Chytej.cz

Soukromá výuka chytání ryb necteno

19.11.2014 | Janko | 9.691 zobrazení | 100 odpovědí

Zajímal by mě názor ostatních rybářů na to, když by jsme s kamarádem, chtěli soukromě vyučovat chytání ryb? Může nám to vyjít, nebo spíše poslali by jste dítě k neznámým rybářům, aby dítě naučili chytat ryby, kdyby jste nechytali sami?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Pátek 5. prosince 2014 v 10:46 ® Janko reakce na …
Janko

tenodvody> Jsem 3–5 brankář v reprezentaci ;-) a snažím se dostat ještě lépe :-) uvidíme jestli se mi to povede :-D

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2014 v 18:37 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

kerob> Jo, tak jména sem si všiml a už vím :-)

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2014 v 17:46 ® kerob reakce na …
kerob

tenodvody> snaž se :-) mě to trvalo asi 20 vteřin a vim i kolik váží, měří kdy ma narozeniny a na jakou stranu ma hokejku :-D

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2014 v 17:35 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

Janko> v Repre a mohu znát tvé ctěné jméno?

reagovat
Středa 3. prosince 2014 ve 22:46 ® Janko reakce na …
Janko

tenodvody> hraji pouze hokej a box dělá můj kamarád ;-) možná máš pravdu, že se zařadím do společenského života a najdu si práci, ale tak zatím to vidím jinak. Jen mimo tak já teda trénuji každý den 1–3 na ledě a 2 krát na suchu. Jsem náhradník v reprezentaci do 18 let a myslím si, že bych se tím dal živit, pokud se nenechám stáhnout ničím jiným (a to doufám, že ne). Jinak děkuji za rady. A také tedy souhlasím s tebou :-D

reagovat
Středa 3. prosince 2014 ve 20:51 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

Robur> né všichni máme hold tolik štěstí :-)

reagovat
Středa 3. prosince 2014 ve 20:41 ® Robur reakce na …
Robur

tenodvody> jen na malamuta vždycky vyjde debil

reagovat
Středa 3. prosince 2014 ve 20:21 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

OBr> Lituji, že jsem si na to nevzpomenul :-)

reagovat
Středa 3. prosince 2014 ve 20:15 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

kerob> já bych to taky nemazal, názorné ukázky a příklady hlavně v praxi jsou zapotřebí :-)

reagovat
Středa 3. prosince 2014 ve 20:14 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

Robur> Jo, nikdy nevíš, co ochutnáš :-D

reagovat
Středa 3. prosince 2014 v 16:26 ® Kazan reakce na …

malamut> taktéž souhlas s tenodovody

reagovat
Středa 3. prosince 2014 v 11:39 ® kerob reakce na …
kerob

malamut> … asi by slo tvoje vyplody rovnou mazat, hodnotu diskuze by to rozhodne pozvedlo. Ale mazat ti to nebudu, at každý vidi, co jses za exemplarni pripad zakomplexovaného jelimana.

Jinak doporucuji seberealizaci napriklad v diskuzích u clanku na novinky.cz … tam zapadnes jako nic :-)

Tenodvody ma recht.

reagovat
Středa 3. prosince 2014 v 11:28 ® hraji reakce na …
hraji

malamut> já taky souhlasím s tenodovody

reagovat
Středa 3. prosince 2014 v 10:26 ® Robur reakce na …
Robur

malamut> já naopak souhlasím s tenodvody, kdo ještě?

reagovat
Středa 3. prosince 2014 v 10:25 ® Robur reakce na …
Robur

OBr> jo jo, život je jako bonboniera

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 ve 23:10 ® OBr
OBr

Tady by se hodilo citovat z Forrest Gumpa: „Pro hlupáka každý hloupý“

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 ve 22:45 ® malamut reakce na …
malamut

tenodvody> jsi debil, viz. tvé příspěvky.

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 v 18:06 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

malamut> Dal jsem si včera tu práci a četl sem tu asi až do 1:00 různá fora atd. nenašel sem jediné, kde se ti něco nezdá, věřím, že založím-li forum : Má ranní stolice byla hněda. Tak zrovna ty mě budeš ujišťovat, že byla modrá. Navíc podle času zde tebou přítomného usuzuji, že si více zde než na rybách a škodíš webu, myslím že si tohle myslí více lidí zde.

