Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Feederové špičky necteno

22.6.2012 | JKemr | 4.231 zobrazení | 3 odpovědi

Zdravím všechny rybářské kolegy. Prosím o radu ohledně feeder špiček. Sháním špičku s průměrem 2,8mm a tvrdosti 2oz a 3oz, ale v tomto průměru s touto tvrdostí jsem nikde žádnou nesehnal. Předem Děkuji za vaše odpovědi a typy.

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pátek 3. srpna 2012 v 18:52 ® plavan

Průměr 2,8mm mají špičky od heavy feederu Trabucco Erion Xt 360 H. Měly by být k mání v gramážích 1,2 a 3oz, délka cca 56cm. V nabídce na stránce jsou až úplně dole .

http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/e-shop?…

reagovat
foto/forum/2012/th-img20845.jpg
Pátek 22. června 2012 v 17:53 ® timbab
timbab

http://www.rybarskepotreby-shop.cz/…va-3092.html

reagovat
Pátek 22. června 2012 v 11:25 ® osprey
osprey

Tak sežeň 3 mm a trochu na ní zapracuj (pokrátit, zabrousit,…).

reagovat