Chytej.cz

JIG GUN FAVORITE necteno

25.11.2015 | Dany73 | 2.708 zobrazení | 7 odpovědí

Máte někdo zkušenosti s tímto krátkým 2 m jigovým prutem? V jaké gramáži? Údajně je vynikající pro lov candátů a cenově příznivý.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 8. prosince 2015 v 15:58 ® Dany73 reakce na …

Palivec> Klídek dědečku, jste se nám zas rozčílil.. – nestresujte to, nebo VÁM prdne žilka:-D Prut jsem měl v ruce a líbil se mi, ale tím že je dnes nabídka nepřeberná, je těžké se v ní zorientovat. V zadání se tak pouze dotazuji, zda s ním někdo nechytá, aby poodkryl jeho vlastnosti z „terénu“, stejně jako je tomu při mnoha přínosných debatách zde o navijácích.

reagovat
Úterý 8. prosince 2015 v 15:06 @ Palivec

David má pravdu, že vercajku je jako hnoje a veškere dotazy a rady tohoto druhu k hovnu vlastně jsou. Vyber si, co ti sedí a nerozvíjej diskusi o tom, co nevíš. I tak si koupíš co chceš, nebo na co máš. Jen chceš, aby tě kdosi pochválil, co jsi vynalezl. Houbeles! Ten prut je úplně špatný,na nic se nehodí, ani fazula u něj pěkně neroste.

reagovat
Pondělí 7. prosince 2015 v 19:49 ® HaD reakce na …
HaD

Dany73> Vubec ne ;-)

reagovat
Pátek 4. prosince 2015 v 15:58 ® Dany73 reakce na …

David H.> Pevně věřím že nejsou všecky od Daiwy, abych si zachoval aspoň nějakou perspektivu a uchoval stav rodinného konta k přežití :-D

reagovat
Čtvrtek 3. prosince 2015 ve 22:34 ® HaD
HaD

Tak to jsem viděl hezčí věci :-)

reagovat
Čtvrtek 26. listopadu 2015 v 9:30 ® Dany73 reakce na …

David H.> Času mám habaděj, ale ruce volšový, tož si zakládám alespoň na estetice :-)

reagovat
Čtvrtek 26. listopadu 2015 v 0:28 ® HaD
HaD

Prutů je mnoho. Míst, času a vhodně zvolených nástrah a vedení mnohem méně :-)

reagovat