Chytej.cz

hledám kamarádku na rybolov. necteno

4.8.2013 | Monty74 | 7.131 zobrazení | 36 odpovědí

Hledám kamarádku na společný rybolov nejlépe z Mladé Boleslavi a okolí, chodím rád minimálně na noc chytat a občas mi chybí dámská společnost tak kdyby se tu našla nějaká milovnice rybaření a ráda by i na noc s cizím chlapem ( budoucím kamarádem) :-) jsem Monty74

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pondělí 30. září 2013 ve 21:20 ® Cudla reakce na …
Cudla

lukino050505> Pokavaď to potáhnou „dědkové“tak to pujde ,u nás něco omladili a z 14kroužků který tu fungovali jěště předloni tak fungujeme 3.Ale tady je to hledání baby.mam parťačku,jezdí s náma na tábor a hlavně k vodě je to prča známe se dlouho ,ale člověk se chová jako slušňák,jen samý chlapy tak jeden zvlčí…

reagovat
Pondělí 30. září 2013 v 15:08 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

® Cudla Jojo, já jsem u Nich 40 let a neměnil bych. Pro děti pořádají kroužek, a jak jsem se tak ptal, tak je tam vedou perfektně k ochraně přírody. Je vidět, že i když je tam generace většinou důchodců tak se dokážou postarat i o další hlavně tedy mladší členy.

reagovat
Neděle 29. září 2013 ve 13:56 ® Cudla reakce na …
Cudla

lukino050505> vedu kroužek sice v Chomutově,ale lidmi s Bráníka jsem se setkal a řek bych že je tam práce s mládeží docela na úrovni

reagovat
Pondělí 23. září 2013 ve 14:54 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

Jo, jo za prachy se teď dá sehnat všechno a podle toho to taky tady všude vypadá. Není potřeba chodit daleko. Blíží se volby, tak jsem zvědavý, kdo si zase kde bude kupovat hlasy jako minule. Nehledě na to, že se dá koupit i titul (plzeňská fakulta) a pokud se jím někdo nebude vyloženě vytahovat tak se to ani nikdo nedozví. Já to tedy neuznávám a snažím se i malého vést k tomu, že je sice pěkný mít něco, ale nestydět se za to že jsem to dokázal vlastní pílí a ne si to koupil. Člověk má pak takovou zvláštní radost a může říct podívej co jsem dokázal a ne podívej co jsem si koupil.

reagovat
Pondělí 23. září 2013 ve 12:55 ® jajco reakce na …
jajco

lunimus> Co nadělame,bordel je všude a ve všem!Jen v mlíku je voda.

reagovat
Pondělí 23. září 2013 ve 12:27 ® lunimus reakce na …

jajco> Priznám sa, že v našej MO to tak funguje. Nerobíš žiadne skúšky, len zaplatíš a dostaneš papiere. Keď som si robil prvý krát papiere a pýtal som sa na termín skúšok, tak pani na mňa milo pozrela a opýtala sa ma:

„Vy si naozaj myslíte, že vám tie skúšky k niečomu budú? Z naších skúseností vyplýva, že 30% rybárov za seba pošle na skúšky niekoho iného, čo nemáme ako zistiť. 60% rybárov to i tak odpíše a len 10% spraví skúšky tak ako sa má. Máme sa teraz strápňovať a tváriť, že o ničom nevieme, navyše, keď proti tomuto nemáme čo urobiť? My vám tie papiere predáme. A vzhľadom k tomu, že pytliactvo je u nás trestný čin, je vo vašom vlastnom záujme, aby ste si naštudoval zákony a vyhlášku, lebo ak vás niekto prichytí, tak si budte istý, že vás trest neminie – neznalosť zákona neospravedlňuje ani tu. Nehovoriac o tom, že samotné absolvovanie skúšok pre nás neznamená, že ten rybár, ktorý ich spravil, ich aj bude pri vode dodržiavať.“

Podľa mňa mala pravdu a osobne by som neodsudzoval organizáciu, ktorá nerobí skúšky svojich členov, ale zároveň robí pri vode seriózne kontroly.

reagovat
Pátek 20. září 2013 v 8:51 ® jajco reakce na …
jajco

lukino050505> Já právě myslel,že mu je jen tak koupíš,bez toho aby klučina navštívil kroužek.Já sem taky synátory nahnal letos do kroužku,protože už mně štvou s půjčováním prutu při vláčce.Tady u nás vím o dvou MO,kde to jde jen za peníze a bez znalostí a podle toho to potom u vody vypadá.

reagovat
Středa 18. září 2013 v 8:20 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

Aha, no jo tak to jo. Jsem tady krátce a zatím jsem prostudoval pravidla tj. nikoho neurážet, nepoužívat sprosté výrazy a pod. Takže sranda se dělat může? Tomu rozumím a už se těším, až si jí taky z někoho udělám. Nemám totiž vážné věci v lásce protože život sám o sobě je vážná věc tak proč si z něj občas neudělat nějakou srandu (pr.el)

reagovat
Úterý 17. září 2013 v 16:18 ® cujo reakce na …

lukino050505> no však jasně :-) Sis nevšiml, že jak tady neformuluješ přesně, tak si z tebe občas někdo udělá pr.el, teda srandu :-D

reagovat
Úterý 17. září 2013 v 8:08 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

No tak vzhledem k tomu, že je mu 8 tak asi sám na svaz nepůjde, ale budu muset zajít s ním a všechno za něj domluvit tzv. udělat a pak ho tam i vozit na ty školení; nemám svaz v baráku a ani ve vesnici. Bydlím v Praze 4, takže nejbližší je to do Bráníka a to je 7 stanic autobusem a ještě kus pěšky a to ho samotného nepustím.

