Chytej.cz

Motor pro BellyBoat necteno

19.8.2013 | Ouklejobijec | 3.438 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj lidičky, nedávno jsem se zúčastnil „chytu“ na jednom SR kde je preferován lov z BellyBoatu. Byl tam jeden zahraniční účastník (PL :) ), který pravidelně každou hodinu přisvištěl ke břehu na cigaretku za pomocí nějakého el. motorického zařízení. Než jsem jej stačil dohnat svým ploutevním pohonem a vyzpovídat co to má zač, vždy zmizel zpět na vodu. Takže mě napadlo, že se zeptám zde, zda náhodou někdo netuší něco o „automatických“ pohonech BellyBoatu. … předpokládám, že se jedná o elektrické zařízení. Dík všem za věcnou diskusi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 27. srpna 2013 v 16:53 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

David H.> díkes za videa, také jsem už nějaká viděl. leč to co jsem viděl v reálu (na dálku) vypadalo nejvíce jako míchátko na koktejly :-)) ) bylo to upevněno na konzoli z boku BB, ale do robustnosti el.motorů, které jsou na videích to mělo hodně daleko. Pikantností je ke všemu to, že na SR kde jsem to viděl je užití podobných zařízení jmenovitě zakázáno :-) . přemýšlel jsem, že by se to hodilo především na velké přehrady a řeky… např. až se rozhodnu na BB podniknout výlet do Hamburku :-)) )

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 17:29 ® HaD
HaD
reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 17:28 ® HaD
HaD
reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 17:28 ® HaD
HaD
co použít normální s tímto udělátkem? :-D reagovat