Chytej.cz

Rybolov Chorvatsko z lode necteno

10.1.2017 | Martin R | 4.712 zobrazení | 7 odpovědí | upravit

Zdravim kolegove, 1 července vyrazim s rodinou na dovolenou do chorvatska a naskytla se příležitost půjčit si lod na tyden, takze budeme brazdit ruzne zatoky cely tyden a já si rikam proc si nezkusit zachytat z lode. Bude to moje prvni chytani na mori a z lode. Chtel bych se zeptat zda tu je nekdo kdo ma nejake zkušenosti s timto typem rybolovu v chorvatsku a hlavne techniku lovu. Co jsem projížděl google, moc jsem toho nenasel. Teda spis nic. Zajima me jak je to s privlaci, typ nastrahy. Co plavana vyplati se na mori? A taktéž jaka nastraha. Je červenec, bude vubec nejakej zaber. Jak rikam na mori jsem jeste nelovil, takze tam nechci prijet nepripravenej :) za kazde info budu vdecnej popřípadě i nejaky odkaz kde se tomuto tematu venuje nejaka pozornost. Diky moc Martin

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 6. února 2017 v 15:59 ® patast reakce na …

kde ještě je potřeba povolenka

reagovat
Pondělí 6. února 2017 v 15:59 ® patast reakce na …

tak tam mne neuviděj

reagovat
Pondělí 6. února 2017 v 11:29 ® kerob reakce na …
kerob

antichorvat> není pravda, že Chorvatsko je jediná země, kde je potřeba mít povolenku.

reagovat
Neděle 5. února 2017 v 15:46 @ antichorvat reakce na …

V zlodějském Chorvatsku se platí za všechno, dokonce i za lov ryb na prut. Nikde jinde to na moři neplatí, jen u těch zákeřných xxxxxxx ano. Dokonce se musí platit i za to, že máš na na vlastní lodi soupravu pro potápění, hnus velebnosti…Takže, ano, potřebuješ povolenku. Jen blázni tam jezdí…

reagovat
Neděle 5. února 2017 v 11:41 ® patast

na lov z lodě musí být nejspíš povolenka nebo né ?

reagovat
Pátek 27. ledna 2017 ve 23:46 ® proutek reakce na …

V chorvatsku je kolem břehů akorát velké hovno, Nic co stojí za řeč nechytneš, vybité moře. Když chceš chytit, musíš 20 km od břehu.

reagovat
Středa 11. ledna 2017 ve 20:00 ® Karel_Mr

Ahoj, jakou budeš mít loď? Na přívlač můžeš použít běžné nástrahy, pokud se trefíš do místa, kde jsou ryby, tak se dá něco chytit. Dost úspěšný bývá lov na položenou , nástraha rybí maso, nebo kus kalamářů. Dá se chytit pěkný úhoř.

reagovat