Chytej.cz

Nahazovací echolot Adalkra wireless fish finder 60m necteno

6.1.2013 | Zedtu | 32.200 zobrazení | 121 odpovědí

Chci si pořídit tento echolot, a zajímaly by mě vaše názory, jestli ho někdo vlastníte a jaké s ním máte zkušenosti. Díky za odpovědi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   5 4 3 ...
Úterý 29. července 2014 v 19:36 @ lesapan79

zdravím vás, nemáte někdo doma tu zelenou sondu? popřípadě i nefunkční vybitou? Popřípadě tu oranžovou? Nabídněte lesapan79@seznam.cz

reagovat
Středa 28. května 2014 v 7:34 @ vewer

Mam otazku na tych z Vas co to pouzivate, neskusali ste pomocou iphone a applikacie nejakej ten sonar? cize stacilo by kupit tu zltu „kacicku“ a stiahnut applikaciu na zobrazenie info v iphone. diky za info

reagovat
Neděle 18. května 2014 ve 22:16 ® petr222

podle anglické manuálu to je vzálenost ryby od hladiny

reagovat
Sobota 17. května 2014 ve 12:53 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

martin.sulik> zapomeň u tohoto zařízení na identifikaci ryb … ať už druhů (kapr a podobný póvl) – to je opravdu velká pitomost :-) , tak i na identifikaci ryb jako kusů či jejich velikostí… ten senzor to prostě technicky pobrat nemůže. Je to dáno i tím, že se na hladině pohupuje zcela nekotven a mění tedy velice rychle svou polohu. Jak už jsem myslím psal někde níže, toto zařízení je bezva aby sis přečetl tvar dna, + – hloubku, ale rozhodně ne abys poznal zda má ryba (kterou si myslíš, že na zařízení vidíš :-) ) raději žížalku nebo kolínka :-)

reagovat
Sobota 17. května 2014 v 10:44 ® timbab reakce na …
timbab

martin.sulik> A co třeba hloubka, v níž se ryba nachází?

reagovat
Sobota 17. května 2014 v 9:03 ® malamut reakce na …
malamut

martin.sulik> možná to bude identifikace druhu ryby, a protože by se na displej nevešel celý název, asi bude existovat tabulka, ve které jednotlivá čísla budou mít přiřazený druh ryby, který zobrazují. Jednička bude jistě kapr.

reagovat
Sobota 17. května 2014 v 6:03 @ martin.sulik

Ahoj lidi koupil jsem echolot potřeboval bych vědět co znamenají čísla u ryb cim vetsi cislo tim vetsi ryba ? Ukazou se treba 3rybky vim ze sou velky dve maji cislo 1 a ta treti je cislo 2hledal jsem to v navodu nerozumin tomu :-(( prosim muzete mi imfo poslat na mail dekuji sulik.martin@seznam.cz

reagovat
Čtvrtek 17. dubna 2014 v 16:56 ® hudy1969 reakce na …
hudy1969

Ouklejobijec> no jo byl za půlku :-)

reagovat
Středa 16. dubna 2014 ve 23:42 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

hudy1969> jj lidská blbost je nebetyčná a v každém případě se na ni dá vydělat :-) :-) :-)

reagovat
Neděle 6. dubna 2014 v 18:47 ® hudy1969
hudy1969

tady ho máte ve slevě http://rybar.braunstar.cz/

reagovat
Sobota 5. dubna 2014 v 17:01 ® pepanek reakce na …

superweb> já jedu pracovně do pr…,už delší dobu přemýšlím,čím pohnojit zahradu:-)) Dovez jedem navíc,dám ti pětikilo navíc:-)

reagovat
Sobota 5. dubna 2014 v 15:17 ® superweb
superweb

jedu pristi tyden pracovne do hongkongu, uz delsi dobu premyslim co z elektroniky „potrebuju“..dobra inspirace :-)

reagovat
Čtvrtek 3. dubna 2014 v 18:22 ® hudy1969
hudy1969

jj cca 1400kč

reagovat
Čtvrtek 3. dubna 2014 ve 12:28 @ matos

v současnosti je cena z číny 79$ jo dolarů…

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 17:18 ® noba
noba
:-)
reagovat
Středa 19. března 2014 ve 12:49 ® kerob
kerob

noba – clo z USA i z Ciny ma stejnou sazbu, je to věc státu, do kterého se dovazi. To, ze je na zásilce napsana nejaka castka neznamena, ze to automaticky projde bez cla – celnici jsou pouceni a muzou chtit obsah zasilky videt a pokud neprokazes za kolik jsi to opravdu koupil (nebo prokazes podezřelou castku), tak najdou průměrnou cenu dany věci a z toho clo vypočtou. Nicmene clo je zanedbatelna položka narozdil od dph.

reagovat
Středa 19. března 2014 v 1:46 ® noba reakce na …
noba

superweb> Tento echolot se objednává z číny a tam se myslím clo platí za jiné částky než z usa. Já každopádně neplatil nic. A domluvit se z prodejcem aby napsal gift taky funguje.

