Chytej.cz

Co s sebou na rybářskou výpravu? necteno

22.8.2014 | carpium | 4.720 zobrazení | 16 odpovědí

Pokaždé když vyrážím alespon na 24 hodin k vodě, zjišťuji co jsem zapomněl, rozhodl jsem si tady napsat veřejný seznam, bez čeho se u vody neobejdu. http://www.carpium.cz/…kou-vypravu/ Jak vypadá Váš seznam??

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 28. srpna 2014 ve 21:39 ® superweb
superweb

24hodinovky resim spis nepromokavym prehozem pres lehatko a destnikem, jednodussi nez bivak :-) Kafe muzes mit v termosce, 24hodin vydrzi horke. No a nekdy staci vidlicky misto stojanu(to uz zalezi na lokalite, nekde je potreba mit treba spicky nahoru)

reagovat
Čtvrtek 28. srpna 2014 ve 20:59 ® rybardusacek reakce na …
rybardusacek

:-D to je hláška roku

reagovat
Úterý 26. srpna 2014 ve 13:27 ® malamut reakce na …
malamut

carpium> právě že nezajímá, ale s kaprařským hovnem se setkávám téměř pokaždé, když jdu na ryby. Dokonce si myslím, že kapraři toho naserou víc u vody, než doma, neb z nudy neustále žerou. Že jezdíš na kaprodromy je jen dobře.

reagovat
Úterý 26. srpna 2014 ve 12:35 ® carpium reakce na …
carpium

Tebe to hovno nějak zajímá. Jen pro informaci, 90% mých výprav na 24hod je na soukromé revíry, kde je sociální zařízení.

reagovat
Úterý 26. srpna 2014 v 10:05 ® malamut reakce na …
malamut

carpium> jasně, a sereš do roští kolem sebe, místo stojanu a podložky si tahej Toiku, bude užitečnější.

reagovat
Úterý 26. srpna 2014 v 9:06 ® carpium reakce na …
carpium

Pruty a stojan si na 24 beru vždy, spát musím mít kde, takže bivak a lehátko taky, křesíko je jasná věc, vstávat bez kafe nebo nocovat bez jídla taky nejde, takže musím mít vařič, kafe a nějaké jídlo. No a to ostatní má v batohu každý :-)

reagovat
Úterý 26. srpna 2014 v 9:03 ® carpium reakce na …
carpium

Tak napište Váš seznam :-) Ať vím jak moc jsem mimo.

reagovat
Úterý 26. srpna 2014 v 9:02 ® carpium
carpium

To se Vám zdá, že je toho moc :-)

reagovat
Úterý 26. srpna 2014 v 6:58 ® Mysak1 reakce na …

chosebaits> Pravda,pravda. :-D :-D :-D

reagovat
Pondělí 25. srpna 2014 v 19:04 ® malamut
malamut

Prostě kaprař, nenapadá mě jak reagovat, a neurazit. Jejich tábory připomínají cikánský lágry, ale hlavně, že prý pouštěj. Tedy kapra, kam, o tom se moc nemluví.

reagovat
Pondělí 25. srpna 2014 v 16:22 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

Mysak1>Proč toto všechno tahá bych asi až tak neřešil.Tahá to přeci ON a né ty.Také jsem nad tím kroutil hlavou,ale … Někdo jede na ryby s jedním ešusem,hrnkem a bagrem a někdo si bere celou jídelní soupravu.

reagovat
Pondělí 25. srpna 2014 ve 13:03 ® Mysak1

Kolego,si děláš kozy ,že taháš toto všechno k vodě. Proboha nač? Ve čtyřech na 14 dnů možná ale na 24hod?

reagovat
Pondělí 25. srpna 2014 v 8:14 ® Robur
Robur

carpium, rozhdoně bych nedával bojlís za slivovicu. Někdo si to blbě přečte a vezme k vodě baileys. Sice bude mít co chlastat,ale nebude mít na co chytat:-)

reagovat
Pátek 22. srpna 2014 ve 13:35 ® chosebaits
chosebaits

Já bych slušně požádal hlavně kapraře ,když už jsou ochotni k vodě táhnout kde co,aby si brali sebou ještě jednu hodně duležitou věc.Nestojí to moc peněz,nezabere to moc místa a není to těžký.Dá se to sehnat v kdejakém armyschopu a tím není nic jiného než lopatka.Skákat přez prales hoven je opravdu výborná věc.

http://www.armyveci.cz/lopatkynaradi/

reagovat
Pátek 22. srpna 2014 ve 13:26 ® skwor
skwor

Na týdenní cestu do Švédska jsem toho sebou měl míň :-)

reagovat
Pátek 22. srpna 2014 ve 13:20 @ Palivec

Broďáky, ze 3 mušáky s navijáky, klobouk, košík, podběrák, flaška slivovice, mušky, návazcové vlasce, drobnosti (peán a pod.) a cigára a fajky.

reagovat