Chytej.cz

Nepříjemní obyvatelé kolem vody necteno

20.8.2012 | Gustik | 7.086 zobrazení | 99 odpovědí

Nedávno se mi při mém chytání na nedalekém potoce stalo že jeden nejmenovaný pán na mě pustil dva psy. Taky se vám to někdy stalo ? Jak se to dá řešit ?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Pátek 24. srpna 2012 v 10:03 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

Robur> někteří ještě válčí… "-).., tak měli třeba taky utkání.., otázka zní kde a ským??? :-)

reagovat
Čtvrtek 23. srpna 2012 v 9:51 ® Mrakoš reakce na …

džigit> Nebo vytáhneš děcka do lesa a baví se o počítačových hrách nebo drbou učitele, to je podobný. Já si to tu ale rád přečet, všechny ty místa o kterých se tu píše totiž moc dobře znám. I když mám modrou.

reagovat
Čtvrtek 23. srpna 2012 v 9:03 ® džigit reakce na …

Robur> tež je fajne,jak se v knajpě bavi haviři,kery vic natěpal vuzku :-D

reagovat
Čtvrtek 23. srpna 2012 v 8:57 ® Robur
Robur

není větší nuda, než když si chlapi vykládají o tom jak válčili:-D , založte si vlastní fórum. Já např. s modrou knížkou 2× týdně lezl do kasáren přes plot, abych si tam zahrál fotbla, naopak zdraví vojcli lezli opačným směrem:-D .

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 23:37 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

Alivio> já chvilku ve 2003 a více méně „jsem to tam zavíral“, takže jde o toho samého psa… tedy fenu už si to moc nepamatuju, každopádně byl tam jenom jeden, kde asi skončil .. "-) .. Jo tanky stály hned u věže. Na Žandov jsem se taky dostal, ale na službu ne. Každopádně to tam bylo jak v nápravným zařízení.., samej zajímavej kousek..

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 23:27 ® Shrek reakce na …
Shrek

Luban> my už jezdili PV3Skou – i na Žandov – a tanky jsme tam měli stát trvale – hned pod věží. Převáželi jsme je jen na střelby na Žandov.

Bulldog> jmenovala se Sára – chleba žrala taky, to je pravda. Služby tam šly, já tam měl službu jen 2×, jednou v uniformě, podruhý v civilu, když jsem nasluhoval a mundur jsem už měl odevzdanej :-) Byl jsem tam 2002.

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 23:22 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

Alivio> V kterým roce jsi byl v Mariánkách.., já pamatuju na Cechu psa co žral jen chleba., Tam nebyly služby vůbec špatný "-)

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 23:20 ®  reakce na …

Alivio:Čo si pamätám,Cech bol iba plukovné cvičisko,vojenská technika sa tam vozila z kasární z Klimentova.Kurva zažil som si tam svoje v príjimači,ked sme tam šlapali peši a to samé aj na strelnicu do Žandova…

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 23:10 ® Shrek reakce na …
Shrek

Luban> No nejsou to Bahna :-) Měli jsme tam všehovšudy 6ks T-72 a 4ks T-55 – z toho byly od každého po jednom vyprošťováku.

Jersey> a říkám snad něco o focení v pohodě? Mluvím jen o kvalitě fotky v porovnání s dnešní možností. A pokud nejsi schopný uznat, že ta fotka je vážně (na dnešní poměry) katastrofální, tak jsi z Marsu Ty. Jinak vážně nechápu Tvůj ironický nádech zpráv. Jinak pokud máš problém s uznáním názoru ostatních, tak buď tak laskav a nereaguj více. Mě totiž Tvé přesvědčování nic neříká. Já uznávám – i z vlastní zkušenosti z NVÚ Vykmanov – že dříve byli psi mohutnější, větší a celkově robustnější. Měli jsme takové 3, ale prostě a jednoduše Ti nevěřim 70 kg. Pobral bych 55–60 kg. Ale 70 prostě neskousnu. Ano, je to můj problém, tak přestaň urážet, pousměj se a buď nad věcí. Přeji Ti krásný zbytek večera.

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 23:03 ® kingkubik

je tomu dva roky co se znamemu narodilo v zime dite…hned z jara kdyz se hraly pratelske fotbalove utkani sel s manzelkou a ditetem v kocarku na prochazku a ze se stavim na fotbal.po ceste na ne zautocila fena nemeckeho ovcaka ktera utocila hlavne na kocarek…ve strachu o dite kolega zautocil na fenu holima rukama…nekolik kousancu schytal ale jelikoz bylo chladno a byl oblecenej nebylo to nic zly…fena byla na miste uskrcena!jelikoz vedel ci ten pes je neudal jej na policii a dohodli se na nejakem vyrovnani…podotykam ze pes nebyl postvan jen utekl svemu majiteli

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:58 ® jersey reakce na …
jersey

Alivio> Ty jsi fakt z Marsu…Tušíš vůbec, že tahle fotka ve své době byla špionáž? Při každým focení ti cvakal prdel, kdo tě práskne, že fotíš v hraničním pásmu.

Co se velikosti týče, ten pes měl hrudník jak já a hlavu jak medvěd, ale tebe nepřesvědčí nic, tak to neřeš.Chovej dál ty svoje miniatury NO a je to.

