Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

vodní nádrž pastviny necteno

3.6.2012 | vovo | 10.538 zobrazení | 6 odpovědí

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký soukromí nebo svazoví revír v Orlických horách někdo poblíž Sucheho vrchu (budeme totiž ubytovaní na tom Suchém Vrchu) nejak. Tak já jsem našel jen svazovou vodní nádrž pastviny prosím poraďte chytili jste tam někdy nějaké pěkné ryby. A ještě bych se chtěl zeptat jedeme tam o prázdninách s rodiči a se strýcem tak bysme si tam chtěli zachytat jak je to s hostenkou kdyby sme si chtěli koupit za kolik je ?? chtěli by sme to na týden

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pátek 22. května 2015 ve 14:23 @ elJarek reakce na …

Zdravím,mám dotaz na rybolov na přehradní vodě Pastviny ..je zde možnost zakoupit povolenku na týden nebo pár dní i když nejsem členem ?rybářského svazu ? ? ? ? dekuji

reagovat
Pondělí 18. června 2012 v 15:55 ® vovo
vovo

Diky uvidim kdyžtak se tam ještě poptáme až na místě

reagovat
Neděle 17. června 2012 ve 14:33 ® Bóbyk reakce na …

kolem Sucháku jsou spíše pstruhovky. MP svazová voda kromě Pastvin je ještě v Králíkách a Česká Třebová. Ty ale snad ani nestojí za návštěvu … na Pastvinách se tlač spíše k přítoku (nad most). Ještě je poblíž voda v Lanškrouně – musí být extra povolenka, k dostání u hospodáře nebo v rybářských potřebách.

reagovat
Středa 6. června 2012 v 15:54 ® vovo
vovo

A ještě na co bych se tam měl vybavit jsou tam spíše dravci nebo nedravé ryby??? A ještě kdybys znal nějakou pěkou vodu tam poblíž napiš kdyžtak

reagovat
Úterý 5. června 2012 ve 21:03 ® lalu

ahoj,povolenky prodávaj přímo na hrází a z rybama je jak kdy,asi jako všude.každopádně je to dost hluboká voda v korytě až 22 metru.ale okolí a příroda kolem každopádně stojí za náštěvu

reagovat
Neděle 3. června 2012 v 18:27 ® vovo
vovo
reagovat