Chytej.cz

Kolik ste toho letos na svazovkách nachytali? necteno

27.12.2015 | cry.wolf | 5.130 zobrazení | 37 odpovědí | upravit

Kolik ste toho letos na svazovkách nachytali?KOlem vody se pořád povídá že se málo sadí, že ryby neberou, že sou malý a takový plky. Pohlubte se před odevzdáním povolenky kolik ryb se vám podařilo za sezónu nachytat, abychom měli přehled co a jaký ryby se nejčastěji loví. Revíry doporučuju začernit, aby monitoři neměli tipy kam chodit víc masit. Jen ať si musí najít ryby sami.

Mě se zdá že letos byla sezona dobrá, bílé ryby hafo, no a kaprů kdybych chtěl tak sem mohl nachytat víc než dost.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Úterý 9. února 2016 v 10:33 ® Twisp258

tak ty jsi nemocnej člověk to ti teda povim…když koukám na to co bereš za ryby a v jakým množství …je to velká hanba a je mi moc líto že takový rybáři ještě obcházejí naše vody.

reagovat
Středa 13. ledna 2016 v 11:26 ® HaD reakce na …
HaD

petrikveprik> tohle bohužel není kolega, ale provokatér Šmudla. Neschvalovat masové masení okouního dorostu je právo každého rybáře. Na ledacos kdejaké zákony nepamatují a přesto to lidé ctí. Např. otevřít dámě dveře a podržet jí žádný zákon neošetřuje. A chlap, co je chlap to udělá. Hovado jí odstrčí a jde první s taškou malejch okounů.

reagovat
Úterý 12. ledna 2016 ve 21:53 ®  reakce na …

Draky> ano.

reagovat
Úterý 12. ledna 2016 v 15:56 ® Draky reakce na …
Draky

petrikveprik> Já bych řek, že chovat se slušně a chovat se v mezích zákona (v našem případě RŘ) není totéž…

reagovat
Úterý 12. ledna 2016 v 15:10 ® 

trochu to tu „oživím“ a možná i rozvířím… nerozumím totiž proč se navážíte do kolegy ať už má nick jakýkoli… však nic špatného neudělal. Určitě tu chujovinu zakotvenou v řádu 7kg ryb denně nevymyslel. Neměla by ta kritika směřovat jinam? Jen námět na zamyšlenou.

reagovat
Neděle 10. ledna 2016 v 19:53 ® Lubova reakce na …
Lubova

no snad jim potom lezou rybi kosti i z nosu :-((

reagovat
Neděle 10. ledna 2016 v 15:05 ® CeP
CeP

a to má jen 114kg ryb. pf… kontroluju sumáře kde maj borci i přez 300 kilo.

reagovat
Čtvrtek 7. ledna 2016 ve 22:13 ® Bahňák reakce na …

Pr3v1t3k> amen

reagovat
Čtvrtek 7. ledna 2016 v 9:45 ® Pr3v1t3k
Pr3v1t3k

Na češích je zajímavá jedna věc. U nás se taknějak všechno vztahuje k inteligenci. Čili já mám názor, že masaři jsou debilové, tak jsou. Masaři mají opačnej, tak jsou debilové ChaP. Diskuze nediskuze, všichni jsme debilové, pokud budeme přemýšlet jako malí lidé…Já osobně někdy rybu vezmu, jindy ne. Když už jí vezmu, zatraceně dobře jí upravím a tím jí poctím, aby nezemřela nadarmo. U vody si užívám a tím to pro mě hasne. A diskuze je od slova diskutovat, čili slepým zastáncům jejich názoru doporučuji vytáhnout si hlavu z vlastní prdele a to v případě obou znepřátelených táborů…

reagovat
Úterý 5. ledna 2016 ve 12:20 ® Lubova reakce na …
Lubova

Nevyn> plny souhlas

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 ve 22:17 ® Nevyn reakce na …

HaD> Díky.

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 ve 22:00 ® HaD reakce na …
HaD

Nevyn> krásně napsáno!

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 ve 21:58 ® HaD reakce na …
HaD

kubsta> je to nemocnej zlej člověk. Smysl života je pro něj rejpat do ostatních.

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 ve 21:46 ® kubsta reakce na …
kubsta

malamut> diskuze jsou od toho aby se diskutovalo, klidně i o blbostech. takže si to tu může řešit a obhajovat kdokoliv, nevidim dúvod kůli tomu někoho nazývat idiotem nebo tuplovanym idiotem.

Nevim jestli si, tak strašně negativní pořád, ale všechny tvoje příspěvky co jsem četl jsou takové, že čekáš kdo se tě chytne.. ( jako třeba teď já)

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 ve 21:15 ® Nevyn reakce na …

kubsta> Jo ten článek je hustej. Ale čemu se divíme, že? Já potkal cca 10 rybářů, kteří když jsem pouštěl na prýglu kapry a velký okouny na mě posměšně pořvávali, že se mi takhle ta povolenka nikdy nezaplatí a ať jim ty ryby dám nebo aspoň prodám. Poslal jsem do… Asi to tak má hodně lidí. Pokud mohu, řeknu jak to mám já. Mě se například povolenka tento rok zase nezaplatila, a proč? Protože zaplacená povolenka je pro mě taková, kdy mám docházkový list úplně plný, čili jsem opravdu maximálně využil možnosti chytat a užívat si vody a rybaření. Bohužel toto v roce 2015 zase nevyšlo, ale určitě to už vyjde v roce 2016. To je pro mě zaplacená povolenka, ne kolik ryb si odnesu, ale kolik jsem se toho naučil, kolik jsem poznal nových revírů, kolik zajímavých soubojů jsem prohrál nebo vyhrál. Prostě v kolik zážitků jsem proměnil těch pár korun, které jsem utratil za tu úžasnou možnost jít sám k vodě a být v klidu. Protože to je v dnešní uspěchané době obrovský luxus, alespoň pro mě a věřím, že i pro spoustu z Vás, sportovních rybářů.

