Chytej.cz

Pomoc s výběrem echolotu necteno

16.1.2017 | Bulldog.o | 2.821 zobrazení | 2 odpovědi

Vážení přátelé.., potřeboval bych poradit s výběrem nového echolotu. Řadu let používám v podstatě historický echolot humminbird řady tuším 100 SX (zobrazení je spíš tcr101). Celou dobu pracuje spolehlivě a díky němu rozeznám kde je koryto nebo nějaké skály či pařezové pole. Nikdy jsem s ním neměl žádný technický problém, nicméně myslím, že je čas rozbít prasátko a udělat krůček dopředu a uložit ho k zasloužilému odpočinku. Od jeho nástupce bych se rád dočkal těchto vlastností: přesnější a ostřejší vykreslení dna přímo pod lodí, nejde mi o skenování velké plochy dna. Schopnost vykreslit „překážky“ na dně typu-pařez, padlý strom, silnější větve atd., Echolot používám při lovu sumce na bójku a kaprařině (hledám hrany koryt, „bordel“ na dně, lavice apod. a to do hloubek 20m). Echolot budu používat na klasickém nafukovacím člunu za 2000kč, nebo na pramici. Vybral jsem několik typů, ale nemůžu se rozhodnout, při prostudování jejich technických parametrů jsou téměř totožné a proto Vás prosím o radu, názor, popřípadě zkušenost. Tady jsou kousky co jsem vybral- Humminbird PiranhaMax 197C DI, Lowrance Elite-3X DSI, Humminbird® 541. Díky všem za pomoc…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 26. srpna 2017 ve 12:40 @ Tomáš Jánský

Přemýšlím o tomto … dá se pořídit pod 4 000Kč, co myslíte, máte někdo? Reklama patří jinde! Admin

reagovat
Úterý 4. července 2017 ve 20:24 @ Tonda Gaser

Já jsem po přečtení recenze vyzkoušel tento lowrance-elite-7-ti. Pak jsem si ho půjčil od známeho na týden a super.. Svůj mám asi měsíc, ale zatím paráda Edit,krz reklamy.Ta patří jinde! Admin

reagovat