Chytej.cz

Klub příznivců značky "Bamboo" necteno

9.12.2012 | Chorchus | 61.046 zobrazení | 808 odpovědí

Klub příznivců značky BambooKdo je příznivcem této traviny ať už staré nebo nové, hoďte sem fotky krasavců pro pokochání a inspiraci. Samozřejmě k nim i stylové navijáky či jiné bebechy.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 11. srpna 2014 ve 20:34 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

nnnap> Olivovník bombaaaaaa. Mám ještě asi 5 kg velmi velmi starého. Je tvrdý a mastný, při soustružení a šmirglování nádherně voní po olivovém oleji. Ukázka níže.

reagovat
foto/forum/2014/th-img108876.jpg
Pondělí 11. srpna 2014 ve 20:29 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

OBr> Děěěěěkuji moc. U se těším.:-)

reagovat
Pondělí 11. srpna 2014 v 16:14 ® imagicien
imagicien

jen pro par milovniku travy, jako je kolega chorchus … nazdar kolegove … je mi docela jasne, ze s tim bambusem obcas otravuji … ale pro tech par silencu a mozna i jinych zajemcu poskytuji tuto informaci: od 24. do 26. rijna 2014 se sjedou zase staveci bambusaku skoro z cele evropy a hoste z usa – aspon je to tak planovane – do hotelu POST ve waischenfeldu v bavorsku. blizsi informace o ubytovani a cenach poda http://rodmakers.de/. podrobny program soustredeni bude zverejnen dodatecne … jelikoz misto konani je dost blizko ceskych hranic, mezi norimberkem a bayreuthem, tak bych byl rad, kdybych mohl pozdravit nejake kolegy z ceske republiky … zdravim

reagovat
Pondělí 11. srpna 2014 v 16:09 ® nnnap
nnnap

co olivovník, synky? V italských zahradách jsou i 1600 let staré stromy. Tedy zahradách, myslím produkčních plantážích. Masakrální dřevo. Tam se stromy ošetřují tak, že se rána vypálí. Kresbu neznám. Viděl jsem jenom nějaké menší kousky u pizerií.

reagovat
Neděle 10. srpna 2014 ve 23:32 ® OBr reakce na …
OBr

Chorchus> chystám se na sraz do Jestřabek, rád bych něco vzal s sebou a protože pojedu autem, uvezu víc piva a dřeva, než vlakem do Brna :-D … jen to už bohužel nebude mít tu správnou bláznivou atmosféru.

Dnes jsem pod vlivem fotek místních houbařů vyrazil s Lindou do lesa a … velký kulový, našli jsme hrstičku, tak do smaženice.. ale označil jsem si aspoň vhodné dárce borky, navíc jsem zjistil, že je kvůli tomu nebudu muset poslat k zemi, takže ušetřím síly a čas ;-)

Teď „pracuji“ na vysušeném pařezu ořechu a s každou ranou do klínu přemýšlím, která spodní část vydá tu krásnou typickou kresbu. Pár kandidátů tam je, jen je nahrubo opracuji, abych se ujistil, že nepovezu zbytečné „jalové“ dřevo. Samozřejmě, že až poté, co jsem ho naporcoval, mě napadlo z něj udělat dřevěné křeslo pro krále ..klasika, budu muset počkat na jinej.

Mám toho moc a moc, momentálně samý kořeny a pařezy, u kterých při čištění zažívám stejný pocit, jako když kopáč v ušmudlaný tlapě vymejvá bahno aby se v ní vzápětí nesměle objevil drahokam. Něco z toho přivezu, tak vysmejči pavučiny pivo

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 20:20 ® džigit reakce na …

Chorchus> už si suchý? :-)

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 20:15 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

OBr> sklad je véééééééélky, co chystáš?:-))

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 20:14 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

IV.TO.ŠIRDA> ten si chráním, je to můj tajný trumf:-D

reagovat
Úterý 5. srpna 2014 v 18:04 ® OBr reakce na …
OBr

Chorchus> moc pěkný, ta rukojeť musí mít v sobě hodně historie. Škoda, že neumí vyprávět … ale zase má štěstí, že dorazila k Tobě, takže alespoň promluví skrz hezké řemeslo a parádním vzhledem potěší svého majitele… mimochodem, kolik máš místa ve skladu? 9-)

reagovat
Úterý 5. srpna 2014 ve 13:52 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Jiří, hoď se foto toho krásného proutku, který jsi mi ukazoval na našem rybníku a popisoval, že je ze sedmi druhů dřeva nebo zvířat, Toník pořád nevěří svým očím co to vlastně viděl…prosím, tak ho sem dej i s popisem,byl prostě úžasný…

reagovat
Pondělí 4. srpna 2014 v 18:23 ® cujo reakce na …

Chorchus> sem se chodím dívat jemom kvůli Vašim výtvorům, fakt smekám :->

reagovat
Neděle 3. srpna 2014 v 19:34 ® Chorchus
Chorchus

pokr. foto

reagovat
foto/forum/2014/th-img108719.jpgfoto/forum/2014/th-img108720.jpgfoto/forum/2014/th-img108721.jpgfoto/forum/2014/th-img108722.jpg
Neděle 3. srpna 2014 v 19:34 ® Chorchus
Chorchus