reagovat
Středa 19. března 2014 v 0:58 ® superweb
superweb

Je to hodne i o stesti. Ale u posty se mi snad jeste nestalo abych nemusel procleni sebemensi drobnosti alespon resit, i kdyz vysledkem bylo clo nula.

reagovat
Úterý 18. března 2014 ve 21:27 ® hudy1969
hudy1969

objednal jsem jich asi šest na ebay postupně a nikdy jsem nic neplatil,slyšel jsem o někom kdo jich vzal víc najednou a hned po něm skočili

reagovat
Úterý 18. března 2014 v 16:40 ® superweb reakce na …
superweb

Špráchys> Pozor, oni chteji celnici casto u soukromych dovozu videt nejaky doklad o zaplaceni – napr vypis z paypalu..nejsou uplni tupci :-) Obecne, pokud chces mit mensi problemy s proclenim(ted nemyslim obchazeni cla, ale organizacne), je lepsi volit DHL, Federal express nebo jinou soukromou zasilkovku, nez Ceskou Postu..

reagovat
Úterý 18. března 2014 ve 13:40 ® Špráchys reakce na …

Apip> napis prodejci, at na to napise „gift 22€“ a melo by to projit… ja mu to teda nepsal, a proslo to i bez toho..

reagovat
Úterý 18. března 2014 v 8:24 @ Apip

No prave to dph. Ctu tady ze ten sonar vysel na 1400,– tak jak to je teda s tim dph??? Platili jste ho jeste k te cene nebo se platit nemusi??? Na ebay ta cena vychazi kolem 1400,– ale kdyz k tomu pripoctu dph, tak uz to je zase uplne jinde.chci si obednat ten drazsi model 2v 1, a tam uz to naskoci. Dik za odpoved.

reagovat
Pondělí 17. března 2014 ve 23:19 ® pepanek

Cena zboží do 22 EURO – neplatíte clo, ani DPH Cena zboží od 22 EURO do 150 EURO – platíte 21% DPH, žádne clo Cena zboží nad 150 EURO – platíte 21% DPH a k tomu 2 až 6% clo

reagovat
Pondělí 17. března 2014 ve 23:17 ® pepanek reakce na …

apip> jsem určitě starší blbec jak ty,ale umím si vyguglit-nákup přes Ebay clo

reagovat
Pondělí 17. března 2014 ve 21:23 @ apip

ahoj chlapi, uvazuji o koupi toho odhozoveho sonaru na ebay. akorat nevim jak je to se clem??? nedavno jsem si v americe objednal nahradni spunty ke sluchatkam za cca 700,– ale pak mi tady na celnici naparili jeste clo 450,–. jak je to teda pres ten ebay?? nemate nekdo zkusenosti nebo porovnani s modelem DEEPER wirles??? dik moc za odpoved. apip

reagovat
Úterý 23. července 2013 v 0:31 ® noba reakce na …
noba

legi> ja si objednal tento. http://www.ebay.com/…271243217511?…

reagovat
Pondělí 22. července 2013 ve 22:24 @ legi reakce na …

Ahoj mohl bys mi poradit nebo alespon poslat odkaz kde jsi to kupil za těch 1400,– ± nějake drobné. Byl bych moc vděčný dikes :-D

reagovat
Pátek 19. července 2013 ve 12:12 ® noba
noba

tak jsem si dnes taky objednal. Jsem na to zvědav.

reagovat
Úterý 11. června 2013 v 17:38 ® Fenwick.master

Nahazovací echo mám taky z Hong kongu za 1400kč a zkušenosti jsou takovéto: Pokud to zkouším na stojaté vodě nebo mírně tekoucí, je to cajk, rychle tekoucí voda mu už dělá problém a ukazuje blbosti (zkoušel jsem ho první den na vodách co dobře znám). Hloubku ukazuje bez problémů celkem spolehlivě, jen jsem si všiml jedné celkem podstatné věci – po náhozu a dopadu na hladinu mi sonda ukazovala pokaždé tak cca 3 vteřiny podstatně vyšší hloubku než jaká byla na tom místě. Vysvětluju si to tím, že po dopadu na hladinu není sonda hned kolmo ke dnu a echo jde šikmo, proto taky ta vyšší hloubka. Jak se ale sonda stabilizuje, ukazuje už skutečnou hloubku a je to ok. Proto doporučuju po dopadu brát první vteřiny to co ukazuje displej s rezervou a věřit až tomu, co se ukáže po chvíli…Navíjení doporučuju pomalejší a hlavně plynulé. Co se týče ikonek ryb, nevěřte tomu:-) To platí ale u všech echolotů. Můžou to být řasy, potopené větve, kmeny…a ty ryby spíš až naposled:-) K tomu, k čemu jsem si jej koupil slouží dobře – zjištění hloubky a struktury dna, vyhledání potopených větví abych věděl, kde se ryby můžou vyskytovat

reagovat
Úterý 11. června 2013 ve 12:18 ® kenort

Mala to byť reakcia na Klamov dotaz

reagovat
novější starší
Stránky:   5 4 3 ...