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:54 ®  reakce na …

Alivio:Ja cech poznám,v Klimentove som bol na vojne,ale že by tá dráha na cechu bola tankodróm?

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:52 ® Shrek reakce na …
Shrek

Luban> Cech sv. Víta – http://www.mapy.cz/#…

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:46 ®  reakce na …

Alivio:Kde bol tankodrom v Mariánkách?

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:40 ® Shrek reakce na …
Shrek

Džigit> no pravdou je, že fotky tenkrát byly o ničem, ta fotka je zprzněná, rád bych viděl psa v porovnání s dospělým člověkem. Takhle to vypadá jako naše „služební fena“ z tankodromu v Mariánských Lázních, která byla zvyklá žrát jen sekanou z konzervy – taky podle toho vypadala – ta těch 70 kg možná měla, ale neuběhla ani 10 metrů :-D

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:40 ® jersey
jersey

Alivio> hm, tak jo. Máš určitě bohaté zkušenosti. I my máme chovatelskou stanici. Standard je jedna věc a to, co běhá např. po výstavách, je věc druhá. Náš pes, kterej má titulů, že bych mu měl vykat, má v kohoutku 46cm. Což není žádnej obr. Dle standardu by měl mít váhu 36kg. Tu má teď, kdy chřadne a je to 12-ti letej starej pán. V plné síle, někdy před šesti lety, měl 42kg. Prostě se poved a byl nádhernej.Víš kolik by se našlo odborníků, kteří by řekli, že tak malej pes nemůže vážit 42kg? Je to jak s těma tvejma NO, já je ve dvaceti znal jako fakt dost velký psy. S těma, co dnes běhají v kruzích na výstavách se to nedá srovnat, ti jsou prostě poloviční.(na vojně, kde jsem sloužil by takový do služby ani nedali, byli pro smích, jak jsou malí a hubení). Dělají se z nich atleti a ubírá se to úplně jiným směrem, než před 30-ti lety. Ale ty jsi prostě machr z oboru, kterýho ani fotka nepřesvědčí, tak si mysli svoje, já si myslím taky svoje.

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:31 ® džigit reakce na …

Alivio> ani fotka prasopsa Tě nepřesvědčila? :-))

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:28 ® Shrek reakce na …
Shrek

jersey> ano, 70kg ovčák je blbost. Hawgh.

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 22:21 ® džigit reakce na …

jersey> ano!

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 21:54 ® jersey
jersey

Alivio> tak co? Pořád je to blbost? :-)

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 20:51 ® jersey reakce na …
jersey

Bulldog.o> Borová Lada a Strážný

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 20:00 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

jersey> u PS .., a kde mohu-li se optat.

reagovat
Středa 22. srpna 2012 v 19:45 ® jersey
jersey

Robur> do čumáku stačí točenej bůček, neboli gjaku cuki…

Jinak tedy pravdou je, že dnes jsou NO někde úplně jinde. Vychrtlý,(samo podle standardu) a celkově drobnější.Tenhle, co jsem sem dal byl extrém, ale bylo tam pár jiných, kolem 50–55kg. To dnes podle mě taky nemají ani náhodou.

Bulldog.o : jinak na vojně jsem byl u PS, takže všichni velká rodina a se psama jsme byli všichni kámoši. Konkrétně tenhle měl úplně miliónovou povahu. Mazel, ale vycvičenej na všechno…

reagovat
Středa 22. srpna 2012 v 19:45 ®  reakce na …

Alivio:Keď som bol na vojne,tak Grabštejn bol postrach psovodov,čo tam boli na kurze,alebo PŠ.Všetko fungovalo na povel a píšťalku,vojaci aj psi:D

reagovat
Středa 22. srpna 2012 v 18:34 ® Shrek reakce na …
Shrek

Luban> už ani Grabštejn neni to co bejvávalo. Skoro všude jedou sportovní kynologii :-(( Pravdou je, že když jsem šel figurovat klukům z krimu, co jezdí cvičit i za čáru, tak to bylo veselý. Nevěřil bych, že mě dokáže ovčák utáhnout po zemi. :-D

reagovat
Středa 22. srpna 2012 v 18:09 ® 

jersey:Keby ste s ním boli na kurze psovodov na Grabštejne,tak by dal pár kíl dole.Pes aj psovod:D

reagovat
Středa 22. srpna 2012 v 17:33 ® MIG-35
MIG-35

jersey> :-D V poho to nejni můj pesan.. já mam fenéčky.. ;-) Vlčoun má úsměv jako: mam vás na háku. Říkam sem spíš na SAO a dneska ty vlčouni to je děs! :->

reagovat
Středa 22. srpna 2012 v 16:14 ® kety.vydra
kety.vydra

jersey> Dík za radu,vyzkouším na svém služebním psovi:-)) :-))

reagovat
Středa 22. srpna 2012 ve 13:06 ® Mrakoš

jersey> Pěknej kus psa, živit bych ho teda nechtěl.

reagovat
Středa 22. srpna 2012 v 11:55 ® Bulldog.o
Bulldog.o

jersey> pěknej kousek., toho bych chtěl ráno vyvádět z „muničáku“.., a taky to musela bejt radost dorazit na vojnu a dobrý den tady máš přidělenýho psa. Ale když byly ukázky tak byl asi v pohodě… nebo???

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...