Na menší potoky jsem udělal jednodíl, 6´, #4 s ultra rychlou akcí. Blank váží 60g, sedlo ořech, rukojeť kůra z velmi starého habru, očko z tříbarevného achátu. Podle Imagicienta jsem zkusil nahřát nit v peci na 85 st.C. a odstranit přebytečnou vlhkost. Nit jsem dal šedou nylonovou. Výsledek je zajímavý, zcela zřetelně vylezly capenky oček a ovin vypadá semiprůhledně. It functions. :-> .

reagovat
foto/forum/2014/th-img108715.jpgfoto/forum/2014/th-img108716.jpgfoto/forum/2014/th-img108717.jpgfoto/forum/2014/th-img108718.jpg
Sobota 2. srpna 2014 v 6:07 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> ja hovořim o Ryb. právu a pasovacích listinách Širda

reagovat
Pátek 1. srpna 2014 v 18:02 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

Mysak1> zatím mám jenom tumor z žirafy, ten by nestačil? :-D

reagovat
Pátek 1. srpna 2014 ve 14:59 ® Mysak1 reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> :-D sem myslel krkovici na gril do Jestřabek :-D Jinak oba kousky na fotce-palec hore.

reagovat
Pátek 1. srpna 2014 ve 13:14 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> na kdy to potřebuješ a i Pa . listiny širda

reagovat
Pátek 1. srpna 2014 ve 13:10 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> zežen sumce širda

reagovat
foto/forum/2014/th-img108685.jpg
Pátek 1. srpna 2014 v 6:48 ® Mysak1 reakce na …

Chorchus> Nebrečím,jen závidím! Jirko mám otázečku, nemohl by ten kterýho myslím a vím že víš koho myslím, sehnat žirafu? Obr někde vyčetl ,že prý jich mají v zoo nadbytek. Stačí do 10.10.2014. :-D

reagovat
Čtvrtek 31. července 2014 v 18:07 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

Mysak1> ty nebeč, ty jsi už vyhrál dávno. :-D

reagovat
Středa 30. července 2014 v 11:59 ® Mysak1 reakce na …

Malinko> Gratuluju! A zááávidím. :-(

reagovat
Středa 30. července 2014 v 10:29 ®  reakce na …

Malinko> hmm gratulace. Jinak bych nevěřil, že z tak „ošklivého“ stromku lze vybrousit takový skvost..

reagovat
Středa 30. července 2014 v 9:44 ® Malinko reakce na …
Malinko

Chorchus> Tak to je bombaaaa. Už léta jsem nic nevyhrál. Holt štěstí v lásce ;-) . Díky, díky, převeliké díky.

reagovat
Úterý 29. července 2014 v 11:04 ® troutkiller reakce na …

Chorchus>Sakra,byl sem těsně vedle:-)) ))

reagovat
Úterý 29. července 2014 v 10:36 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

Malinko> Bingoooooo! The Winnéééér ííííís Mr. Malinko. Cena poputuje hopsa hejsa do Brandejsa. :-D

reagovat
Pondělí 28. července 2014 v 15:05 ® sethy reakce na …
sethy

troutkiller> Přesně tak, nemá to tam co dělat.

reagovat
Pondělí 28. července 2014 ve 12:02 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

troutkiller> to jo, to je pravda. Ještě že se nemusíme bát nějakého masivního přemnožení. Pár takových receptů a žravý našinec všechny zase hezky vyhubí :-)

reagovat
Pondělí 28. července 2014 v 9:26 ® Malinko
Malinko

Chorchus> Já bych to s dovolením taky zkusil. Typoval bych zerav neboli tůjku.

reagovat
Pondělí 28. července 2014 v 7:28 ® Mysak1

IV.TO.ŠIRDA> Tak ta už je pěkná, to bude polévka,rukojeť a Jiřík aj navi vyřeže. :-D

reagovat
Pondělí 28. července 2014 v 5:48 ® troutkiller

sethy>Kámo byl si rychlejší:-)) )Jinak týhle potvory by škoda nebyla,je to nepuvodní druh kterej někdo choval doma a když ho přestal bavit hodil ho do řeky.

reagovat