7 odpovědí

Jaké máte zkušenosti s boilisem od Chytila – Master Carp.Jak ho kapři berou popřípadě jaká příchuť boduje nejvíce.

Krmivo HULIN necteno

24.1.2014 | kolibrik | Kaprařina | 2.411 zobrazení | 1 odpověď

Zdravim vsechny chci se zeptat jestli nemate nekdo skusenosti z boilim od firmy KRMIVA HULIN.Predem moc dekuji za odpoved

Ochrana-léčení rybníčků a nádrží. necteno

23.1.2014 | GEERS CZ | Vaše názory | 1.885 zobrazení | 1 odpověď

Ochrana rybníčků a nádrží.Je možnost léčení a ošetřování našich vodních lokalit.

Šampaňská křída . Křída coccolithic .

Je to komponent , který se aplikuje do vody.Jeho složení umožňuje pomalou difúzi kyslíku v dané lokalitě a to po dlouhou dobu.Znižuhe zakalenost vody , udržuje konzistentní pH v celém vodním sloupci.Púsobí jak katalizátor při rozkladu organických látek ve vodě / mrtvé řasy atd. . / .V určitém procentu je dodáván i do krmení pro ryby od renomovaných výrobců .

Po použití, je zjevná fyzikální transformace nádrže změny barvy a přirozený vzhled. Pak v příštích 10 dnech bakterie začnou blokovat amoniak , fosfáty a sirovodík .

Voda je vzácná, je nutné ji chránit a udržovat.

Jaký je Váš názor na léčbu rybníčků?

4. Česká škola stavby štípaných prutů necteno

21.1.2014 | Pláča | Muškaření | 5.540 zobrazení | 45 odpovědí

4. Česká škola stavby štípaných prutůDobrý den, chtěl bych pozvat všechny zájemce, kteří chtějí svůj vlastnoručně postavený bambusový prut, do této diskuse. Probrat vše co vás na stavbě štípaných prutů zajímá (pokusím se na vše odpovědět). Budu se snažit vám přednést v nejlepším světle tento úžasný materiál, který určitě patří nejen do poličky, ale hlavně k vodě. Kurz povedou profesionální stavěči ze Švýcarska ze spolku Gesplisste, http://gespliesste.ch/ Termín konání je 29.10. – 2.11. 2014 Přihlášky prosím posílejte na e-mail placa.kv@seznam.cz

jezero jaroslav necteno

20.1.2014 | zdenda50 | Kaprařina | 3.200 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj. Mám dotaz na chytání na Jaroslavi. Můžete poradit na co je dobré chytat ? Dik Zdenek

Leden All Inclusive necteno

19.1.2014 | FInnnp | Domácí revíry | 2.284 zobrazení | 25 odpovědí

Tak mě to dnes nedalo a vyrazil jsem na ryby.Ač je 19.leden.Na rybníkách se normálně chytá.Komáři létaj.Ptáčci si pozpěvují.Násaďáci berou jak létě.V noci jsem byl chytat i rousnice.Jak se vám to líbí?