Chytej.cz

Vhodný indikátor necteno

31.7.2015 | Martin.da | 3.693 zobrazení | 7 odpovědí | upravit

Zdravím, máte někdo zkušenosti s tímto indikátorem http://www.rybashop24.com/…Swinger.html Já se v tom ještě úplně nevyznám, ale chci vědět jestli je spolehlivý. Nebo prosím poraďte jaké indikátory používáte vy. Díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 10. srpna 2016 v 16:05 ® fischboy

Ahojte, ak plánuje niekto aktuálne zakúpiť signalizátory odporúčam reklama odtraněna (CeP). Pomer kvalita/cena sú super. Hľadal som signalizátory s priposluchom, s nastavením citlivosti a hlasitosti a s voľbou režimov, tak mi ich známy odporučil a som spokojný. Dúfam, že som niekomu pomohol. V prípade záujme môžem pridať aj nejaké foto.

reagovat
Pátek 8. července 2016 v 11:16 ® fumstorm

Ahoj, už delší dobu, jsem uvažoval o koupi nových swingerů. Dlouho jsem přemýšlel jaký. Jednoho dne, jsem narazil na tento zajímavý kousek. Hned na první pohled se mi zalíbil zámek, který je vyřešený pomocí dvou magnetů. Nelenil jsem a 2 kousky koupil. Ještě ten den, jsem měl možnost, dostat se na chvilku k vodě a vyzkoušet je. Byl jsem překvapen jak zámek a samotný swinger dobře funguje. Za mě spokojenost :-)

reagovat
foto/forum/2016/th-img120084.jpgfoto/forum/2016/th-img120085.jpg
Úterý 4. srpna 2015 v 17:10 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

David H.> Taky mám kdesi 20 let ty opice. Takové černo-žlutá tělíska na duralových drátech. Já to ani nezkoušel.

reagovat
Úterý 4. srpna 2015 v 11:51 ® HaD
HaD

HogoFogo: Tak já si kdysi koupil na základě „tlachů“ prodavače na chytání „na těžko“ tzv. „šplhající opici“. Absolutně nepoužitelné. Zde může Martin chtít třeba chytat líny nebo plotice a místo feederu kouká po indikátoru na kapry. I tak to může v začátcích být…

reagovat
Pondělí 3. srpna 2015 v 16:13 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

David H.> Že by to chtěl na lov motýlů?

reagovat
Pondělí 3. srpna 2015 v 10:59 ® Draky
Draky

Možná ještě lépe…Chceš to k pípákům? Na nic jiného to určené není. :-)

reagovat
Pondělí 3. srpna 2015 v 10:33 ® HaD
HaD

Sháníš to přímo na lov kaprů?

reagovat