Chytej.cz

Vlkovské pískovny JČ necteno

8.7.2015 | rompeprop | 6.095 zobrazení | 21 odpovědí

Vlkovské pískovny JČCHlapy prosím vás nevíte někdo co se děje na vlkovkách??? Dneska,jsem si udělal výšlap bez prutů a obě závory směrem na Lomnici otevřené z obou cest vyjížděly tatry s vekýma sklopkama všechny po českomoravským štěrkem na každé straně pískoven hromada těžké techniky. Vloni mi kámoš z Veselí říkal ,že by se snad mělo začít do 5let zase těžit.A kdoví jak to vubec dopadne s chytáním. Díky za každé info myslím ,že nejsem sám koho bude zajímat.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 26. srpna 2015 v 11:56 ® Gudaska

Nevadíl by mi tolik poplatek za parkování, kdyby majitel (nájemce) uklízel prostory nebo dohlížel na jejich udržování v přijatelném stavu. Ale snad je to s podzimem (koncem koupání) přestane bavit.

reagovat
Pondělí 24. srpna 2015 ve 22:41 ® jepice-zruseno reakce na …

naháč> Jestli myslíš ten travnatej výběžek, tak tam to vloni a předloni většinou nejvíc bralo :-))

reagovat
Neděle 23. srpna 2015 ve 20:04 @ naháč

Já i ostatní vyznavači nudismu máme obavy o osud zdejší (i když neoficiální) nudapláže. Jinak souhlasím s názory, že vybírat tak vysoké parkovné na obyčejné louce je nehoráznost.

reagovat
Pátek 24. července 2015 ve 20:03 ® BigMike

Kdysi byly podobné záměry s pískovnama na Hůrce na Doubí a zajeďte se tam podívat nyní!

Jooo, jak je to soukromníka, nekouká na blaho lidu a jeho vyžití, tedy pokud mu z toho netloustne prkenice! dnes nikdo nedá ani neudělá nikomu nic za darmo! Vždy za tím hledat v čí prospěch a za kolik!

reagovat
Pátek 24. července 2015 ve 20:00 ® BigMike

By mě zajímalo jak může MP vybírat vzadu mezi pískovnama u závory na louce pokuty za neplacení parkovného přes SMS, když ty pozemky dle katastru patří soukromníkům a BS Cost. Což je ta společnost, co to koupila po Hansonu a těží a „rekultivuje“. Možná je tam vybírá jen vyhlášený místní aktivista MP Veselí n.L.

reagovat
Čtvrtek 23. července 2015 ve 23:10 ® rompeprop
rompeprop

Jo tohle už je nová těžba na Horusický .Ten správce mi říkal ,že to není podle očekávaní čekali 4m hloubku a jak jsou ve dvou metrech bagrujou jíl.A asi to tak bude páč v tom nově vzniklim jezeru je tak půl metru vody to je ta druhá fotka nahoře. Jestli to tak bude vznikne tam solidní bažina.

reagovat
Čtvrtek 23. července 2015 ve 20:28 ® jepice-zruseno

By se tam mohli rozežrat ty sumíci, když se to přikalilo :-D

reagovat
Čtvrtek 23. července 2015 v 18:27 ® rompeprop
rompeprop

Tak podle zpráv má bejt ůdajně všechno solidní snad i o udělání hniloby jako placené vody se upustilo a zatím vše budeb jako svazová voda. Stání u zavory na Lomnici je fakt,už placený 50kč na čtyři hodiny to je jako mazec na louce zleva Z prava ohrada a zákazy vězdu na louku.Dneska jsem tam byl a ten provozní tý nový hospody pod hrází něco mumlal o rekreačním centru ,ale že z toho majitel začíná nějak střízlivět ten maník mu to tam udajně správcuje a nadával že nechoděj žádný sms za parkování.Tak mu říkám ,že odkoho asi ,když teď odtud jedu a stojej tam dvě auta .Jindy v tuto dobu parkoviště plný . Přejel,jsem na parkoviště k velký vlkovce hned u silnice mě maník skásnul za pade .Podél vody tři auta chytajících a na parkovišti jeden karavan a dva osobáky hlavní pláž plná ciklistů.Klasicky na cestě mezi pískovnama bordel jak v tanku plínky kelímky od piva a krabičky od hranolků . No jsem teda zvědav na centrum rekreační zábavy.Ješte jedna taková věc podél cest mezi pískovnama jsou v k křovinách vysazený ovocný stromky tohle jestli schvaluje chko tak tam musí něco hulit či co.

