Chytej.cz

Čelovky,svítidla a jiné typy osvětlení při rybolovu necteno

19.4.2012 | džigit | 25.873 zobrazení | 101 odpovědí

Vzhledem k tomu,že spousta z nás chytá za tmy a potřebuje vidět a taky musí mít označeno místo lovu při chytání na „24 hodinovém“ úseku,zajímalo by mně,jak to řešíte. Prostě fórum o svícení,osvě­tlení apod.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Středa 29. května 2013 v 11:51 ® waccl
waccl

Já používám už druhou sezónu nabíjecí čelovku od HADEXU. Spokojenost maximální. Ta svítivost nemá chybu…jen pokud si dám minimální „rozptyl“ je vidět stín LED kostičky. Pokud to někoho zajímá, tady je odkaz: http://www.hadex.cz/…42-nabijeci/

reagovat
Středa 29. května 2013 v 10:43 @ Palivec reakce na …

lunimus> To já používám zásadně svíčky, které si sám vyrábím. I svíčky na čelovky, LOL.

http://www.svicky.net/…h-vyrobu.php

reagovat
Středa 29. května 2013 v 8:30 ® lunimus reakce na …

andys> „krasna“ reklama … ale nechapem, co to ma spolocne s rybami …
… a ak je niekto tak ubohy, ze si nie je schopny zaplatit sam svoju reklamnu kampan, tak predpokladam, ze jeho firma neposkytuje dostatocne kvalitne produkty na to, aby som si ich bol ochotny kupit …
… tiez obchod, ktory zneziva system roznych diskusii diskusii mi pride ako podvodny system, ktory ked sa raz bude snazit podvadzat reklamne systemy, mozem ocakavat, ze sa budu snazit oklamat aj mna ako zakaznika.
Takze mily andys … dakujem ti za upozornenie na obchod, ktoremu sa v buducnosti treba velkym oblukom vyhnut

reagovat
Středa 29. května 2013 v 5:33 @ andys

My jsme pořídili synovi do detského pokoje toto http://www.svitidlomat.cz/…-NAVE-773061 a má z toho velikou radost. Chodí teprve do školky.

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 16:13 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>každej sme jednou začínali a když mohu poradit tak poradím.Mám nato i vebovky poradenství zcela zdarma.Takže když mě někdo požádá o radu tak mu pomohu.Spoustě členům přeposílám různé rady,návody jak nato a pokud chce sehnat rybářský vercajk tak mu vše zprostředkuji přímo od prodejce vše s plnou zárukou cenu si domlouvaj oni mezi sebou ale většinou co jde odemne tak maj cenu upravenou.Již sem takto sprostředkoval spoustu zakázek a nikdo nepsal žeby nebyl spokojen ba naopak.

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 10:51 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

ladamaj> Jo taky mam ten pocit normálnosti tady! ;-) Já sem začátečník takže toho vim dost málo. Tady sou naštěstí fajn lidi co poradí a klidně napíšou po stý co už tu psali. Toho si vážim moc.

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 10:41 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>já nato přišel když se řešil označení plavidla za snížené viditelnosti.Jinak tehnhle rybářský servr je myslím jeden z nejlepších.Proto si myslím že poradit pomoc by zde mělo být normální každej přijde na něco tak proč to nenabídnout jinému já také nejsem dokonalí abych věděl vše předávam jen skušenost dalším beru to jako normální radu,pomoc.Jinak mě taky spousta lidí poradí zase něco jiného takže sem rád že ti toto skrátka vihovuje.:->

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 22:29 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

ladamaj> Cha, takovejma vymoženostma nevládnu. Ale většinu svítidel mam led a nabíjecích baterií mrak. ;-) Říkam, jen mi zaráží, že sem na ty blikačky uh nepřišel dávno… Malý, sklydný, účinný. No člověk se stále učí. Díkes za rady a tipy všem. :->

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 20:46 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>navše postačí ledkové světla nemaj skoro žádný odběr.Takže stačí baterie k echolotu a máš hotovo.

reagovat
Sobota 12. května 2012 v 16:05 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

ladamaj> Supert to máte vymakané! Mě de hlavně o skladnost a funkčnost což blikačky splňujou. Na svícení mam baterek moc, ale řešil sem osvětlení místa a lodi, když blbnu za tmy.

reagovat
Sobota 12. května 2012 ve 14:25 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

MIG-35>až skusíš ty blikačky na kolo tak sám zjistíš pohodu jak jsem již psal tak je používám i na člunu když se vracím nebo je špatná viditelnost supr věc na větší svícení mám halogenovou bateku.Jinak vše je použito tak abych to dobyl z auta což sou malé nabíječky nebo mám i univerzál kde nastavuji kolik potřebuji proudu nebo adaptér z 12v na 220v no a auto mám v plynu takže pěkně na volnoběh mám i dostatek elektřiny.:->

reagovat
Pondělí 7. května 2012 ve 14:06 ® Fryw
Fryw

http://zahradni-lampy.heureka.cz/…na-albastar/

Tohle taky nevypadá špatně.

reagovat
Pondělí 7. května 2012 v 10:18 ® nnnap
nnnap

ten puk bych apgrejdoval třeba 10cm vrchlíkem od petky, stříknul do čepky stříbrným sprejem a jako náhrada svíčky luxus. Potřebuješ označit místo lovu vůkol kolem, to splní odraz od čepky a průhledné boky. Vodoodolnost zajistí petka, nerozbiješ…Položit a svítit pánubohu do očí nebo tomu nahoře do oken je blbost. To CIA vyhodnotí tak, že dyje 7 je město.:-D

reagovat
Neděle 6. května 2012 ve 13:21 ® Fryw reakce na …
Fryw

džigit> Dik za info. Pátek tomu věnuju. Třeba bude něco na AA, to bych radši páč těch akumulatoru mam dost. AAA jen nabíječku..

