Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 3. dubna 2012 ve 12:45 ® nnnap
nnnap
tak pro odpůrce smártfounů, že prý na nic a nic nevydrží, tak pro tyto archatypy zde reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 ve 23:53 ® osprey reakce na …
osprey

lunimus> Je to jako s houbami – ber to, co dobře znáš. Například kapra.

Netreba všetko zožrať:-))

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 ve 23:46 ® lunimus reakce na …

nnnap> to sa nebojim, ze by som sa otravil, ale aby som si ju spravne zapisal do ulovkoveho listku :-) … neviem si predstavit, ako by som clenovi RS vysvetloval, ze som si myslel, ze beriem z vody kaprika a ono sa ukaze, ze to bol nakoniec napr. sumec :-) … neboj, az taketo problemy nemam, ale s niektorymi rybami som sa este nestretol a tak by som mohol mat s urcenim ich nazvu problem :-)

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 v 7:39 ® nnnap reakce na …
nnnap

lunimus> všechny jsou jedlé, neboj:-D

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 23:59 ® Bonis317 reakce na …
Bonis317

ale tak časem se uvidí, třeba změnim operační systém i s telefonem, časem :-D

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 22:51 ® OBr reakce na …
OBr

jasně, já to mám jednodušší v tom, že většinou chytím velký kulový, takže nemusím nic určovat :-)

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 22:34 ® lunimus reakce na …

OBr> ono samozrejme ked si clovek nie je isty, radsej to pusti a nema problem s tym, ze by ho nasledne mohol na niecom nachytat clen RS :-)

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 22:33 ® lunimus reakce na …

OBr> pohodicka :-) celkom mi to staci az ked zacne sezona a budem nahodou chciet nieco zobrat, co si nie som celkom isty, co je za rybu, aby som nespravil pruser :-)) )

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 21:59 ® OBr
OBr

lunimus> ty aktualizace nejsou tak pružné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Když pošlu novou verzi Applu ke schválení, trvá jim to něco přes týden, než aplikaci schválí. Takže proto posílám nové verze aplikace vždy až když je více nových/opravených funkcí, abych jim nezahltil testovací centrum ;-) Ty SK názvy jsem ani do tý aktualizace nemohl dát, protože to bylo právě v procesu schvalování… takže prosím o trochu shovívavosti a trpělivosti ;-)

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 21:50 ® lunimus reakce na …

OBr> prave sa mi podarilo uspesne aktualizovat na iPhone SmartChytej … nejako ti unikli tie SK mena ryb v „encyklopedii“ :-) … neboj, nevycitam ti to, len pripominam svoju poziadavku, lebo mne sa to urcite zide :-) Dakujem

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 21:03 ® OBr reakce na …
OBr

Bonis317> no, jak se to vezme, mám asi tři instalační verze, jenže k nim nemám certifikáty a bez nich se to zatím skoro nikomu nepovedlo nainstalovat.. takže jsem v procesu shánění certifikátů a je to drobet pakárna :-((

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 v 17:33 ® Alov reakce na …
Alov

Bonis317> Smolík. Jako já :-(( Symboš prý je vykopávka, tak na nás prdí. Zatím prý :-)

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 v 17:15 ® Bonis317
Bonis317

Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda aplikace samatrchytej.cz funguje pro systém Symbian…předem děkuji za odpověď Vlastnín Nokii N97

reagovat
Pátek 30. března 2012 ve 21:17 ® OBr
OBr

AKTUALIZACE: v nejbližších hodinách se na obou platformách (iOS a Androidu) zpřístupní aktualizace na verzi 1.1.1 , konečně máme obě verze na stejné úrovni, takže si už nemusíme vzájemě závidět ;-) Na iOS se tak konečně objeví stavy vodních toků, na obou pak už máme funkční vkládání obrázků do diskuzí, je upraven vzhled detailu revíru (popis, stav a bližší podmínky jsou jako jeden toku textu pod sebou, takže stačí rolovat a není třeba znovu ťukat na další tlačítka), v atlase ryb si už pamatujeme poslední volbu, která se při návratu automaticky objeví(není tedy nutné znovu scrolovat) .. no a přibylo pár drobných oprav, kterých si asi nevšimnete, ale bylo jich zapotřebí :-)

reagovat
Pátek 30. března 2012 ve 20:44 ® JOP
JOP

OBr> Zdravím, měl bych zájem o aplikaci smartChytej pro Nokii X6 s S60 5th edition. sqeley@gmail.com děkuji

reagovat
Pátek 30. března 2012 ve 20:26 @ al13 reakce na …

Taky bych měla zájem o aplikaci na Nokia N8. Mimochodem moc povedená aplikace! :-)

reagovat
Pátek 30. března 2012 ve 20:00 ® OBr reakce na …
OBr

brok> napiš mi tady přes osobní poštu, pošlu odkaz na instalační soubory.