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 ve 21:10 ® malamut
malamut

Jen idiot má potřebu tohle řešit, a jen tuplovanrj idiot má potřebu si zde obhajovat jakékoliv, pravidly povolené množství ponechaných ryb. A jen debil se tu z toho může hroutit.

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 v 18:01 ® kubsta
kubsta

Sorry za odkaz z jiného webu, ale to foto povolenky je odsud… http://www.nachytano.cz/…bare/a/1760/ každopádně ten článek jsem ani nedočetl protože mi z toho bylo zle. Nemám nic proti lidem co si rybu odnesou když na ní mají chuť…ale tohle už na mě bylo moc. Sám jsem si letos odnesl jen jednu štiku…

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 ve 12:41 ® HaD reakce na …
HaD

Shaker> to je provokace.

reagovat
Pondělí 4. ledna 2016 v 11:10 ® Shaker
Shaker

Když vidím tu evidenci docházek a úlovků tak se mi chce brečet. spíš bych to bral jako provokaci

reagovat
Sobota 2. ledna 2016 v 11:21 ® HaD reakce na …
HaD

Klobasa> je mi úplně volnej

reagovat
Sobota 2. ledna 2016 v 0:32 ® Filip00
Filip00

cry.wolf> Ahoj, jak chutná bolen, toho jsem nikdy nevzal, ohledně těch okounů jestli je to z jedné vody tak jich tam bylo dost ani si nepamatuji kdy jsem jich chytl 19 nebo 24 za vycházku. To mají tak 20cm/ks

reagovat
Pátek 1. ledna 2016 ve 23:55 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

David H.> Tak a je to, teď jsi chudáčka šmudlika musel tak nasrat, že mu buď rupne cévka, nebo v době hájení nevynechá jediný den aby něco chytil, pokud dostane vycházku. V brzké době se tady objeví minimálně fotky stáda mrtvejch pruhovanejch banditů o počtu tisíc kusů a více. Pochopitelně v trofejních dvaceti centimetrech:-))

reagovat
Pátek 1. ledna 2016 v 19:24 ® LaMa
LaMa

jeden duhak 27cm… bohuzel krvacel ze skreli jak zhltnul mouchu, tak sem ho musel vzit, jinak bych mel opet cistou povolenku :-) kdyz chci rybu na jidlo tak jedu na soukromak, v rekach nechavam ryby plavat abych si i priste pekne zachytal… :-)

reagovat
Pátek 1. ledna 2016 v 18:16 ® Nevyn reakce na …

David H.> No asi mate pravdu. Bere nebo pouští je stejný jako jestli ma jeden modry auto a druhej červený. Hádat se kvůli tomu je chujovina. Pokud má ryba míru, muze si ji někdo vzit k jídlu. My co poustime tohle neresime, ale to je přece kazdyho věc. Škoda, ze někomu stojí zato prudit.

reagovat
Pátek 1. ledna 2016 v 16:19 ® HaD reakce na …
HaD

Nevyn> tohle nemá smysl. Tenhle nemocnej člověk patřící do blázince vyhlásil válku lidem, co ryby pouští a provokuje. navíc je to lempl neschopnej ulovit rybu kloudné velikosti.

reagovat
Čtvrtek 31. prosince 2015 v 19:22 ® Nevyn

Já teda nevím, ale okounů jsem chytil hodně a většina z nich měla kolem 30 čísel a přes. Ale zrovna tuhle rybu prostě vždycky vrátím, u nás se nevysazujou a navíc je mi líto zmasit takovou pěknou rybu. Zvlášť teď v zimě, když jsou pěkně tlustí a vybarvení. To je radost se na ně koukat.

A k těm okounům, například na Nežárce kousek za Hradcem má okoun tuším stanovenou míru (25 cm), ale nejsem si úplně jistej. Každopádně je to podle mě fajn řešení. Rozhodně lepší než měřit rukou (hlava a ocas ven – co to je?). Kdo si chce vzít, má jasně daný pravidla.

reagovat
Úterý 29. prosince 2015 v 19:05 ® HaD reakce na …
HaD

Robur> šmudla. To není nic tajného. Zdejší kašpárek, no…

reagovat
Úterý 29. prosince 2015 ve 13:36 ® 

cry.wolf> ty jsi hovno vydra.. u vás je limit jenom 2,4kg? U nás 7 kg :-P

reagovat
Úterý 29. prosince 2015 ve 12:34 ® Robur
Robur

osobně bych spíš dal tipovačku, kdo se za tím anonymem zase skrývá:-)

reagovat
Pondělí 28. prosince 2015 ve 22:57 ® samotm

cry.wolf> Tak upřímně je mi z tebe na blití. Ne že bych ryby pouštěl, letos mám na svědomí 6 kaprů, 17 duháků a 3 siveny. Ale odnést od vody takový kvanty malých okounků a plotiček, to je teda síla. Měl by ses nad sebou hodně zamyslet.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1