Chytej.cz

Pruty z karbonového kompozitu necteno

19.12.2014 | Veverak94 | 6.361 zobrazení | 10 odpovědí

Zdravim chtěl by jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s prutama z karbonového kompozitu. Parametry: délka 3,5 m , vrhací zátěž 80–150 g.
Předem díky za odpovědi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 28. prosince 2014 ve 20:21 ® troutkiller reakce na …

džigit>Myslel sem si to:-)) )

reagovat
Neděle 28. prosince 2014 v 10:51 ® džigit reakce na …

troutkiller> chytat ty největší,nejdál a nejrychleji :-))

reagovat
Neděle 28. prosince 2014 v 9:43 ® troutkiller

Což tak napsat co s tím prutem hodláš podnikat???

reagovat
Sobota 27. prosince 2014 ve 21:16 @ Palivec reakce na …

Veverak94> Ježišmarjá…

reagovat
Sobota 20. prosince 2014 ve 14:48 ® kerob reakce na …
kerob

Snazil jsem se ti naznacit, ze to co jsi vyjmenoval je uplne totez a nikoliv 3 materialove varianty… jinak na blbou otazku tezko dostanes uspokojivou odpoved. Kdybys uvedl typ prutu s kompletnima informacema nebo odkaz, urcite bude vetsi sance, ze se dozvis co potrebujes.

reagovat
Pátek 19. prosince 2014 ve 22:07 ® Klobasa
Klobasa

Mám zkušenost, zlámeš to jako prd a konkrétně SPRO je sračka, takže važ si starých laminátů. Co by jsi chtěééél za osm stovek???

reagovat
Pátek 19. prosince 2014 v 19:05 ® Veverak94 reakce na …

Kdyby jsem si chtěl povídat o kompozitech a prvcích, mohl jsem jít znovu k maturitě z chemie. Moje otázka byla jen jestli někdo na to chytá a má z tím zkušenosti.

reagovat
Pátek 19. prosince 2014 v 18:52 ® kerob reakce na …
kerob

Veverak94> uhlikovy a karbonovy kompozit je totez. Uhlik je prvek… sam o sobe nepouzitelnej pro vyrobu prutu. A kdyz k uhlikovejm vlaknum pridas pojivo (obvykle nejaka varianta pryskyrice)… mas opet uhlikovej (karbonovej) kompozit.

reagovat
Pátek 19. prosince 2014 v 18:19 ® Veverak94 reakce na …

Značka prutu SPRO. Cena 818,– a je to prut na kapry a dravce. A jenom taková malá připomínka našel jsem tři různé varianty prutu dle materiálu: karbonový kompozit, uhlíkoví kompozit a uhlík, tak to asi nebude to samé.

reagovat
Pátek 19. prosince 2014 v 16:06 ® hraji
hraji

Obecně vzato má naprostá většina ze současných rybářů zkušenost s uhlíkovými pruty. Protože většina nyní vyráběných prutů je z toho, čemu ty říkáš karbonový kompozit. Ale ty dva další parametry jsou sice konkrétní, ale mohou zahrnovat desítky modelů od nejrůznějších výrobců. Takže těžko odhadnout, co že to vlastně chceš vědět.

reagovat