Chytej.cz

Nový naviják na vláčku necteno

1.6.2012 | bushman | 16.117 zobrazení | 109 odpovědí

Ahoj,máte někdo zkušenost s navijákem PENN BATTLE.Nebo podobným od PENNU.Díky za odpověd.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Neděle 9. listopadu 2014 ve 21:10 ® jepice-zruseno reakce na …

BigMike> Mě jó velkej kousek nepřijde ani naschvál ani kdybych měl něco s navijákem :-/

reagovat
Neděle 9. listopadu 2014 ve 21:05 ® BigMike reakce na …

jepice> jo, jo, dochytal jsem, ale modlil se, aby na to nepřišel nějaký jo velký kousek:) Co je uvnitř nevím, nebudu ani koukat, dám to zítra kamarádovi. Ale snad nemám naviják aby nebyl alespoň jednou v servisu s nějakou bolístkou – magořina! Asi koupím Daiwu:))

reagovat
Sobota 8. listopadu 2014 ve 23:44 ® jepice-zruseno reakce na …

BigMike> To je pérko v ramínka přesmykače? Bez toho se dá většinou celkem v klidu dochytat, akorát se to musí zavírat ručně. A jak je tam udělaný? Vinutý pérko navlečený na čudlíku, nebo nějaká pružinka ala starý klasický navijáky?

reagovat
Sobota 8. listopadu 2014 ve 20:01 ® BigMike

Ale jo, řeknu to spíš, že je „rozhodím“:) Loni jsem mu při pádu u vody ukopl kličku, letos skoro v tu samou dobu odešla pružinka… Kamarád jí opraví, ale když jsi 1km mimo lidi od auta, náladě to nepřidá.)

reagovat
Sobota 8. listopadu 2014 v 15:28 ® HaD reakce na …
HaD

BigMike> Mrtvej navi vypadá jinak… Pružinka se dá přece vyměnit…

reagovat
Pátek 7. listopadu 2014 v 15:12 ® BigMike

Mám Battle 2.rokem, spokojenost, ale dnes praskla v překlapěči pružinka. Ale jak už jsem tu někde psal, mně umírají navijáky pod rukama stabilně a jakékoliv.))

reagovat
Pátek 30. listopadu 2012 v 17:36 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> no je to tak, dnes je to těžší, ale na druhou stranu i lehčí – nemusíš dlouho tápat.
Mám na mysli samozřejmě smekací navijáky a ještě k tomu ty z poslední doby.

:-) :-)
reagovat
Pátek 30. listopadu 2012 v 17:28 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Konečně slovo chlapa!!!:-)) )

reagovat
Pátek 30. listopadu 2012 v 16:48 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> ve smekacích navijácích, co se dají v dnešní době běžně sehnat je, podle mého prostého názoru, kloudná jedině daiwa.
Ale dříve to tak nebylo, bohužel.

reagovat
Pátek 30. listopadu 2012 ve 14:42 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Ten Atlantis je fakt dobrej,Spin je proti tomu děs a hruza:-((

reagovat
Pátek 30. listopadu 2012 ve 12:16 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> také přispěji. Měl jsem jednou jeden penn, přímo penn spinfisher 716Z. Jednalo se o model vyrobený v úesá a byla to hrůza a děs. Výrobní tolerance otřesné a slibovaný bronz nikde (vím, bronzu je hromada), místo něj pórovitá mosaz.
Šel do světa, ale lituji toho, časem mohl získat na hodnotě jako exponát.

reagovat
Pátek 30. listopadu 2012 ve 12:04 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Ta přispějem:-)) Od PENNu mám ATLANTIS 5000 a je to dobrej naviják.BATTLE neznám:-((

reagovat
Pátek 30. listopadu 2012 v 11:15 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> myslíš, že už je dav dostatečně motivován?

Ty brďo, možná bychom měli přispět k původnímu zadání diskuze.

