Chytej.cz

Revíry v Libereckém kraji necteno

31.7.2012 | Chmur | 10.051 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím všechny zkušenější kolegy nejen z LBC kraje. Chytám první rok a tak mám dotaz. Doporučili byste nějaká konkrétní mimopstruhová loviště (i úseky řek) v Libereckém kraji – pestrost zarybnění, prostředí, šance ulovit větší rybu atd? Já zatím chytal dvakrát na Písečáku v Oldřichově – docela příjemný a hezký rybníček, ulovil jsem několik plotic (některé byly docela pěkné) a dva malý kapříky; dvakrát v Příšovicích – moc lidí, těžko se tam jako začátečník orientuji (kde si mám vybrat místo); chytl jsem plotice a cejny. Pravidelně chodím na Harcovskou nádrž, kterou mám kousek od domu. Hodně rybářů, prostředí nic moc, neuvěřitelné množství potkanů:-), úlovky dost fádní (což může být samozřejmě hlavně moje vina:-)- plotice, plotice, plotice, několik středně velkých kapříků a jeden cejn:-). Mějte se a dík za názory.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 25. listopadu 2012 v 0:42 ® Chmur reakce na …

Jsi si jistý, že můžu nechat auto u chaty, i když jsem registrovaný v LBC? Nechtěl bych mít zbytečně problémy. Nevíš nějaké dobrá místa na vláčení? právě s tím začínám a nemám žádné zkušenosti. Díky.

reagovat
Neděle 26. srpna 2012 v 15:52 ® jerry16 reakce na …

U Oka se musí auto nechat u silnice z Chrastavy na Machnín /za mostem rychlostní silnice Liberec-Ústí/po pravé straně u závory.Od závory asi 200m po cestě. Když jedeš na Luční,nech auto na parkovišti u „Záclonky“ u rybářské chaty.Odtud to je cca 500m po cestě nahoru.Na to parkoviště můžeš,i když nejsi členem MO Chrastava.

reagovat
Čtvrtek 23. srpna 2012 ve 14:46 ® Chmur reakce na …

Jak daleko je to k tomu Oku? Jako k Lučnímu když nejsem z MO Chrastava? Kde si necháváte auto?

reagovat
Pondělí 6. srpna 2012 ve 14:04 ® morcák
morcák

V Jablonci na přehradě 1 se pěkně dá zachytat ale jsou to kapříci 40–45 vetší je velmi obtížné chytit ale dají se byl jsem tam letos 2× a nachytal jsem asi 45 kaříků a 4 velký mi upadli tam je to fajn na vyblbnutí.Pokdu řeka zkus Jizeru 7 v Příšovicích, večer tam jdou výborně úhoři :-)

reagovat
Sobota 4. srpna 2012 v 15:11 ® Ringo reakce na …

No když vidíš na té nuda pláži to,co já,zkazí ti to i tu rybařinu.

reagovat
Pátek 3. srpna 2012 ve 12:28 ® jerry16

Oldřichovský písečák je pěkná voda,ryby se tam dávají,ale vzhledem k tomu,že se jedná o tzv.„nebeský rybník“kolísá hladina.Přehrada Mlýnice je v opravě-uvidíme příští rok.Přehrada Fojtka není špatný revír,u přítoku/za pláží/se chytá dobře.Je to naproti nudapláži,když nechytíš,alespoň něco uvidíš.Nádrž Oko-pěkné místo,daleko od auta,ale jsou tam pěkné ryby.Luční rybník je dobře zarybněn,ale je tam značný ryb.tlak.Zákaz vjezdu.V Jablonci kvůli té „slavné“proti­povodňovém štole je málo vody a silný stavební ruch.To co jsem zde napsal,je pouze můj názor.

reagovat