Chytej.cz

Testování prutů Favorite pro veřejnost necteno

19.8.2014 | karel.hrubin | 7.364 zobrazení | 54 odpovědí

Vážený lide Petrova cechu, chystám se připravit jedinečnou akci pro příznivce přívlače a to otestovat si pruty značky Favorite, gumy Crazy Fish, K-tech a Red Bass. Rádi bychom Vám přiblížili chytání s Čeburaškou a další… Akce se bude konat 28.8. v Praze 4 na Písnické nádrži. Celá akce bude samozřejmě oficielně povolena Rybářským svazem a snad i vjezd na pozemek bude povolen PČR. Případnou změnu místa si vyhrazujeme, včas bychom informovali.

Vezměte si s sebou svoje navijáky! ! !

Máte li nějaké dotazy, připomínky či návrhy – pište, volejte

Karel Hrubín

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 5. září 2014 v 0:26 ® jepice-zruseno reakce na …

malamut> To mě opravdu překvapí, protože pokud vím, tak normální šuplera má stupnici po desetinách a nejsem přesvědčen, že bych těm setinám na té digitální, jinak zcela stejně provedené, měl věřit. Lepší šuplery maj stupnici klidně po menších dílkách, ale pořád se tolerance pohybuje v řádu setin, např. +/- 0,03 mm. Od čeho bychom pak měli mikrometry, že ano. Pokud měříš šuplerou na setiny a ještě k tomu přesně, tak to určitě neděláš jako já a ani jako ten prodejce. Klidně mi pošli SZ, celkem by mě to zajímalo.

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 ve 23:04 ® malamut reakce na …
malamut

jepice> zřejmě tě to překvapí, stejně jako spousta dalších informací, netýkajících se rybařiny a tebou studovaného oboru, ale i šuplerou lze měřit s přesností na dvě setiny, nakolik je to důježité u vlasce, ponechávám stranou.

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 ve 22:57 ® jepice-zruseno reakce na …

skwor> Já na tom nebazíruju, to by sme se špatně chápali. Spíš mě to rozveselí, když na tom jednom centimetru bazíruje výrobce! :-))

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 19:28 ® skwor reakce na …
skwor

jepice> Bazíruješ na nesmyslech, ne poprvé. Víc to řešit nehodlám.

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 18:04 ® jepice-zruseno reakce na …

skwor> 6,7 stop? Když už, tak možná 6 stop a 7 palců. Prostě buď dělám prut pro Ukrajince a Čechy a Němce a napíšu tam 2 metry, nebo dělám prut pro Anmeričany a napíšu tam 6' 7". A nebo koupím v Číně blank 6' 7" a protože jsem jantar, tak tam napíšu 2,01 metru. Prostě pořád si myslím, že je to úsměvuhodná kravina :-)) Taková věc mě vždycky pobaví – stejně jako značení tloušťky vlasců na tisíciny. Nejvíc mě pobavil nejmenovaný prodavač obchodu Kajman v Praze, který měřil sílu vlasce na setiny šuplerou. A takovejch případů je celá řada …

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 17:18 ® skwor reakce na …
skwor

jepice> Vůbec to není kravina, 201cm je totiž přesně 6,7 stop. A tak se dneska blanky berou naprosto běžně, doba kdy šla délka prutů nahoru po 30cm je dávno pryč.

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 16:46 ® jepice-zruseno reakce na …

skwor> Mě to jen přišlo vtipný, že tam takovou kravinu píšou :-D

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 15:39 ® skwor reakce na …
skwor

jepice> Kraviny neřeším, takže meřit to určitě nebudu.

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 10:23 ® jepice-zruseno reakce na …

skwor> Mě by zajímalo, jestli to má na centimetr přesně 2,01 m :-D

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 8:37 ® skwor
skwor

Nebyla by už nějaká recenze na novinku Favorite balance? Zajímá mě hlavně model 2,01m 2–7g.

reagovat
Středa 3. září 2014 ve 22:02 ® Pafko reakce na …

frenk1971> to víš,tady mě snad někdo vezme na kapři,né jak ty na cejni :-)

reagovat
Středa 3. září 2014 v 18:54 ® frenk1971 reakce na …

Pafko>to snad není pravda, koukám, že jsi všude:-) :-)

reagovat
Pondělí 1. září 2014 v 10:59 ® HaD reakce na …
HaD

Pafko> já nejsem přeci žádnej posera :-)

reagovat
Sobota 30. srpna 2014 v 7:26 ® Pafko reakce na …
reagovat
Sobota 30. srpna 2014 v 7:26 ® Pafko reakce na …

David H.> Ahoj Davide,smáčku nešlo odolat,ta práce na hraně rákosu bude na severu parádní :-)) Jinak je pěkné,že se nebojíš žádného dopravního prostředku,byť je teprve v testovacím provozu :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img109250.jpg
Pátek 29. srpna 2014 ve 13:56 ® minatrix reakce na …

David H.> moje řeč. Tohle už je moc…

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 ve 13:49 ® HaD reakce na …
HaD

minatrix> no po pravdě doufám, že si to pašíci nechají a u nás se to nerozšíří.

