Chytej.cz

Lov na Vranově necteno

24.3.2014 | tomas54 | 6.151 zobrazení | 11 odpovědí

Ahoj. Chci se zeptat jestli jste někdo chytal na Vranovské přehradě v Jazovické zátoce(Farářka) kapry na boilies. Jak velcí kapři brali a jestli jste vyváželi nebo ne? Zdržte se prosím urážlivých komentářů!! Děkuji za případné odpovědi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 31. března 2014 ve 12:18 ® pepanek reakce na …

cujo> Začít psát o dobách minulých,tak se to tu může přejmenovat na : Vranov v našich vzpomínkách,nebo Bylo-nebylo.

reagovat
Pondělí 31. března 2014 v 11:46 ® cujo reakce na …

pepanek> no to by bylo na zamáčknutí slzy . . . . Já tam jezdím tak od sedmi let a když vidím jak se to tam za těch 25 let změnilo, tak je to mazec. . . .

reagovat
Sobota 29. března 2014 ve 22:35 ® pepanek reakce na …

tony.bobo> fšak sem psal-raději nad Podhradí. Nebudu tu raději vzpomínat,jaké ryby byly kdysi kolem Podhradí.

reagovat
Sobota 29. března 2014 ve 21:55 ® tony.bobo reakce na …
tony.bobo

pepanek> Myslel sem nad Podhradí.Byl sem tam v loni sice sem to trefil jen náhodou ale řeka fajne.Letos tam budu jezdit zas.

reagovat
Sobota 29. března 2014 ve 20:16 ® cujo reakce na …

pepanek> možná teď, normálně i za nízkýho stavu tam kupodivu chytám sumce, sice všichni mají max 110, ale jsou tam :-)) No a nad splavem u Zátiší je to kapitola sama pro sebe :-D

reagovat
Sobota 29. března 2014 ve 13:23 ® pepanek reakce na …

cujo> Od Zátiší až po louky je s bídou půl metra vody,co tam chceš lovit? Tečou 4 kubíky,ta voda je mělká.

reagovat
Pátek 28. března 2014 v 15:03 ® cujo reakce na …

pepanek> ryb je dost na celém úseku řeky od ústí do přehrady až po hranice . . . .

reagovat
Pátek 28. března 2014 ve 13:02 ® pepanek reakce na …

tony.bobo> pěkná voda,ale bez ryb. To už raději nad Podhradí na řeku.

reagovat
Čtvrtek 27. března 2014 ve 20:21 ® tony.bobo
tony.bobo

Nevím kdy to klesá dolů jelikož před prázdninama slyšívám že je plný stav ale já tam jezdím až přes prázdniny a to je katastrofa.4 roky zpět plný stav parádní chytačka,3 roky zpět sem seděl cca 20 m už kde měla být voda,2 roky zpět už zhruba 50 m kde měla být voda a vloni to byla úplná katastrofa.K vodě cca 100 m od břehu a cca 20 m od vody sem zahučel po kolena do bahna tak sem to vzdal.Jsem zvědavej jak letos.Asi začnu jezdit do Podhradí,taky pěkná voda.

reagovat
Čtvrtek 27. března 2014 ve 14:44 ® bighippo reakce na …

souhlasím, ale hodně brzo je tam málo vody a zelená se jak tráva, musí se zvolit dobrej termín, 10 kg kaviar/acid LK.

reagovat
Čtvrtek 27. března 2014 v 7:44 ® tony.bobo
tony.bobo

Za mě dobrá volba místa pokud je normální stav vody ale posledních pár let co se týká léta je to se stavem vody na štíru.Sice nechytám na boili ale doporučím ti sladký příchutě.Velikost kaprů do 75 cm ale většinou se to točí kolem 50 cm.

reagovat