Chytej.cz

Jaký z těchto navijáků? necteno

7.1.2017 | sachista | 2.524 zobrazení | 7 odpovědí | upravit

Zdravím rybáři, mám na Vás menší dotaz. Budu si letos kupovat nové navijáky na klasickou položenou s volnoběžkou a vybírám mezi Okuma Longbow xt baitfeeder (http://navijaky.heureka.cz/…w-xt-bf-665/ ) a mezi Cormoran Pro Carp GBR 6PiF 5500 ( http://navijaky.heureka.cz/…r-6pif-5500/#…) neřeším teď velikost cívky, jde mi spíš o spolehlivost a kvalitu, nerad bych za rok musel kupovat nové. Díky za názory

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 12. února 2017 ve 23:07 ® patast reakce na …

proto jsou to takové držáky

reagovat
Neděle 12. února 2017 v 19:37 ® hypac.cz reakce na …

patast> Okumy jsem měl LongBowy. Silné, poctivé navi. Byl jsem s nimi spokojen, nezničil je ani dvoumetrový sumec na kapráku, rván silou na šňůře :-D Nicméně na mě byly pocitově příliš humpolácké :-)) ))))

reagovat
Sobota 11. února 2017 ve 13:02 ® patast reakce na …

hypac.cz> okuma je držák

reagovat
Pátek 10. února 2017 v 11:39 ® hypac.cz

Ahoj, koupil jsem dva kusy Cormoran Pro Carp GBR 6PiF 5500 hned jak přišly na trh. Pocitově příjemné kousky, překvapivě jemná brzda a citlivý baitrunner. Hodně rozhodoval i design a cena. V mém případě oba navijáky při třetí vycházce zkolabovaly. Když to přeženu, jakoby měly ve střevech plast a ta ozubená kola popraskala a to při běžném stahování 110g olova. Navijáky přestaly navíjet. Nevím čím to bylo, pravdou je, že reklamace byla bezproblémová a prodejce mi do týdne od odeslání k reklamaci zaslal dva nové a u nich se již vada neprojevila. Pochyby zůstaly a tak nakonec po sezóně šly do světa. Kamarád značku Cormoran prodával a ten mi o dva roky později řekl, že ještě neviděl od Cormorána kvalitní naviják. Ale to je jeho subjektivní názor byť opřený o profesionální zkušenosti. Jeden známý co s ním občas chodím chytat je kupoval asi měsíc po mně a má je do dnes a spokojen.

reagovat
Neděle 22. ledna 2017 ve 13:00 ® patast

byl bych spíše pro okumu

reagovat
Čtvrtek 19. ledna 2017 ve 22:29 ® Jarda Š.

Okumy LB jsou v původní verzi známé jako velmi kvalitní a spolehlivé navijáky, na našem trhu ve své cenové kategorii asi vůbec nejspolehlivější. Nyní je ale na trhu inovovaná verze, se kterou zatím není dost zkušeností.

reagovat
Středa 18. ledna 2017 ve 14:14 ® clovek1

Ahoj, koupil jsem tátovi Cormoran Pro Carp GBR 6PiF 5500 a po 2,5 letech mu vypadl čep z kličky. Jelikož byly již po záruce, tak čepík nahradil upraveným hrebíčkem a makají zatím dál bez větších potíží.

reagovat