Chytej.cz

Amur na boilies necteno

12.8.2013 | tomas54 | 6.974 zobrazení | 17 odpovědí

Jaké máte skušenosti s lovem amuru na boilies? a co je to za druh, já skouším monster crab, carp servis banán a foukaná kukuřice amur grass carp. PROSÍM PORAĎTE.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 19. června 2015 ve 13:57 ® irevalova

Tak jsem si dovolila jako poděkování za ochotu poučit mě i moje nepoučené čtenáře, pro které je mnoho věcí záhada, uvést a odkázat na tento naprosto skvělý web.Díky. http://www.slapyreport.cz/…ech-vyresena

reagovat
Pondělí 15. června 2015 ve 20:28 ® macek2 reakce na …
macek2

irevalova> na slapech jsem chytal jen jednou v životě ale nic jsem nechytil,podle toho jak jsou slapy velké a staré usuzuji že skrývá velké ryby.

reagovat
Pondělí 15. června 2015 v 8:32 ® irevalova reakce na …

Ten největší měl asi tak těch 90. Ostatní byli menší do 70. Jaké jsou ve Slapech ryby? Viděl jste je? Nebo dokonce chytil?

reagovat
Neděle 14. června 2015 v 15:33 ® macek2 reakce na …
macek2

irevalova> z fotek nejde poznat jak jsou velcí,a popis jako obrovské ryby moc nepomůže,každý to vnímá jinak díky bohu člověk vynalezl metr:) takže mají cca 80,90,100,110 nebo 120cm,v ČR jsem viděl amura 128cm a věřím že jsou u nás i větší nevjímaje na Slapech,ve Slapech jsou amuři díky zarybnovacímu plánu,myslím že by jste se ještě divila jaké jsou tam ryby:)

reagovat
Neděle 14. června 2015 v 10:54 ® Shrek
Shrek

amur se vysazuje stejně jako ostatní ryby, jen ne v takové míře. Rybky to jsou hezké.

reagovat
Neděle 14. června 2015 v 10:00 ® irevalova reakce na …

Díky moc, můj parťák je o tom přesvědčen. A jsou to mladí nebo starší amuři? Budou dále růst? Jsou to už teď obrovské ryby. Jak se dostali amuři do Slapské přehrady? Byli tam vysazeni? Pátrám po tom a zjišťuji, že ve Slapech prostě jsou, ale toto vidím úplně prvně v životě. Budou se na to místo vracet jako kapři a štiky? Moc děkuju za poučení.

reagovat
Neděle 14. června 2015 v 9:40 ® macek2 reakce na …
macek2

irevalova> na 99% to jsou amuři

reagovat
Neděle 14. června 2015 v 8:51 ® irevalova reakce na …

Moc děkuju za upozornění. Tak ještě jednou. A moc děkuje, že se na to někdo podívá, protože ty ryby se do tohoto zálivu stále vrací a budou tam celé léto. Bývají tam takto štiky i kapři. Jsou to amuři? http://www.slapyreport.cz/…skeho-jezera

reagovat
Neděle 14. června 2015 v 7:59 ® Shrek reakce na …
Shrek

irevalova> Stránka nebyla nalezena – chyba na straně amurů??

reagovat
Sobota 13. června 2015 ve 21:00 ® irevalova

Dobrý den a ahoj rybářům. Dnes jsme ve Slapském jezeře poprvé viděli a vyfotografovali toto. Myslíme si, že jsou to amuři. Myslíme si to správně? Jak se tam dostali? Po povodních 13? Jak jsou staří? Moc díky za všechna vysvětlení!

http://www.slapyreport.cz/…skeho-jezera

reagovat
Úterý 27. srpna 2013 ve 23:54 ® superweb
superweb

Pochytal jsem dost amuru z hladiny na rohlik, to me celkem bavi, chce to trochu zkusenosti, zjednodusene co nejnenapadnejsi montaz a rohlik tak aby vydrzel dlouho nastrazenej, casto fungovalo lip kdyz byl kousicek pod hladinou. Ale byly to ryby tak od 60 do 82cm, vic se mi nezadarilo.
Tak 3 roky chodim na jednu svazovku obcas se svestkama nebo merunkama. Vim ze tam ty potvory jsou a velky. Nicmene krome spousty kapru(i peknych, minuly vikend mi sezobl svestku 83cm supinac) se mi povedl asi pred 14 dny jen jeden amurek kolem 65cm.
Zkousel jsem letos i na tydeni vyprave na soukromaku, odkud jsem videl hezke amuri fotky, „proflaklou“ taktiku masivniho zakrmovani kukurici a chytani na ni i na „specialni“ amuri boilie od dvou vyrobcu(potapive z Hulina a plovouci od carpzoom) a kaprum to opravdu chutnalo, bohuzel amurum ne. Jinak muzu doporucit, na kapry nejuspesnejsi prichut ze 4 ruznych co jsme zkouseli.
Muj zaver je, ze cileny lov amura v nasich podminkach ze dna je nemozny a nebo jsem na to jeste neprisel. Daji se ucinit urcite kroky, ktere sanci na zaber od amura zvysi, ale pri pomeru kapr:amur na vetsine nasich vod budes stejne vetsinou tahat kapry.

reagovat
Středa 14. srpna 2013 v 10:11 @ Palivec reakce na …

http://www.okfish.sk/…11930/hotove-

reagovat
Středa 14. srpna 2013 v 10:11 @ Palivec reakce na …

Něco takového to bylo, ale jiné značky z H.

reagovat
Středa 14. srpna 2013 v 9:57 @ Palivec

Vloni jsem cíleně chodil pár dní na amura. Fungovaly boilies maďarské provenience. Byly relativně rychle rozpustné a lisované ze „zeleného“. Voněly jako suché seno a amurům chutnaly. Koupil jsem to v nějakém eshopu z Komárna (tam nabízejí „maďarský sortiment“, prodávají i speciální tablety na lov tolstolobika – zavěsí se na háček půl metru, metr, pod hladinu na „káču“ a při rozpouštění vytvářejí mrak „planktonu“ a tolstolobik je nasaje jako při srkačce).

reagovat
Pondělí 12. srpna 2013 v 18:37 ® cruel00
cruel00

http://www.lkbaits.cz/…a-amura.html

reagovat
Pondělí 12. srpna 2013 v 16:43 ® tomas54 reakce na …

mě zabral amur kolem 60cm na chleba, u kraje se otočil vjel do rákosí a tam mě to utrh. od té doby ani jeden amur jen kapři od 35cm do 45cm

reagovat
Pondělí 12. srpna 2013 v 16:31 ® Brendy
Brendy

Mě se nejvíce osvědčili kombinace ryba ovoce banán ryba, ananas ryba a pod.

reagovat