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 v 9:00 ® malamut reakce na …
malamut

tenodvody> já ti těžko můžu bránit v tom, dělat ze sebe blbce, ale neber si při tom do huby či klávesnice můj nick, bezpečně to zvládáš i bez toho.

reagovat
Pondělí 1. prosince 2014 ve 22:14 ® tenodvody
tenodvody

Janko : Níže sem četl, že děláš hokej a box, poradím ti jedno, až skončíš školu a že to bude brzo, zařadíš se do společnosti pracujících lidí, kde je hodně málo času na své koníčky, já hokej taky hraju, už ale jen víkendově a to jen jednou za měsíc, prostě si dem s klukama jen tak zahrát. Když my bylo 17, dělal sem hokej, florbal, chodil na ryby, jezdil na kole a stejně to vše postupně opadlo a nakonec sem zůstal u toho, co je mi nejbližší, 90% času na rybách a 10% na ledě. Měl sem taky plány, chtěl sem udělat film o rybách, zkusil sem to, ale až v pozdějším věku, zainvestoval sem peníze, natočili jsme 60GB materiálu, teď je to jen na externím disku nevyužité s tím, že sem si vlastně pokazil dva roky u vody řešením kravin a ne se úplně soustředil na to, co mě baví a to rybaření. Ale jinak ti přeji, aby vám to klaplo, zkusit se musí vše, jinak dopadneš jako Malamut a bude z tebe opruda, co jen vysedává u PC a prudí lidi :-) Možná, by jsi mu mohl nabídnout první kurz.

reagovat
Neděle 30. listopadu 2014 v 11:53 ® noba reakce na …
noba

lubo OV> mam to naprosto stejně. u nas rybaril pradeda, ale toho jsem nepoznal a posedlost rybami a rybarenim je u mw znama od cca 3 let :-)

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 16:36 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

lukino050505> i děti se dostanou k vodě, když budou chtít. Vím z vlastní zkušenosti. Jsem v naší rodině průkopník. A to jsem měl vodu v okruhu ne menším než cca 3 km od baráku. Dodnes nevím, kde se ta posedlost rybolovem ve mně vzala, když nebylo po kom dědit :-)

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 16:34 ® Cudla
Cudla

Robur> Jo lezem do prd,le EU a tam se to vyžaduje to ještě osvědčení že nejsem pedofil :-P

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 11:50 ® malamut reakce na …
malamut

lukino050505> no zajímalo by mě, jak mokrá kuku lítá z kobry. To víš, ani já neznám všechno, ale jsem zvídavý, i ta přesnost je udivující.

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 11:08 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

malamut> a co by tě zajímalo? uvaříš kuku a ve vzdálenosti 15–20 metrů od břehu pomocí kobry nakrmíš prostor ±1 metr.

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 10:38 ® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

Porad se s mistrem výuky rybolovu Matákem z Mrku.cz.Ten vyučuje chytání ryb téměř patnáct let.

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 10:30 ® malamut reakce na …
malamut

lukino050505> kuku kobrou? Tak to by mě docela zajímalo.

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 9:12 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

malamut> Kobrou tam sypu kukuřici a nebo hrášek a na to i chytám na položenou. Na feedru používám jenom červíky. Na splávku houstičku nebo žížalku.

reagovat
Pátek 28. listopadu 2014 v 9:11 ® lukino050505
lukino050505

lubo OV> Tak pochopitelně v tomto případě je kroužek dobrá věc, ale zase na druhou stránku by mě zajímalo, pokud nikdo další z rodiny nerybaří, tak se asi děcko moc na ty ryby nedostane. Jedině v tom kroužku. O těch vedoucích máš pravdu. Souseda kluk do jednoho chodil a za celý rok se naučil pouze vyvážit splávek v kbelíku s vodou a poznat z obrázku ryby. Venku u vody nebyly ani jednou a to měli všichni papíry.

reagovat
Čtvrtek 27. listopadu 2014 ve 22:11 ® malamut
malamut

lukino050505> pokud zakrmujete většinou kobrou, tak jste asi taky většinou „boilísáci“, nebo ne? Netuším, čím je možné ještě kobrou zakrmovat, snad ještě peletami.

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...