Chytej.cz

Holky a přívlač necteno

15.6.2014 | štička17 | 4.210 zobrazení | 23 odpovědí

Přívlač a holky. Fotogalerie, Nástrahy a nejlepší úlovky. Jsem dávejte své nejlepší úlovky.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 7. července 2014 ve 13:22 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

Palivec> Poslušně hlásím, že opravdu sám na sobě někdy pozoruju, že sem dyslektickej, zejména takhle kvečeru… nicméně jsem „kritizoval“ tvou poslední větu jaksi špatně pochopenou… ne příliš výstižně z pohledu češtiny postavenou :-) …prostě jsem si řekl, že je to jen jeden z mnoha překlepů se zde běžně vyskytujících a její význam jsem si otočil k obrazu svému :-) … ja omolovám :-) :-) :-) … vytrženou z kontextu a hlavně významu, jsem si tu větu okomentoval po svém :-) … tak to jsme si vysvětlili a teď už zase něco k těm holkám vláčkařkám nebo k holkám vůbec… no všichni! šup! :-)

reagovat
Neděle 6. července 2014 v 0:18 ® Shrek
Shrek

Palivec> Neber se tak vážně, příteli. ;-)

reagovat
Pátek 4. července 2014 ve 13:30 @ Palivec reakce na …

Ouklejobijec> Věřím, já jen napsal, že já je nepotkávám. Teď nevím, či je to smůla, nebo štěstí.

A ty radši nakaženou holku, jako blba šéfa? Na blbé šéfy se neumíra, šéfa můžeš vyměnit. Ale až si uženeš HIV pozitiv, máš to jasné, jen čekáš, až propukne AIDS. Nemáš dyslexii,když tě moje věta tak rozhodila? Co jsi v ní našel? http://cs.wikipedia.org/wiki/Dyslexie

reagovat
Pátek 4. července 2014 v 11:00 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

Palivec> … a stran těch vláčkařek. Docela dosti jich znám a věř, že to krom jejich pěkné vizáže jsou povětšinou i holky příjemné na pokec :-) … vždycky se rád potkám s holkou co to s prutem umí… :-) :-) :-)

reagovat
Pátek 4. července 2014 v 10:56 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

Palivec> čéče… tvůj rozbor má jistě svou logiku… nicméně z tvé poslední věty se mi dělá zle… :-) :-) :-)

reagovat
Středa 2. července 2014 v 19:46 @ Palivec reakce na …

Shrek> O tom si dovolím pochybovat, i když jsem zatím nezemřel na jedno, ani druhé. Smrt na infarkt je často rychlá a nebožtík se před smrtí moc netrápí. Ale umírat na následky AIDS může být dlouhé a velké trápení. Variantů je mnoho. Kaposiho sarkom etc… Radši tedy blba šéfa, jako nakaženou holku.

reagovat
Středa 2. července 2014 v 19:41 @ Palivec

Je pravda, že většině chlapů-rybářů, je asi holka lovící na přívlač dost nezvyklý úkaz. Muškařky jsem viděl. Občas. S nejmenší z nich, s mrňavou kapitánkou japonské muškařské reprezentace jsem pil před 10 lety při treningu před MS v roce pod Jamborákem čaj a kávu a vykládal jí, na co tam běžně chytáme. A holku s vláčákem jsem ještě neviděl. Ale já toho neviděl hodně…

reagovat
Pátek 27. června 2014 ve 20:56 ® Shrek reakce na …
Shrek

http://www.vyroky-slavnych.cz/…olky-nez-na/ prý neznámý autor :-D

reagovat
Čtvrtek 26. června 2014 ve 23:07 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

Shrek> bo s tou myšlenku souhlasím a souhlasil bych s ní, tak mám otázku: jaký klasik to říká? :-)

reagovat
Úterý 24. června 2014 ve 22:17 ® štička17

jaj :-D

reagovat
Úterý 24. června 2014 ve 21:32 ® Shrek reakce na …
Shrek

Martine, na druhou stranu jak říká klasik – lepší zdechnout na AIDS od hezký holky než na infarkt od blbýho šéfa.....

reagovat
Úterý 24. června 2014 v 7:49 ® Martin Chmelík

Co to je Tropic Liberec? Nějaká cestovka, co mě odveze do tropických krajin k moři a k letenkám mi přidá nějaké gumy? No je fakt, že jet do Thajska bez gum, by bylo vcelku rizikem. Po příletu domů bych nechtěl lítat po venerologiích.

reagovat
Neděle 22. června 2014 v 18:21 ® štička17

hej lid tohle jsem vůbec nechtěla, nebudu se tady s váma hádat. :-((

reagovat
Sobota 21. června 2014 v 19:26 ® skwor reakce na …
skwor

bořek> Já vím, pamatuju, když to tu zkoušeli naposled :-D Ale zatím nebyl důvod mazat. Stejně to fórum za chvíli zapadne v zapomnění.

reagovat
Sobota 21. června 2014 v 18:05 ® bořek

celý tohle forum je reklama na tropic liberec, pozor nato ! :-D :-D

reagovat
Středa 18. června 2014 ve 13:37 ®  reakce na …

štička17>prevazne holky na privlac..

reagovat
Středa 18. června 2014 ve 12:56 ® štička17 reakce na …

jsou úplně bombový :-D co na ně chytáte ???

reagovat
Středa 18. června 2014 v 9:38 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

štička17> jj to mám za to, že jsem „plakal“ po těch nástrahách :-)

reagovat
Úterý 17. června 2014 v 15:06 ® štička17

Všem doporučuji tyto nástrahy z prodejny Tropic Liberec. Jsou na přívlač úplně dokonalý a většina z nich je od značky Gunki.

reagovat
foto/forum/2014/th-img107626.jpg
Úterý 17. června 2014 ve 14:54 ® štička17

:D

reagovat
Úterý 17. června 2014 ve 13:09 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

kerob> pěkné… na první pohled jsem si pomyslel, že tam moc nástrah nevidím. Pak mi ale došlo, že ano… :-)

reagovat
Úterý 17. června 2014 ve 12:40 ® kerob
kerob

https://www.facebook.com/…329445979201?…

reagovat
Úterý 17. června 2014 v 11:46 ® Ouklejobijec
Ouklejobijec

čéče pěkná diskuse… :-) , rád bych přidal nějakou fotku, ale pokaždé když potkám takový krásný úkaz mám plné ruce práce, takže na focení nezbývá čas :-) :-) :-)

reagovat