Chytej.cz

já blbec necteno

17.7.2013 | nedby | 3.546 zobrazení | 4 odpovědi

taky se vám to stává chytám již léta ale chybička se vloudí opět krásný záběr a já utážená brzda radši bych se neviděl,,,,,,,,,jak jste na tom vy .....jiné příhody

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 30. července 2014 ve 20:25 ® Karasák reakce na …
Karasák

Že si bereš ryby je tvoje věc, na to máš nárok, můžeme s tím sice nesouhlasit, ale máš na to právo. Problém je ale v tom, jak je prezentuješ, když napíšeš – vzal jsem si candáta, tak dobře, ale ty vkládáš fotky ryb bez hlav a to se lidem nelíbí. Bojím se, aby jsi nám tu neukazoval fotodokumentaci kompletní kapří pitvy :-) .

reagovat
Neděle 27. července 2014 ve 13:47 ® 

šel sem k vodě s nadějí že si zachytám a když se zadaří jedlá ryba, že i něco přinesu k večeři. Já blbec si vzal i foták, že nafotím nějaký úlovky. Tak chytám, dokud berou podmírový tak pouštím fotím. Chytnu si dvě mírový ryby, jednu pěknou plevelnou. Ryby klepnu zapíšu, jedu domů. Na mostu si vzpomenu že bych jemohl oškrábnout ať doma nesvinčím borde, tak sesednu z kola u potůčku, rybky očistím, na památku vyfotím aby mi lidi věřili že fakt ryby berou. Tak se pochlubím jak je hezky na světě a dozvím se že já blbec jsem prý nenažranec a špatný rybář a že ryba patří zpátky do vody jinak žádná trofejní nevyroste a že je jich málo, méně jak kaprů. A když chytnu pěknou trofejní tak mě lidi nepochválí že sem si měl vzít radši teda rybu tak tak mírovou a tu trofejní pustit. Tak su zmatený a nevím na kterou stranu se mám přiklonit, abych se lidem zavděčil a byli spokojení a naučili se ti debílkové radi chytat ryby než kritizovat úspěšnější kolegy. Půjdu teda na kapry abych jim udělal radost.

reagovat
Pondělí 14. července 2014 v 15:43 ® jepice-zruseno

Mě kamarádi nedávno pozvali na Moje bílé a Tvoje červené. Já blbec jsem neodmítnul … Příště budu preferovat něco z hroznů …

reagovat
foto/forum/2014/th-img108271.jpg
Středa 9. července 2014 v 19:20 ® eduard
eduard

Jo kamaráde. Utažená brzda poprvé fídr v ruce a sedím si v Tavíkovicích na rybníčku koukám kde co letí a v tom záběr prut i s navíjákem so mi točí kolem nohy takovou rychlostí že nestíhám ho polapit vylívám kávu kam jinam než na sebe a za plať pánbů se zachytil navijákem o přední vydličku a tam se zasekl a já ho chytnul. No a potom jsem už začal používat povolenou brzdu. Nechtěl bych opakovat tento zážite Eduard

reagovat