Chytej.cz

Itálie - rybaření na jadranu (Terst) necteno

19.6.2005 | xycht | 8.874 zobrazení | 6 odpovědí

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kolik stojí povolenka na moře v Itálii . chci chytat na jadranu. Nevěděl by někdo nějakou web adresu kde bych to mohl najít? díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 10. března 2016 ve 23:19 @ gratus

zdravím, chystám se letos do itálie, oblast bibione je potřeba nějaká povlenka na rybaře z břehu na moři, eventuelně i na řece?

reagovat
Pondělí 20. června 2005 v 15:16 ® efendi
efendi

Pro XYCHTA: Ještě malé rady k Monfalcone. Je zde ústí řeky a když jsem tam byl před asi 8 lety, bylo zde strašně komárů. Vždycky obden projel traktůrek s postřikovačem a komáři zmizeli. Večer po setmění druhý den to bylo k nevydržení. Doporučuji dobrý odpuzovač. Já jsem chytal na levé straně od pláže směrem k přístavu, jsou zde navezené šutry zabíhající do moře. Dá se taky chytat u mola, ale nic moc, ty šutry jsou lepší. Chytá se až před setměním. Nezapoměň na žížaly nebo červy. Jinak v Terstu je akvárium, ale když jsem tam byl, tak zde bylo otevřeno asi 5 místností a větší žebrárnu jsem neviděl, to v našich ZOO je víc ryb k vidění. Hezkou dovolenou. Až se vrátíš tak napiš

reagovat
Pondělí 20. června 2005 ve 13:06 ® xycht

efendi: díky moc. do Monfalcone se chystam )

reagovat
Pondělí 20. června 2005 ve 12:50 ® efendi
efendi

Chytel jsem vedle Terstu – asi 15 km, ve středisku Monfalcone. Povolenku nepotřebuješ. Pár rad: Nejlepší je mít svoje žížaly nebo červy, chytá se na splávek. Odkoukal jsem to od místních a brali mořské jehly- dobré do kuchyně. Chytal jsem u skal a zde je moře dost zarostlé trávou a nedalo se vláčet. Je zde velký rozdíl mezi odlivem a přílivem a mělké moře, takže s proutkem který vemeš sebou nemáš šanci nahodit do potřebné vzdálenosti – tak 150 m a více, pro lov na těžko. Samozřejmě pokud sebou nemáš spec. prut pro daleké náhozy. Dobré je míti pean, červík bývá dost zažraný. Přeji dobrou zábavu.

reagovat
Neděle 19. června 2005 v 17:11 ® xycht

Shimi: to sem si myslel taky,ale třeba v Chorvatsku to prej taky neni nutný, ale kdo si tam povolenku nekoupí může mít od místní policie problémy. tak nevim, nejsem si prostě jistej

reagovat
Neděle 19. června 2005 v 15:52 ® Shimi
Shimi

xychte k mori zadnou povolenku nepotrebujes

reagovat