Chytej.cz

jak chytit sumce necteno

25.11.2012 | David Mišlan (Ghaz) | 6.288 zobrazení | 28 odpovědí

poradtě mi prosim někdo na jakém ůseku bych mohl chytit sumce v tomto ročnim období na jizeře v mladé boleslavy?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 3. dubna 2014 ve 14:29 ® Mysak1 reakce na …

Lucii> Spousta rybářskejch krámů prodává dárkové poukazy. Přítel si tak vybere co potřebuje a neutratí kačky např. zapivo .

reagovat
Čtvrtek 3. dubna 2014 ve 14:03 @ Lucii reakce na …

Díky za radu :-)

reagovat
Čtvrtek 3. dubna 2014 ve 14:03 @ Lucii reakce na …

Děkuji, skvělý nápad :-)

reagovat
Čtvrtek 3. dubna 2014 v 9:01 ® Robur reakce na …
Robur

Lucii> nebo bych ho pozval na nějakou rybí specialitu, kupovat rybářský serepetičky je fakt nevděčné

reagovat
Čtvrtek 3. dubna 2014 v 7:44 ® malamut reakce na …
malamut

Lucii> když laik kupuje rybářskej cajk jako dárek, nemusí se trefit přímo do vkusu a potřeb obdarovávaného, raději dej příteli kačky a něco upeč :-)

reagovat
Středa 2. dubna 2014 v 19:55 @ Lucii

Ahoj lidi, přítel miluje rybaření a já mu chci koupit jako dárek k narozeninám nějaký další kousek do jeho rybářské sbírky. Nejraději má sumce. Jelikož rybaření není můj obor, hledám na internetu vybavení, které je určeno přímo na sumce. Co si myslíte o této podložce: http://www.rybashop24.com/…d-sumce.html ? Ani jsem nevěděla, že něco takového existuje :-) Nebo si myslíte, že lepší dárek pro něj bude např.: http://www.rybarskapohotovost.cz/…50g-d385.htm ? Díky za radu.

reagovat
Pondělí 10. prosince 2012 v 8:15 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Proč mu radíte když chce pytlačit?

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 v 15:58 ® troutkiller

Další yntelygent:-)) )

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 v 15:35 ® osprey reakce na …
osprey

sidla_napajedla> Já popisuju zkušenosti třeba tady z jižních Čech. Tady ty ryby prostě nejsou tak aktivní a skutečně se jich víc podsekne než chytí.

Sám na sumce touhle dobou nechodím, mám problém je najít a chytit v létě, natož teď. :-)

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 v 15:20 ® sidla reakce na …
sidla

osprey> co se týče bílé ryby a všeho nedravého, tak ano, dravce jsem nepodsekl ani jednoho, pokud chytneš dobrý čas, celkem pěkně spolupracujou a člověk si zachytá, ale jako začátečník nesmí ztrácet naděje,musí jen hledat a chodit, jizeru neznám,ale vím že na každé vodě u nás nějací sumci jsou

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 ve 13:25 ® osprey reakce na …
osprey

sidla_napajedla> U vás na Moravě to jakž takž jde, v Čechách je to daleko horší. Pokud už bys našel zimoviště, budeš ryby spíš podsekávat (což se místy děje).

V té Jizeře není tolik sumců, aby si mohl průměrný nebo dokonce začínající rybář dělat vážnější naděje. Navíc to pro vláčku není zrovna snadná voda.

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 ve 13:14 ® sidla
sidla

v tomto období, na vláčku, ale to už se strejdou nemůžete každý na jeden prut. podle mě je to teď jedno z těžších období sumco vláčky

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 ve 12:37 ® osprey
osprey

V Boleslavi na Jizeře jsem kdysi i chytal. I toho sumce jsem tam viděl chytit (jenom to bude tak 25 let).

Není jich tam tolik a na to, abys ho dokázal chytit, bys musel být buď mimořádně dobrý rybář nebo skvělý znalec místních podmínek anebo mít nehoráznou kliku.

Nestačilo by ti pro začátek chytit třeba cokoli?

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 v 8:03 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

David Mišlan (Ghaz)> Nic proti ale teď už brzo bude prosinec.A vše zamrzne.Tak neriskuj a počkej si na jaro to už je jen chvilka.

reagovat
Pondělí 26. listopadu 2012 v 7:58 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

David Mišlan (Ghaz)> já si myslím že si psal že ti je 12.Pochybuju že by si udržel pořádnýho sumce z břehu…Raději si počkej na povolenku a až budeš starší.chytej kapříky to je v tvim věku nejlepsí.

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 ve 21:16 ® nnnap reakce na …
nnnap
MIG-35> tak já mu dám z podobného soudku

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ. HENDRIX RYBÁŘEM! Někdo chytal catfiš před vágnerem! Nemyslitelné!:-D V textu podrobnosti o způsobu lovu, bižu, místě.

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 ve 20:48 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

nnnap> Tak někdo mu to musel říct… :-P

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 ve 20:35 ® nnnap reakce na …
nnnap

MIG-35> haha, masakr.

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 ve 20:31 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

David Mišlan (Ghaz)> Hele v mládí každej dělá koniny! :-D Je fajn, že ses rozhod jak ses rozhod. Můj násor je, že to za to fak nestojí! Počkej na povolenku a pak si užij pohodu u vody a krásu z lovu! Navíc pak ti každej rád poradí a nebude si z tebe dělat prdel… :-93;

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 ve 20:23 ® David Mišlan (Ghaz)

já sem eště n černo nchytal jen sem se ptal tak si o mě nemyslete špatný věci dik

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 ve 20:21 ® David Mišlan (Ghaz) reakce na …

mig-35 tak já to ani zkoušet nebudu dik

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 ve 20:18 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

David Mišlan (Ghaz)> Taky sem chodil bez povolenky chytat… Ale nestálo a nestojí mi to za ty nervy. Zasejc tolik peněz to nejni si jí pořídit! Bavilo by tě chytat a furt se bát, že tě někdo čapne? To si tu pohodu vůbec neužiješ!!! ;-)

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 v 19:53 ® David Mišlan (Ghaz) reakce na …

já eště nepytlačim jen sem se ptal protože povolenku budu mít na jaře jen mě zajmalo co by mi udělal

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 v 19:52 ® David Mišlan (Ghaz) reakce na …

já bych šel se strejdou na jeden prut on a na jeden já

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 v 19:42 ® tony.bobo
tony.bobo

Trochu sis hochu naběhl.Každopádně než toho sumce chytíš né jen v tomto období ale i v jiném tak tě dřív několikrát chytne ten porybnej.

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 v 19:20 ® MIG-35
MIG-35
Tady máš jeden osvědčenej návod i s obrázkama. :-> reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 v 19:15 ® nnnap
nnnap

a proč chceš chytat právě sumce? Máš nějaký vzor? Táta, máma, strejda, časák…?

reagovat
Neděle 25. listopadu 2012 v 19:10 ® nnnap
nnnap

haha, davide, ty na sebe naprášiš, že jseš pytlák a pak chceš po nás, abychom ti poradili? Tady je většina rybářů. Ti co zde píšou na 100%
Prostě má to svá pravidla. Nauč se je používat a do té doby pytlač anonymně.

reagovat