reagovat
Pondělí 16. září 2013 v 17:36 ® cujo reakce na …

lukino050505> tady jde o to, že jsi napsal, že letos chceš udělat mladýmu papíry . . . .

reagovat
Pondělí 16. září 2013 ve 14:43 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

Já nevím, jak to chodí u Vás, ale u Nás musí projít kursem a složit zkoušku. Což mu jedině prospěje. Navíc má možnost vstoupit do rybářského kroužku. Jestli je ještě někde organizace, kde se papíry na rybařinu dají jenom koupit, tak už se nedivím, že je mezi námi tolik rybářů neznalých zákona. Nedávno jsem se taky s jedním setkal vytáhl kapra asi 30 cm a ustřihl mu fousy, že tím pádem je z něj karas a může si ho vzít. Nebo jindy se mě zase jeden takový ptal, co že to vlastně chytil za rybu (Okoun) a jakou má míru.

reagovat
Pondělí 16. září 2013 ve 13:46 ® Robur reakce na …
Robur

dvorak> čtu mezi řádky, ne. Výhodná partie ve věku 74 let:-)

reagovat
Neděle 15. září 2013 v 10:14 ® dvorak

Monty74> Měl by jsi se trošku víc představit a vyplnit si kartu,takhle zdejší rybářky nevědí na čem jsou. To že jsi Monty74 jim asi moc neřekne… Anebo zkus klasickou seznamku,já si přes léto jezdil na písák se třema..

reagovat
Sobota 14. září 2013 v 17:07 ® jajco reakce na …
jajco

lukino050505> To jako půjdeš do MO a mladýmu ty papíry koupíš?

reagovat
Středa 11. září 2013 v 15:23 ® Robur reakce na …
Robur

tucnak11> se dívám, že jsi si dal na profil novou fotku. Doufám, že to není reakce na naše, tedy české fotbalisty.

reagovat
Středa 11. září 2013 v 10:10 ® lukino050505
lukino050505

No pánové, povím Vám, že já měl (tedy ještě mám)doma ženu se kterou jsme na ryby chodili spolu a není nad to,hlavně když oba máte papíry. Já obstaral zapíchnutí vydliček a ona zatím návnadu a nástrahu. Potom jsme si vybalili každý svoje pruty a začali chytat. Ryby jsme si navzájem podebrali a tak podobně. Těď máme doma osmiletýho kluka a ten už taky projevil zájem o rybařinu. Letos mu chci udělat papíry a tak zase začneme chytat všichni. Už se moc těšíme. Žena u vody prostě nemá chybu.

reagovat
Středa 11. září 2013 v 9:04 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

kamarade ja jisem ji otom žekl tak ta mi jen odpověděla tys musel vyvalovat oči,a ja že doma nemam naco, tyden semnou nemluvila jen bližil se den platy tak začela měkknout baby jisou vyscane.A přyspěvek to mi je fuk ač si čte mě je uš ukradena.

reagovat
Sobota 7. září 2013 ve 21:06 ® pepanek reakce na …

tucnak11> vsadím stovku,že ten svůj poslední příspěvek nedáš přečíst ženě.:-))

reagovat
Sobota 7. září 2013 v 17:49 ® tucnak11
tucnak11

Ja jisem chytal unas na Vallašsku feedřykem a koupala se kolem mě ženska jak pan buh ji stvořyl:-O ,lehla se na zada a uviděl jisem bobra seděl jisem jak otupeny mlada ženska a ja 10 m odni,nevěděl sem ktery mam držet prut v ruce feedr a nebo ten na dirky:-D slintal jisem jak stary pes,Doma jisem se vratil plny vašni a ve dveřych uviděl sem moji arhologickou vykopavku a konec vašni.:-D Take by mi se hodila jaka kamoška na ryby.:->

reagovat
Pátek 6. září 2013 v 8:59 ® Fryw reakce na …
Fryw

Robur> děkuju.

reagovat
Pátek 6. září 2013 v 8:39 ® Robur reakce na …
Robur

pepanek> 1/ zvědavost 2/ Fryw občas potřebuje dozor:-)

reagovat
Pátek 6. září 2013 v 5:32 ® pepanek reakce na …

Robur> debata poněkud uhla,ale to se stává. Tobě to vadí,máš tu dozor,nebo vlastní iniciativa?

reagovat
Čtvrtek 5. září 2013 ve 21:15 ® Robur reakce na …
Robur

pepanek> takže jako nemůžeš píchat, nebo jak to souvisí s fórem o kamarádce?

reagovat
Čtvrtek 5. září 2013 ve 20:51 ® pepanek reakce na …

Fryw> to mi ani nepřipomínej,před týdnem jsem zapoměl dvě vidličky dělané před 30 lety na Dukovanech. blbá hlava:-(

reagovat
Čtvrtek 5. září 2013 v 15:04 ®  reakce na …

pepanek> ..no s kamarádkou bych se nejvíc bál, že jsem zapomněl doma gumy (twistry :-D D)

reagovat
Čtvrtek 5. září 2013 ve 13:59 ® Fryw reakce na …
Fryw

pepanek> a po odjezdu od vody ne e? :-)

reagovat
Čtvrtek 5. září 2013 ve 13:38 ® pepanek

já se nejvíc bojím po příjezdu k vodě–že jsem jako vždy něco zapoměl:-| :-|

reagovat
Středa 4. září 2013 ve 23:23 ® regulus
regulus

Já taky … :-D

reagovat
Středa 4. září 2013 ve 21:39 ® HaD
HaD

Chorchus> taky se občas sám ze sebe vyděsím :-)

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1