Chytej.cz

Smáčkovací prut- Pezon a Michel Pandora Seduction Chubb 210 1,5- necteno

14.9.2014 | Lucky19 | 7.260 zobrazení | 36 odpovědí

Zdar Prosím majitele tohoto prutů jestli by mi nemohl dát vědět jak se mu tento prut jeví. Přemýšlím o jeho koupi. Jeslí někdo ví o lepším proutku v této cenové kategorii ať dá též vědět. Děkuji
ZDAR

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Čtvrtek 23. dubna 2015 ve 22:05 ® 

Tak jsem si letos pořídil klacík Pezon & Michel Instinct 180 L 1–7g a hooodně mi teda sedl. Testl jsem ho sice zatím jen párkrát na pstruhovce ale radost s tím chytat ty mikrokraviny, fakt. Už se těším na test na okounech a určitě se s ním nebudu bát ani candáta či štiky nebo jiné větší ryby.

reagovat
Pondělí 23. března 2015 ve 21:58 ® dam reakce na …
dam

skwor> no a já už ji mám zase doma :-)

reagovat
Pondělí 23. března 2015 ve 21:58 ® dam reakce na …
dam

ZIPaaK> ten, kdo vymyslel ten název, tak nemohl vědět, že tady se to dělá už mraky let, jen to nikdo nepotřeboval pojmenovat :-))

reagovat
Úterý 17. března 2015 v 8:38 ® skwor
skwor

Pandora je hodně povedená záležitost, na FF jsem měl co dělat, abych jí nechal ve stojanu :-)

reagovat
Úterý 17. března 2015 v 8:20 ® ZIPaaK reakce na …

jepice> vrátit do 14 dní nebo prodat dál, tak to můžu :-)

reagovat
Úterý 17. března 2015 v 8:19 ® ZIPaaK reakce na …

dam> kamarád (kterého znáš)se mi už za ten výraz směje :-D Není to úplně twitch s tím Hornetem, co s tím provádím, ale je to tomu nejblíž.. V pauze mezi přitahováním občas udělám rychlej pohyb jak u twitche. Díky

reagovat
Pondělí 16. března 2015 ve 22:58 ® jepice-zruseno reakce na …

ZIPaaK> Asi bude muset tak jako tak, když sis ten prut už koupil :-D

reagovat
Pondělí 16. března 2015 ve 22:57 ® jepice-zruseno reakce na …

dam> Který Hornet není vhodný na tvíčování? Ten s tou velkou, střední nebo malou lopatkou?

reagovat
Pondělí 16. března 2015 ve 22:03 ® dam reakce na …
dam

ZIPaaK> určitě to lze, ale Hornet není zrovna wobler k twitching…s ním se pracuje trochu jinak a to určitě lze..

reagovat
Pondělí 16. března 2015 v 19:59 ® ZIPaaK reakce na …

zdaravím – jde s tím prutem twitchovat 5 cm minnnow woby nebo malý woby typu Salmo Hornet 4cm s dlouhou lopatkou? Díky

reagovat
Pondělí 16. března 2015 v 19:57 ® ZIPaaK

pánové, přišel mi dnes Chubb. Super citlivost, ale chytám poslední dobou hlavně woby. Jde s tím twitchovat 5cm minnow woby a tahat malý woby s dlouhou lopatkou typu Salmo Hornet 4cm?

reagovat
Středa 5. listopadu 2014 v 10:02 ® HonzaM reakce na …

emperor> Je tam 3–12 a celkem to sedí. Dá se i 7 g hlavička vcelku bez problému :-)

reagovat
Úterý 4. listopadu 2014 v 19:17 ® emperor reakce na …

Chcem sa dostat troska dalej oproti tomu mikadu, nie len o jeden gram. Na podobnu nastrahu co uvadzas, budem chytat iba vynimocne. Aka gramaz je vlastne napisana na tom prute? Na e-shopoch citam 3–12g a v katalogu 1,5–10g. Vdaka

reagovat
Úterý 4. listopadu 2014 v 19:02 ® emperor reakce na …

to chapem, ale nemam kde vyskusat… 3 gramy sa daju aj na tom mikade chytat, ale u mna je to hranicna hodnota a uz to nie je celkom ono

reagovat
Úterý 4. listopadu 2014 v 18:27 ® HonzaM reakce na …

emperor> Čau, přesně tuhle Pandoru jsem si nedávno pořídil a 5g hlavy s 3palcovým kopýtkem (Easy shiner)jsou úplně v pohodě ;-)

reagovat
Úterý 4. listopadu 2014 v 16:15 ® HaD reakce na …
HaD

emperor> 220 by to měla zvládat s přehledem… Ale je to vždycky o pocitu konkrétního rybáře. I proto strašně nerad v prutech radím.

