Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Vláčka na Sázavě poblíž Prahy necteno

23.7.2012 | Tomeš | 1.471 zobrazení | 5 odpovědí

Zdravím Vás všechny příznivce sportovního rybolovu. Především pak přívlače. Poradí mi někdo z Vás kam vyrazit na Sázavu poblíž Prahy na vláčku?

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Úterý 24. července 2012 ve 2:05 ® caster reakce na …

Ahoj! Koukám na diskuze a mám potřebu nahlásit,že na Staňkově proběhl týden v holinách,a to totálně! Rybář,za každym rákosem a kdo neměl dobrej stan a nebo 3 v žíle,byl mrtvej Homolka! Bílá ryba denně 30× na háčku,sem tam Lín,průměrná délka 30–45 cm.Děti šťastný,já malinko hořkej,mimo sezonu bych to ještě prubnul.Žádnou velkou masařinu sem neviděl,kontrolu taky ne.Lidi tam jezděj leta a maj tam svůj svět. Ahoj Caster! Ať to hrčí!!!

reagovat
Pondělí 23. července 2012 v 1:30 ® nnnap reakce na …
nnnap

osprey> proč to nazýváme odpočinkem:-93; ? Na okraj, reagoval jsem na lru fídr.

reagovat
Pondělí 23. července 2012 v 1:23 ® osprey reakce na …
osprey

nnnap> Různě.

reagovat
Pondělí 23. července 2012 v 1:18 ® nnnap
nnnap

kdy chodíš spát, chlape?:-)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 v 1:14 ® osprey
osprey

Do Pikovic.

reagovat