:-) :-)
reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 22:47 ® azmikamuran reakce na …

sethy> Charismu jsem si prohledl v loni na výstavě.Objednal jsem si jí,když mi přišla,tak jsem teprve zjistil co je to za humpolácké bidlo s humpoláckou rukojetí.Druhý den jsem ho vrátil.Se Sportexem carboflex 2,70 130 g nesrovnatelné.Navíc rozsah gramáže 50–190 g úplně naprd.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 22:19 ® kerob
kerob

kejra> me ty pruty prijdou neporovnatelny…mam Charismu i Sportexe (Blackpearla) ve stejny delce (2,40) a kazdy je dobry na neco jineho – tak jako bych se Sportexem nesel na sumce, tak bych s Charismou nesel vlacet na stiky…

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 21:16 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Neboj brzo to nastane!A nebude to už dlouho trvat!

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 17:46 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> uznávám, že by v dnešní době by bylo něco podobného potřeba. A začal bych doma – jak se říká, že by se mělo zamést před vlastním úřadem vlády a tak.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 16:41 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Problém je že žižka a jeho banda když o něco šlo tak místo kecu se zvedly a hr na ně!Bez zbytečnejch kecu měla z čechu vítr celá evropa!

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 15:31 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> samozřejmě nás to nemine, převálcuje nás to.
Žižka? Nedělám si iluze, drancovalo se, zabíjelo se, znásilňovalo se v každé době a dnes? Hádej…

No, bude veselo.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 14:27 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Až se to vysere v celé Evropě nás to nemine!Zlatej Honzík žišku a jeho parta,byla doba kdy měl ještě českej chlap koule!

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 12:40 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> ten problém se netýká pouze nás a naší země, ten problém se týká všech. Ale to je na jinou debatu a hlavně ne tady.
Ano, dav začíná být nasraný, ale znáš české ovce. Ty akorát bečí u piva či v práci nebo doma, ale jinak nic.
Stačí se podívat za hranice a vše je jasnější, bohužel, my to nevyřešíme.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 12:35 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Asi tak nějak!Lidi už sou dostatečně nasraný a stačí už jen ta kapka.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 12:33 ® Piscicapus reakce na …

troutkiller> toto už řeším několik let a něco již mám vyřešené. A ano, je to přesně tak, jak píšeš.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 12:31 ® Piscicapus reakce na …

sethy> na svých komerčně produkovaných prutech mám Fuji SiC a tato očka tam jsou standardně.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 12:30 ® troutkiller reakce na …

Piscicapus>Mám pár kámošu co už to začínaji řešit,místo novejch prutu začínaji s nákupem podstatnějšího cajku.Neni daleko doba kdy peníze přestanou mít cenu a mluvit začnou jiný argumenty!

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 12:29 ® Piscicapus

kejra> kolik oček je podle tebe jejich dostatečný počet?
Na svých prutech o délce 270cm pro SN mám oček sedm i s koncovým. Na kratších samozřejmě méně a nevidím žádný problém. Výjimkou jsou pruty na MP, kde je vyšší počet nutností.
Jo a věř mi, že si to s nimi užívám.

Jen jsem chtěl od tebe vysvětlení, proč srovnáváš charismu zrovna se sportexem a zmiňuješ počet oček, nic víc, nic míň v tom nehledej. Není totiž co hledat.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 ve 12:22 ® Piscicapus

troutkiller> přesně tohle mám už nějakou dobu na mysli. A bude hůř a nebude se nám to líbit.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 10:29 ® kejra reakce na …
kejra

sethy>…hlad se dá zahnat i točeným,ale jasně,každému co jeho jest…

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 10:16 ® sethy
sethy

Jarda Š.> Ale prosimtě. I na nejvyšší řadu dragonu HM80 se dávají mimo FUJI SiC i Fuji Alconite. Originál Fuji SiC nejsou skoro na žádném komerčně prodávaném prutu.
Jsou desítky dalších kvalitních oček.

K počtu oček. Mám na HM80 320cm dlouhé, 9 oček včetně koncového a víc bych tam nechtěl ani náhodou.
Ano u multíko prutu je potřeba oček víc, ale za ti titěrnějších.

Měl jsem plno prutu a mimo jiné i charismu a kdybych tehdá nepřecházel na multíky, chytám s ní fousky dodnes. Výborný prut, s kterým chytá hodně vláčkařů sumce a nevím o žádném, co by chtěl měnit.

reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 9:59 ® kejra
kejra

Jarda Š.>…samozřejmě tichý předpoklad

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...