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 ve 13:44 ® minatrix reakce na …

David H.> .jak jsme se bavili.. Tohle teď jede v sousedních zemích… http://m.youtube.com/watch?…

..a jinak díky za nástrahy, pokec a snad se tedy potkáme v listopadu na Orlasu

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 ve 13:05 ® HaD
HaD

Akce jedním slovem paráda! Chtěl bych poděkovat Karlovi Hrubínovi za uspořádání a pozvání. Myslím si, že to bylo setkání hodně pohodových lidí, kteří jsou na stejné vlně. Navzájem jsme si předali zkušenosti a rady, jak chytat s tím či oním, jak navázat dropshot apod. a skvělé na tom bylo to, že jsme si to hned mohli u vody vyzkoušet (jak pruty, tak nástrahy, montáže apod.) – což na žádné výstavě ani v obchodě nejde. Když jsem viděl, jak např. pár lidí zaujala montáž a chod smáčka bigone pro zarostlé supermělké vody, rozhodl jsem se, že o tom natočíme video :-)

Ryb se pár chytlo, hlavně menší okounci a štičky (ono tam zřejmě moc jiných dravců ani nebylo) a odpoledne jsme doslova propadli lovu kaprů přívlačí. Mě se osvědčila montáž dropshotu, která by asi na první pohled donutila leckoho zavolat mi záchranku z Bohnic – zátěž jsem měl tak 200–250 cm od nástrahy. Kapři se totiž vyhřívali na hladině a takto jsem byl schopen chytat na dálku celkem v blízkosti hladiny a kapři byli nymfou v růžové a oranžové barvě okouzleni. Povedlo se mi jich celkem 6 asi za hodinku lovu. Luxusní šílenství :-D DD

reagovat
foto/forum/2014/th-img109227.jpgfoto/forum/2014/th-img109228.jpg
Pátek 29. srpna 2014 ve 12:53 ® Draky reakce na …
Draky

skwor> Ani já jsem nedorazil. Myslel jsem, že budu tenhle týden v Praze, ale nakonec jsem nejel. :-)

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 v 11:41 ® minatrix reakce na …

cabin> doma jsem si to nechal proběhnout (chladnou) hlavou a jako Synapse 220 do 20g bomba, ale mám už Dragona HM72 Tanto a Gamakatsu Sfidu. Tudíž to by bylo něco, jako nošení dříví do lesa :-)

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 v 11:37 ® minatrix reakce na …

jepice> HaD přivezl jeho arzenál RedBass gum, které bylo možno zakoupit za „lepší“ . Doplnil jsem si zásobu nymf. Kamarád zas veliké gumy na štiky. Jinak karel.hrubin přivezl své castové hračky a tak jsme pokecali na toto téma a něco málo vyzkoušeli.

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 v 11:13 ® skwor
skwor

Mě to nakonec nevyšlo, ale jak koukám, akce se vydařila. A to je dobře, snad příště :-)

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 v 7:38 ® jepice-zruseno reakce na …

minatrix> A kromě smáčků a krejzyfišek bylo ještě něco?

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 v 0:54 ® cabin reakce na …

minatrix> Jen k polovičnímu,sám to víš.:-P

reagovat
Pátek 29. srpna 2014 v 0:02 ® minatrix reakce na …

jepice> já je zkoušel letos na jaře na duhákodromu. Ochytaným salmoidům se líbily.

reagovat
Čtvrtek 28. srpna 2014 ve 23:56 ® jepice-zruseno reakce na …

minatrix> Nástrahy od crazy fish už mám asi dvě sezóny, ty jsem nemyslel… Nemám na ně nějaký extra úspěchy, ale je fakt, že na ně moc nechytám. Podle mýho je jedinej rozdíl v tom, že smrděj – to může bejt někdy užitečný. Krásně pracujou ty kopejtka při pomalým tažení. To se ale využije leda někde na stojáku.

reagovat
Čtvrtek 28. srpna 2014 ve 22:58 ® minatrix

.. zde ta Varita 210cm, do 28g v akci…

reagovat
Čtvrtek 28. srpna 2014 ve 22:37 ® minatrix

jepice> pár nástrah od Crazy Fishe bylo volně k dispozici, už mám představu, co stojí za dokoupení :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img109215.jpg
Čtvrtek 28. srpna 2014 ve 22:33 ® minatrix

cabin> ta krátká Varita mi bude bohatě stačit ke štěstí :-)

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1