reagovat
foto/forum/2015/th-img114998.jpgfoto/forum/2015/th-img114999.jpgfoto/forum/2015/th-img115000.jpg
Úterý 21. července 2015 ve 22:02 ® jepice-zruseno reakce na …

kovzby> Je trestný to auto nechat stát normálně na silnici, když kolem bude dost místa na projetí? Nebo je tam značka zákaz stání?

reagovat
Úterý 21. července 2015 v 19:27 ® rompeprop
rompeprop

Důležitch je těch 10 nově vysazených stromků to se bude na životním prostředí líbit.

reagovat
Úterý 21. července 2015 v 19:24 ® rompeprop
rompeprop

twl ,kde to je ?? to je jezero horusice ,nebo která to je? to už to přepůlili nebo co??? Chtěl jem zítra zajet na majdalenu ,ale asi bez prutů udělám výšlap na vlkov.

reagovat
Úterý 21. července 2015 v 18:13 @ kovzby
reagovat
foto/forum/2015/th-img114952.jpgfoto/forum/2015/th-img114953.jpgfoto/forum/2015/th-img114954.jpgfoto/forum/2015/th-img114955.jpg
Pondělí 20. července 2015 v 15:39 @ kovzby

Dolní parkoviště (od Třeboně) je už týden placené přes SMS a MP začala vybírat pokuty za neplacení. A pozor pokutují i parkování přes silnici v lese (tam co je cedule „Auto není trezor“), dávají to za 100,– i přes to, že tam není zákaz vjezdu. Zdůvodnili to parkováním na lesní cestě v CHKO. Takže jediné bezplatné parkování je u „Restaurace pod hrází“.

reagovat
Pondělí 20. července 2015 v 10:07 ® jepice-zruseno reakce na …

rompeprop> To je normální postup. Mě několikrát někdo vynadal, že lyžuju v Peci pod Sněžkou u Bramberku v lese (národní park) a dva roky na to ten les vykáceli a udělali tam novou sjezdovku.

reagovat
Pátek 17. července 2015 ve 13:44 ® Draky
Draky

Dejte sem nějaký foto, ať máme představu, jak to tam vypadá. :-)

reagovat
Pátek 17. července 2015 v 9:38 ® jees reakce na …

rompeprop> no jak jsi psal, ochrana přírody platí jen pro někoho, rozhodně ne pro velké záměry s velkým průtokem peněz nebo pro záměry ideologicky vyhovujícím současným „správným směrům“ v EU (např. kde nesmíš přespat u vody se vybuduje vyasfaltovaná cyklostezka)

reagovat
Středa 15. července 2015 ve 21:59 ® rompeprop
rompeprop

Mno tady to všechno je předběžně vymodelovaný.Doufám ,že to jsou jen velký oči jinak twl to bude po klidu. Jen mi nejde do hlavy ,že vrámci chko nešlo u tyhle vody legálně skoro ani přespat a teď se tam děje tohle ať jde tedy celý životní prostředí pěkně někam.http://www­.veseli.cz/in­dex.asp

reagovat
Neděle 12. července 2015 v 16:39 ® rompeprop
rompeprop

Pod závorou za HORUSÁKEM u ty nový hospody je parkoviště techniky ceskmoravskýho šěrku.Cesta od tud do prava směrem k chatám je normalní tankodrom .Hold CHKO, je jen v rámci podmínek jen, pro někoho.Mám takový divný tušení ,že nám tam pomalu vzniká novej Tovačov a svaz utře hubu. Škoda že je HAD nejspí na dovol myslím ,že by zjistil něco bližšího má tam ktomu revíru taky určitej vztah.

reagovat
Neděle 12. července 2015 ve 14:25 @ kovzby

Vysypali tam 10 tatrovek písku a udělali tam 2 velké písečné pláže. Kvůli tomu zlikvidovali hektar stromů a keřů, jen proto, aby se tam ty tatrovky mohli otočit a projet. Už je závora uzavřená, zato cesta vypadá jak tankodrom.

reagovat
Neděle 12. července 2015 ve 13:28 ® jees

Taky je možné že tam někdo chce vybudovat nějakou pláž. Parkoviště od Veselí jsem koukal je už placené téměř od hlavní silnice

reagovat
Středa 8. července 2015 v 19:32 ® rompeprop
rompeprop
reagovat
foto/forum/2015/th-img114768.jpgfoto/forum/2015/th-img114769.jpg