Chytej.cz

Čtyrkolový mazel??? necteno

9.12.2014 | tenodvody | 10.986 zobrazení | 74 odpovědí

Ahoj, chtěl bych trochu pozměnit téma i když se bude týkat rybaření a to tak, že se optám, jaké auto by jste si pořídili na dopravování se za rybařením po ČR, ale i třebas někam dál, za hranice, prostě auto, se kterým máte zkušenosti a neměnili by jste :) Tak jdeme diskutovat.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Čtvrtek 11. prosince 2014 v 10:03 ® KOLIBŘÍK reakce na …
KOLIBŘÍK

Obr..To ano ale Passat ve stejné třídě jako škodovka a se stejným rokem výroby stál přes osmset tisíc.A tam to bylo právě o té kvalitě.Jinak máš pravdu v tom že auto je nejnevýhodnější rodinná investice.

reagovat
Středa 10. prosince 2014 ve 23:56 ® timbab reakce na …
timbab

KOLIBŘÍK> Jestli to nebude tím, že Octavia je nižší střední třída a Passat je střední třída.Jeho ekvivalentem je Škoda Superb.

reagovat
Středa 10. prosince 2014 ve 23:18 ® OBr reakce na …
OBr

tenodvody> ono je to všechno strašně individuální… každej z nás má jiné nároky a úplně jiný pohled na svět. Když jednou za rok/dva řeknu ženě, kolik jsem dal v servisu za prohlídku, tak spráskne packy, že to je drahý. Když jí řeknu, že naše provozní náklady jsou na spodní hranici nákladů, co se běžně udává (možná je to tím pravidelným servisem), tak se diví.

Auto je dneska pořád sakra drahej luxus, ale jsme všicí trochu zmlsaný, dřív se do malucha narvala celá rodina, dneska by v tom nejel nikdo ani pro cigára.

reagovat
Středa 10. prosince 2014 ve 23:02 ® KOLIBŘÍK reakce na …
KOLIBŘÍK

Passat nemá bohužel co do kvality nic společného se škodovkou. Němci si VW-Passat a všechny VW vyrobili pro sebe.Kvalita ale i zároven cena tomu tak odpovídá.A škodovky vyrobili pro Čechy.Tam je nesrovnatelná kvalita.A Čechům zavřeli ůsta cenou a hlavně spotřebou vozu na kterou Češi lačně skočili. A tak škodovka jedničková verze vyrobená v roce 2003 třeba 1.9 TDI 81KW stála necelých 400 tísíc.A VW PASSAT 2.5 TDI 2.5KW v plné výbavě vyrobený v roce 2003 stál přes milion.A to je čtyřikrát víc.A ten rozdíl je bohužel v kvalitě.I když je to koncernový podnik.Jinak mě prostorově a s velkým vozíkem plně vystačí.Nechci k vodě jezdit s maringotkou.

reagovat
Středa 10. prosince 2014 v 19:30 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

tenodvody> Co na tu vláčku taháš, motorky??:-)) Lepší je kolo né?? Sám problém nemám nikdy, s rodinnou to bývá horší-aneb Vem tašky.....10× Vem tašky:-)) Pak nestačí autobus.

reagovat
Středa 10. prosince 2014 v 18:08 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

KOLIBŘÍK> jo, na pašíka sem se byl taky podívat, ale stále je to malé :-(( nicméně auto moc dobré! Já mám rád tyto německé škodovky :-) ale i ty české.

reagovat
Středa 10. prosince 2014 v 18:07 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

OBr> Souhlas, když někomu řeknu, že mám citroena, tak každý hned odpoví, fuj francouz. Já říkám, že ty auta sou v poho, nehnijí a nikde mě to nenechalo. Já teda do auta seno nedávám, ale potřebuji se v něm vyspat, atd. Dost se teď dívám na hyundaie, ale nevím, zda to je v poho, každý, kdo ho má, tak si ho vychvaluje, kdo ho nemá a nikdy neměl, říká že je to špatné :-)

reagovat
Středa 10. prosince 2014 v 18:03 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

hraji> už na ten háček kašlu, myslím, že to auto nepobere víc jak berlingo, do něj sem dokonce dal i motorku, asi bude řeč o dodávce :-)

reagovat
Středa 10. prosince 2014 v 1:19 ® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

Zdravím.Měl jsem kdysi škoda octavia combi TDI 81kw.Auto to bylo celkem slušné hlavně i díky jeho spotřebě. Ale pokud jsem měl zapřahnout vozík s rybářskou kompletní výbavou tak to bylo auto slabé a tím i pomalé.
Tak jsem si pořídíl VW-PASSAT 4X4 132KW combi v plné výbavě. To se nedá srovnat s tou octávií. Spolehlivé silné pohodlné bezpečné velké auto s tažným zař. A tak mám snad na nějaký čas i vystaráno.S autem to je ale jako se ženskou…Nemusí být zas až tak krásné ale hlavně spolehlivé.......

reagovat
Středa 10. prosince 2014 v 0:11 ® OBr
OBr

V Norsku jsem viděl držáky na prut přímo na autě-kapotě… byly na mušáky na lososy a vozili je vcelku. Když si vzpomenu, čím tahám svýho francouze k vodě, tak bych z toho měl brzy proutek na dírky :-)

Moje auti je multifunkční, vozí špalky, seno, ovce, včely, bylo se mnou 3× v Norsku …jo a taky děcka vozím, to jo. Na to že na francouze hodně lidi nadávají (hlavně asi ten, kdo je nemá), tak ten můj Scénic je zlatej 9-)

reagovat
Úterý 9. prosince 2014 ve 22:53 ® hraji reakce na …
hraji

tenodvody> nepotěším tě. Jednu chybu jsi opravil a druhou (jinou) tam vyrobil. Moje laguna dopraví na závody dva závodníky v závodní plavané, jestli si umíš představit, kolik to je materiálu. Pokud je to málo, bude nejspíš řeč o dodávce.

reagovat
Úterý 9. prosince 2014 ve 22:10 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

hraji> jo, díky za upozornění, nečetl jsem si to po sobě, Laguna v kombíku je pro mě malá :-((

reagovat
Úterý 9. prosince 2014 ve 21:32 ® hraji
hraji

Prosím, jestli ještě můžeš, oprav si tu hrubku v nadpisu. Čtyřkolový mazel se píše, kdybys náhodou nevěděl, kde je. Děkuji, hezké vánoce. Renault Laguna kombík.

reagovat
Úterý 9. prosince 2014 ve 20:53 ® tenodvody
tenodvody

Proč jsem to založil? Je to jednoduché,velmi často za rok se vydám na rybačku někam dál. V autě dokonce někdy spím. Dosud mám Berlingo, které mě po rybačkách vozilo 4 roky a najeli jsme spolu 188 000km. Až na pár věcí, sem byl maximálně spokojen, ale představoval bych si něco krapek většího, přemýšlel jsem o Hyundaii H 2.5 diesel. Čím jezdíte vy na ryby na delší výpravy?

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1