reagovat
Úterý 4. listopadu 2014 ve 14:56 ® emperor reakce na …

chcel som len vediet, ci ma vyznam pre mna kupovat pandoru v 2,20 m, ked uz zdolavam gumy na 3g hlavach na chvejivke do 7 gramov od mikada (2 gramy sa este chytaju dobre) :-)

reagovat
Pondělí 3. listopadu 2014 ve 12:49 ® HaD reakce na …
HaD

emperor> pátěř to má docela silnou, takže něco jo. Ale musíš počítat s ohnutou špičkou, jako bys táhl menší rybu :-)

reagovat
Sobota 1. listopadu 2014 ve 12:47 ® jepice-zruseno reakce na …

Palivec> Já jsem si řekl, že dokud něco nezlomím, nic už novýho nekupuju. Protože už jsem se taky dostal do stavu, že si neumím vybrat. Prut s gramáží 2–24 g to pak jistí :-D

reagovat
Pátek 31. října 2014 v 9:51 @ Palivec

Pezon nemám, ale mám několik prutů v rozsahu 0–10 g a i v různých délkách a každý je jiný. Většinou si neumím doma vybrat a k vodě vozím všechny. Stejně tak společně s nimi luftuji ty do 15 či 20 g. A je to stejné. Třeba castingová ABU Garcia Vendetta 5–20 se bez nástrahy jeví jako tyčka do plotu, ale s nástrahou se chová vcelku pěkně. Ke štěstí mi chyběl Berkley Skeletor Pro Spin 3,00m 2–12g a už je na cestě. Jsem zvědavý. Mám rád dlouhé pruty. Skeletory na vyšší zátěž jsem si neoblíbil a prodal jsem je.

reagovat
Čtvrtek 30. října 2014 ve 22:38 ® emperor reakce na …

a kolko sa da „nalozit“ tej dlhsej verzii?

reagovat
Neděle 5. října 2014 v 18:33 ® Orličák

Díky všem za rady a postřehy k tématu. Ještě mám v hledáčku jeden prut, takže je porovnám a pak jeden z nich vyberu.

reagovat
Sobota 4. října 2014 v 10:27 ® dam reakce na …
dam

Orličák> O to ohnutí se bát nemusíš, pracuje velmi pěkně…:-) není to tyčka k rajčatům:-)

reagovat
Pátek 3. října 2014 ve 13:01 ® HaD
HaD

Nezní, mám to stejně :-) Taky si chci souboje užívat :-) A na prut, jemuž ohnutá špička mizí kdesi pod hladinou, je nádherný pohled :-)

reagovat
Čtvrtek 2. října 2014 v 16:42 ® Orličák reakce na …

David H.> Díky. Tak asi vemu pandora chubb, jde mi hlavně o to, aby ten prut byl měkký a zdolávání bylo opravdovým požitkem, prostě aby třeba okyš 30cm to už pěkně ohnul. Asi to zní docela divně:)

reagovat
Úterý 30. září 2014 v 16:14 ® dam reakce na …
dam

Honza M> myslím si, že citlovost má velmi dobrou…je trochu víc univerzální a snese větší zátěž nástrahy…spousta kamarádů ji má a zkušenosti pozitivní:-)

reagovat
Úterý 30. září 2014 ve 12:47 @ Honza M

Zdravím, jak se liší Pandora perch 220 od toho kratšího modelu? Hledám něco na okounovláčku a tahle délka by mi vyhovovala, jen jestli má citlivost svého kratšího sourozence ;-)

reagovat
Pondělí 29. září 2014 v 9:19 ® HaD reakce na …
HaD

Orličák> S pandorou 2–7 bych už 5g určitě nechytal. Ne že by to nešlo, ale zdá se mi to už moc. Je to ale jen osobní pocit…

reagovat
Sobota 27. září 2014 v 18:03 ® Orličák reakce na …

David H.> Dobrý den, sháním prut na smáčky vyloženě na okouny a pořád se nemůžu rozhodnout. Vláčím jigy od 2–5g max. Prut potřebuju hlavně na přívlač z loďky na okouny a ještě na menší zarostlý toky. Rozhoduju se mezi pandora perch 2–7g nebo pandora chubb 1,5–10g. Můžete mi prosím poradit, který z těchto dvou by byl vhodnější. Chtěl bych si na prutu zdolávání užít. Děkuji

reagovat
Pondělí 22. září 2014 ve 14:21 ® HaD
HaD

dam> to asi bylo pro jepici, ne?

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1