Chytej.cz

vodní nádrž pastviny necteno

3.6.2012 | vovo | 17.796 zobrazení | 6 odpovědí

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký soukromí nebo svazoví revír v Orlických horách někdo poblíž Sucheho vrchu (budeme totiž ubytovaní na tom Suchém Vrchu) nejak. Tak já jsem našel jen svazovou vodní nádrž pastviny prosím poraďte chytili jste tam někdy nějaké pěkné ryby. A ještě bych se chtěl zeptat jedeme tam o prázdninách s rodiči a se strýcem tak bysme si tam chtěli zachytat jak je to s hostenkou kdyby sme si chtěli koupit za kolik je ?? chtěli by sme to na týden

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 22. května 2015 v 15:23 @ elJarek reakce na …

Zdravím,mám dotaz na rybolov na přehradní vodě Pastviny ..je zde možnost zakoupit povolenku na týden nebo pár dní i když nejsem členem ?rybářského svazu ? ? ? ? dekuji

reagovat
Pondělí 18. června 2012 v 16:55 ® vovo
vovo

Diky uvidim kdyžtak se tam ještě poptáme až na místě

reagovat
Neděle 17. června 2012 v 15:33 ® Bóbyk reakce na …

kolem Sucháku jsou spíše pstruhovky. MP svazová voda kromě Pastvin je ještě v Králíkách a Česká Třebová. Ty ale snad ani nestojí za návštěvu … na Pastvinách se tlač spíše k přítoku (nad most). Ještě je poblíž voda v Lanškrouně – musí být extra povolenka, k dostání u hospodáře nebo v rybářských potřebách.

reagovat
Středa 6. června 2012 v 16:54 ® vovo
vovo

A ještě na co bych se tam měl vybavit jsou tam spíše dravci nebo nedravé ryby??? A ještě kdybys znal nějakou pěkou vodu tam poblíž napiš kdyžtak

reagovat
Úterý 5. června 2012 ve 22:03 ® lalu

ahoj,povolenky prodávaj přímo na hrází a z rybama je jak kdy,asi jako všude.každopádně je to dost hluboká voda v korytě až 22 metru.ale okolí a příroda kolem každopádně stojí za náštěvu

reagovat
Neděle 3. června 2012 v 19:27 ® vovo
vovo
reagovat