reagovat
Pátek 30. března 2012 v 19:55 ® OBr reakce na …
OBr

Bigpista> o verzi pro win uvažuji, ale pokud má být smartchytej kriteriem výběru telefonu, tak bych doporučil buď iOS a nebo Android systém, ty jsou na 100% jistý.. i když chápu, že Nokia je tady u nás víc „domácí“ ale z pohledu vývoje je iOS a Android momentálně perspektivnější

reagovat
Pátek 30. března 2012 ve 12:36 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

OBr> Ahoj. Nevím, jestli se tě už někdo neptal, ale neuvažuješ náhodou o verzi pro Widlous? Budu si pořizovat novej mobil a uvažuju o Nokii Lumia. Kupodivu jsem zjistil, že funkčnost aplikace SmartChytej asi bude jedním z kritérií výběru telefonu :-))

reagovat
Pátek 30. března 2012 ve 12:18 @ brok reakce na …

take bych mel zajem o zaslani necertifikovane verze na symbian(nokia N8)predem moc dekuji Brok

reagovat
Čtvrtek 29. března 2012 ve 12:21 ® kingkubik

aha:Dzase takovy hacker nejsem ale kdyz mi poradis jak se to nainstalujes rad to vyzkousim:Dkolem tech mobilu se az tak nevyznam takze vbc nevim jake jsou kolem toho problemy a podobne

reagovat
Čtvrtek 29. března 2012 v 8:09 ® OBr reakce na …
OBr

mám jí připravenou, ale bez certifikátu, takže pokud to někdo nainstaluje bez něj, můžu poslat.. jinak se do toho teď nehrnu, protože s tou certifikací pro Symbian taková pakárna, že se ani nedivím, že jim to jde do kytek a nikdo rozumnej pro to nic nedělá :-((

reagovat
Čtvrtek 29. března 2012 v 0:23 ® kingkubik

pls chtel by jsem se optat jak je daleko tahle aplikace pro symbian3(nokia N8)?jestli to tady je nekde napsano omlouvam se ale nechce se mi procitat cela diskuze bylo by to na dlouho

reagovat
Pátek 23. března 2012 v 19:02 ® OBr reakce na …
OBr

lunimus> jasně, tohle mi nějak proklouzlo při hromadném exportu do aplikace, takže to tam doplním. Jen mi mrzí, že máme ve schvalování aktualizaci pro iOS a abych to tady zase neschytal ( oni ví ;-) ) tak budu „spravedlivě“ čekat s Androidem až bude iOS schválené. Tudíž se tahle oprava objeví později – řádově pár týdnů, než to všechno projde tou byrokracií u Applu

reagovat
Pátek 23. března 2012 ve 12:08 ® lunimus reakce na …

OBr> jj … ako pisali chalani, myslel,som, ze atlas ryb na smartchytej vychadza z chytejackej encyklopedie, kde su aj SK nazvy :-) … a priznam sa, ze mne ako zaciatocnikovi by to veeelmi pomohlo :-) … par ryb viem priradit SK ekvivalent podla ceskeho nazvu okamzite, par musim chvilu uvazovat ale par musim dohladavat cez google, co uz sa mi zas pri vode nechce :o)

reagovat
Pátek 23. března 2012 v 8:37 ® obor

OBr> Touto cestou ti patrí veľké poďakovanie za verziu LITE!pivo Funkčná v telefóne HTC Wildfire S.9-) Napríklad taký CANDÁT = ZUBÁČ :-)

reagovat
Čtvrtek 22. března 2012 ve 22:26 ® OBr reakce na …
OBr

osprey> …jsem vůl.. už toho mám po celodenním makání na rybníčku plný kecky :-(( přehlídnul jsem to a neměl sílu si ověřit, že to v originálním atlase opravdu je.. Alespoň dobrý nápad pro další aktualizaci :-)

reagovat
Čtvrtek 22. března 2012 ve 22:04 ® osprey reakce na …
osprey

OBr> Na chytej v atlase jsou ryby včetně slovenských, anglických a německých názvů.

reagovat
Čtvrtek 22. března 2012 ve 22:04 ® regulus reakce na …
regulus

OBr> to až tak velkej problém není, je to běžně na netu http://www.itnet.sk/…lovenska.php latinské názvy ti budiž vodítkem.

reagovat
Čtvrtek 22. března 2012 ve 21:44 ® OBr
OBr

lunimus> s tím by mi musel někdo pomoci, já znám akorát „pleskáče“ a to si ještě nejsem jistej, jestli jsem se nestal terčem nějakého vtipu.. jsem totiž moc důvěřivý člověk :-)

reagovat