reagovat
Neděle 6. května 2012 ve 12:52 ® džigit reakce na …

Fryw> hele,tak PUK je na 3 AAA a bude to tak na stříkající vodu.Pokud to ovšem zavěsíš na háček,nebo položíš ledkama vzhůru.Vý drž teď testovat nebudu ;-)

reagovat
Neděle 6. května 2012 ve 12:36 ® Fryw
Fryw

MIG-35> Taky vidim problém v tom, že se to nezálohuje. Plechovky, petflašky, i ty igelitky, na to by měla byt zaloha. To, že člověk musí zaplatit za to, že chce spořádaně nakládat s odpady je hroznej nesmysl…

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 7:55 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Fryw> A papírový sáčky!!! Možná ty ke sklu tak chováš, ale určo nee všichni!! Si myslim, že je dost problém a nejen u nás, že lidi byli zvyklý, že se obalovej materiál brzo rozloží- ty papír sáčky. Pak dorasil barevnej egelitovej obal a je to v pytli… Bordel kam se podíváš!!!

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 1:39 ® Fryw reakce na …
Fryw

džigit> No, kdybych to nesehnal osobně tak do Tetčic bo do Ořechova je to cajk.-) Ja bych to realně využil tak na ty D7, a tam se vyhledově dřiv než v létě na delší pobyt kde využiju 24h chytání nepodivám. Uvidime, aspon mam ted duvod jit mezi lidi, teda spiš do komerční zony :-D

MIG-35> Skla si člověk vic váží než petky. A tašky vic než igelitky. Sere mě situace kdy v obchodě nejde koupit nealko ve skle a kdy chodi lidi nakupovat s peněženkou a prázdnejma rukama s tim, že si tam koupí igelitku kterou vyhodí…ať žijou vratny lahve a siťovky .-)

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 0:57 ® džigit reakce na …

Fryw> má to háček a magnet,takže zavěsit,či připnout na křeslo apod. A dopravu pořešíme.Tetčice a Ořechov nejsou daleko a do prázdnin s někým budu,nebo pojedu okolo na Vltavu…

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 0:51 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Fryw> Jo petky bych taky zekázal, omezik či brutálně zálohoval! Snad by se jich tolik pak všade neválelo. Nádhera, když vždycky stoupne voda co tam toho plave. To by bylo hraček… :-> Proti sklu nic nemam pokud s nim zacházíš jako se sklem. Já třeba nelezu do vody z důvodu, že člověk je prase a všechno hází do vody. Přeju úspěšný pořízení kvalitního a funkčního svítidla! A písnou jak to šlape. ;-)

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 0:40 ® Fryw reakce na …
Fryw

džigit> Dalo by se to pořešit že se na to da kus PET flašky, ale bylo by dobry aby se s tim nic nestalo když na to kápne trochu. Zatim když hodim do google „puk profilite brno“ tak cosi vo Kometě jen :-D

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 0:32 ® džigit reakce na …

Fryw> na tři tužky a odolnost jsem nezkoušel.Zítra to prohlídnu :-)

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 0:23 ® Fryw reakce na …
Fryw

džigit> Kdyby bylo realny předání, tak jo. Se zkusim někam podivat a uvidime. Letos teda nebudu světlo zavařovat, když se to nesmí a jsou puky :-) Davat za poštu vic než to vlastně stojí se mě nechce. Co se tam dává za baterky? Dešti odolné to je?

reagovat
Neděle 6. května 2012 v 0:10 ® džigit reakce na …

Fryw> pokud ne,zakoupím Ti

reagovat
Sobota 5. května 2012 ve 23:52 ® Fryw reakce na …
Fryw

džigit> To se mi nelíbí, já si skla vážím. Já bych hlavně apeloval na zákaz plastových nádob u vody. Já bych je vlastně zakázal uplně. Ale oni ví proč takhle… Ten puk, dobrá idea, do toho jdu, snad na to v Brně narazím.....

reagovat
Sobota 5. května 2012 v 17:12 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

džigit> No proto se divim těm zavařenejm svíčkám!! :-> Tady proti sklu u vody brojí a to je dombře!! Páč je to tu samej kanál co dělá kolem sebe bordel. :-((

ladamaj> Ty blikačky luxus nápad! Malý a funkční! :-> Jak to, že mi to taky nenapadlo?? :-|

reagovat
Pátek 4. května 2012 v 16:55 ® džigit

Fryw> teď jsem koukal na jihočeské BP a tam maj zakázané sklo – 5. Při lovu ryb platí zákaz používání jakýchkoliv skleněných nádob k rybářským účelům (nástrahy, návnady, osvětlení apod.).
Jinak sem tu někde psal o LED PUK.Dnes jsem zakoupil,ovšem za 82,–kč
http://www.svitime.eu/…-kruhova-puk

reagovat
Úterý 24. dubna 2012 ve 12:12 ® ladamaj
ladamaj

Osobně jsem skusil spoustu světel nakonec sem začal používat světla dobíjená solárkem a světla na kolo ty blikačky pro nonstop a zatím žádný problém i když použiju červené označení rovněž na kolo jinak pokud je třeba mám čelovky ale ty přitahují spoustu noční havětě.Jinak světla (blikačky)na kolo používam i na osvětlení člunu pokud jedu v noci či za nepříznivého počasí rovněž bez problémů.

reagovat
Úterý 24. dubna 2012 v 8:42 ® džigit reakce na …

Fryw> ti se mezi tím polétavým prachem nemůžou zorientovat :-D

reagovat
Úterý 24. dubna 2012 v 0:01 ® Fryw
Fryw

Ajo tak, ja myslel muchy, komáry a podobny..

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...