Chytej.cz

výběr echolotu - poradí někdo ? necteno

9.7.2012 | LoKi11 | 4.590 zobrazení | 14 odpovědí | upravit

Zdravím Potřeboval bych poradit s výběrem echolotu pro lov sumců na vábničku. Tak nějak jsem už brouzdal po netu a našel si tyto dva – Lowrance Mark-5× PRO a Lowrance Mark-5× DSI ale nevím jestli se na tento typ lovu hodí. S echoloty nemám zatím žádnou zkušenost a proto bych se chtěl poradit. Částka kterou bych chtěl investovat je kolem 8 000 kč. Můžete napsat i nějaký dražší vhodný typ a třeba se rozhodnu pro něj. Kdyby se našla nějaká dobrá duše, co poradí, budu mooc rád. Jestli budou potřeba ještě nějaké doplňující informace pro výběr echolotu okamžitě je dopíšu. Předem děkuji za odpovědi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 6. září 2016 ve 14:28 ® kerob reakce na …
kerob

Carda12345> pokud to lze, zvyš citlivost. Ale popravdě moc nevěřim tomu, že tohle bude někdy relevantně ukazovat něco víc, než hloubku…

reagovat
Pátek 2. září 2016 v 16:47 ® malamut reakce na …
malamut

Carda12345> nejspíš tam nejsou.

reagovat
Pátek 2. září 2016 v 16:28 @ Carda12345

Dobry den poradil by mi nekdo s nahazovacim sonarem madbite fx 3000 neukazuje mi ryby

reagovat
Čtvrtek 19. července 2012 ve 23:13 @ LoKi11

tak jsem pořídil Lowrance Mark-5× PRO dík za rady

reagovat
Středa 18. července 2012 ve 14:41 ® Hony reakce na …

Michal.Pat> proč lowrance mark 5× a ne lowrance mark 5× pro ?

reagovat
Pátek 13. července 2012 v 10:07 ® džigit reakce na …

Michal.Pat> ups,tohle asi nebude stačit :-)

reagovat
Pátek 13. července 2012 v 9:55 ® Michal.Pat reakce na …
Michal.Pat

DSI je určene k jinému druhu rybaření a to většinou ke kaprařině a detailnimu mapování dna,dsi nezobrazuje tak dobre ryby ve sloupci a tim spise huře jeste návazec a rybou a sumce kterej se k ní přibližuje.

reagovat
Čtvrtek 12. července 2012 ve 20:51 ® radimekk reakce na …

ahoj, ne že bych se zajímal o echoloty, ale když už tu píšete že DSI ne, tak proč ne? bylo by fajn napsat taky proč;-)

reagovat
Čtvrtek 12. července 2012 v 17:07 ® Michal.Pat
Michal.Pat

Ahoj,

lowrance mark 5× pro bohatě stačí a je super,mam odzkoušeno na ebru i na ceských řekách.Dsi určitě ne.

reagovat
Středa 11. července 2012 ve 20:54 ® prasopes reakce na …
prasopes

džigit>Ty jsi ale chytrej beru te kdy se sejdeme???

reagovat
Středa 11. července 2012 ve 20:49 ® džigit

DSI určitě ne

reagovat
Středa 11. července 2012 ve 20:08 @ LoKi11

Omlouvám se, že jsem nepoužil tlačítko vyhledat Chtěl bych teda jen vědět který by byl lepší pro lov na vábničku — Lowrance Mark-5× PRO — nebo — Lowrance Mark-5× DSI — Mohl by na ně prosím nějaký odborník mrknout a napsat který je lepší. děkuji

reagovat
Úterý 10. července 2012 ve 13:12 ® kbfotoservis

Ahoj já mám různý echolty od roku 1993 .Nicméně na našich vodách a v relacích do 20 tis ,to jsou spíš lepší hloubkoměry a ryby si programově vymýšlí .Mně třeba všechny ukazují ryby v mém chlorovaném 1,2 metru hlubokém bazénu ,,, a to i ty velký na dně . Jinak ale dobrý jsou k tomu když jsi někde poprvé , tak že znáš hloubku a reliéf dna . To je užitečná informace pro seřízení nástrah a rybolovu. Ten Lowrance vypadá dobře ,chybu s ním neuděláš . Bohouš

reagovat
Pondělí 9. července 2012 ve 23:39 ® džigit

http://www.chytej.cz/vyhledavani/?…

reagovat