Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Jak naložit se sýrem ?!? necteno

5.7.2012 | Wiktor.c | 2.496 zobrazení | 10 odpovědí

Zdravím,mám otázku ohledně toho že bych rád chytal na sýr,ale nevím na jaký.Jestli na obyčejný aidam.A jestly se nějak upravuje a ještě nevím co mi na něj tak může zabrat (Na rybníce). DĚKUJI.

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Čtvrtek 12. července 2012 ve 21:10 ® Barr

Dříve,když ještě bylo plánované hospodářství a RVHP nic nepřekvapilo,bylo množství sýrů i pro ryby.Několik druhů tavených sýrů se dalo použít na lov.Zabrali na ně tloušti,parmy,plo­tice,proudníci,per­líni a dokonce i lipani.Dnes je jen jeden druh vhodného taveného sýru,Primátor,který není v každém obchodě a který je příliž dobrý na použití ke hře chyť a pusť.Na sýr tedy již nechytám.

reagovat
Čtvrtek 12. července 2012 v 11:13 ® osprey reakce na …
osprey

MIG-35> Kuš, entuziasto. Při tvojí prožranosti bys do týdne visel v teplý boudě:-))

reagovat
Čtvrtek 12. července 2012 ve 2:40 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Mary> Twl ro muší bejt dobrota!! Sám bych si dal, pikante me gusto mucho! :-> Chtěl bych být kaprem…ňam ;-)

reagovat
Středa 11. července 2012 ve 12:25 ® Mary reakce na …
Mary

IV.TO.ŠIRDA> Ahoj, dám to patentovat:-> takže neprozrazovat, teď jsme byli na Šebkovu rybníku, též to žraly.

reagovat
Pondělí 9. července 2012 v 18:41 ® osprey reakce na …
osprey

IV.TO.ŠIRDA> Jeseteři v Jestřabicích žrali i obyčejný eidam. Velmi spolehlivě.

reagovat
Pondělí 9. července 2012 v 16:06 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Wiktor.c> na Jestřabici měl velké úspěchy na sýr Pepik od Mary (napiš jí osobku, já ti ho prozradit nemůžu) ten jeho naložený sýr žrali kapři a jeseteři a já ho zapíjel vodkou,protože byl moc ostrý a divil jsem se,že to ryby braly, ale co nához to záběr, bez kecání.Pepa mi dal recept a s Ivetkou chytáme kapry na sýr ala Pepa dodnes…Širda

reagovat
Čtvrtek 5. července 2012 ve 12:40 ® worlik

Taky mám vyzkoušený jediný sýr s lomem PRIMÁTOR od MADETY tzv trojůhelníček,chy­tám s ním na Otavě 3 bez ůpravy hlavně parmy a tlouště.

reagovat
Čtvrtek 5. července 2012 v 11:07 ® Wiktor.c
Wiktor.c

Jo jo díky moc.

reagovat
Čtvrtek 5. července 2012 v 8:14 ® džigit
džigit

v Jestřabicích brali jeseteři nejlíp na eidam v česneku a pálivé paprice.Oproti halibut peletám :-)

reagovat
Čtvrtek 5. července 2012 v 6:48 ® hraji
hraji

Sýr se obyčejně používá na lov parem. Ne že by ho nemohl vzít třeba kapr či jiná ryba, ale na ty parmy je to dost selektivní návnada. Na rybníce parmy nemáte. Jinak je dobré ten sýr nakrájet na kostky a namočit přes noc do mléka, aby změkl. A opravdu stačí Eidam.

reagovat