Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 14. března 2012 v 11:44 ® HaD reakce na …
HaD

mildas> :-)

reagovat
Středa 14. března 2012 v 10:06 ® nnnap reakce na …
nnnap

Ivan Hrozný> protože autobus. Na hranici s tebou!

reagovat
Středa 14. března 2012 v 9:00 @ Ivan Hrozný

na telegrafování: telegraf na fotografování: fotoaparát na „počítačování“: počítač na orientaci: GPS navigátor na žně: kombajn

Proč kombajn na jiné všeci?

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 23:51 ® mildas reakce na …

OBr> Ty jsi, panečku, kujón ! :-)

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 23:35 ® OBr reakce na …
OBr

mildas> to bude snazší mu tam zezadu připíchnout odznáček chytej.cz ;-)

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 23:26 ® mildas reakce na …

OBr> a nemohl bys udělat něco i na Nokii 3210 ? Jako že by se tam ospreyovi objevilo alespoň logo chytej.

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 23:19 ® OBr reakce na …
OBr

sparta476> žádnej Symbian teď po ruce nemám, takže ani nevím, jak to tam dostat, ale tu LITE verzi aplikace mám exportovanou i pro Symbian3, S60 5th edition, S60 3rd edition FP2 a S60 3rd edition FP1. Jestli to na tom pojede, to netuším, ale stačí se ozvat přes osobku a já pošlu instalaci. Pokud to bude aspoň trochu stabilní, tak se to pokusím nějak nacpat i na ten OVI store, nebo jak se ten Nokiáckej shopík jmenuje.

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 23:11 ® sparta476 reakce na …
sparta476

zdravim myslíš že by to šlo i na sony ericsson vivaz u5 mí taky operační systém symbian

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 22:58 ® OBr reakce na …
OBr

Jarda26> pokud telefon není na seznamu, tak mi napsat přes osobku, dnes jsem dodělal testovací verzi pro slabší telefony (je to bez map, gps a diskuzí), takže můžu poslat k testu tuhle SmartCHYTEJ_lite verzi, na Market(Google Play) jí pak dáme až bude drobet otestovaná, i když si nedělám iluze, že na tuhle ořezanou verzi bude nejvíc připomínek a nejvíc problémů…

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 22:55 ® OBr
OBr

mildas> jj, stydím se moc :-( , jenže já ty průtoky měl už týden připravený a nemůžu za to, že to ovocnáři schvalujou tak dlouho..no a protože patřím mezi ty lůzry s robůtkem, tak mi ta vychytávka utekla nejdřív tam no … ale já se polepším, slibuju ;-)

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 22:19 @ Jarda26

Ahoj,používám telefon Sony Ericsson XPERIA X 10 MINI PRO. Na seznamu mezi podporovanými telefony figuruje XPERIA X 10. Přesto se nedaří. :-)

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 22:04 ® mildas reakce na …

OBr> Tak ja Ti dam tip na vychytavku (prutoky) a Ty to tam nacpes nejdriv tem luzrum bez ohryzku na zadni strane pristroje ??!!!!!????!!!!!! Styd se ! A jestli dobre rozumim, i HaD ma iPhone. Chudaci my !

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 18:26 ® OBr reakce na …
OBr

Klon> něco špatně tam asi bude.. když seš v mapě a máš aktivní tlačítko pro vyhledávání revírů v okolí (při dostatečném zoomu) tak by se měly nějaké revíry najít. Revír je označen barevně – modrá/červená, teoreticky jde kliknout na tu linku, ale je to spíš otázka náhody(je moc tenká) takže je potřeba odzoomovat aby se objevily bubliny s popisky revírů – na ten popisek už jde kliknout a zobrazí se detaily. Pokud to nepojede, tak mi napiš, jak přesně postupuješ (včetně pozice na mapě) a já to u sebe vyzkouším. Každopádně je potřeba se trefit do té bubliny s názvem revíru, protože ta tenká linka revíru to sama o sobě nezachytí.

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:41 ® HaD reakce na …
HaD

Klon> Ondra Ti tu určitě napíše.

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:36 ® sus1 reakce na …

osprey> Nejmín 5 let … :-))
Já měl telefon 10 let a kdybych si ho osobně neskru…,tak ho mam klidně dál.:-)

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:30 ® Klon reakce na …
Klon

David Havlíček> Samsung Galaxy

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:23 ® osprey reakce na …
osprey

Klon> Na mě se obecně neobracej. Já používám velmi hloupý telefon – už nejmíň pět let ten samý. Nerad měním věci a nesnáším, když mi technika přerůstá přes hlavu.

Nejsem proto uživatelem této aplikace, protože ji nemám jak aplikovat.:-))

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:18 ® HaD reakce na …
HaD

Klon> to je divné… na jakém přístroji?

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:12 ® Mrknato reakce na …

Klon> To asi jo, ale musíš mít to, co má ZN..... spousta dobráků zde zkouší své milášky s TFT a to asi nebude na ven to pravé......

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:03 ® Klon reakce na …
Klon

Mrknato> pokud jsem četl dobře tak se psalo že si můžem najít okolní lokality a zjistit si hned o ni detaily,jestli se na ní dá chytat apod,takže by to mělo fungovat…

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 16:01 ® Mrknato reakce na …

Klon> Je to zadarmo...... tak nehledej blechy.....

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 15:59 ® Mrknato reakce na …

osprey> To jsem už řešil. Viditelnost google map na displeji mobilu je tou největší slabinou, pokud rybář podnikatel nemá iphone, apletablet, jak psal ZN. Používání většiny telefonů se k navigaci nehodí, pokud nejsi ve stínu, ale i pak chybí signál, když náš mobil v kapse......

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 15:54 ® Klon reakce na …
Klon

osprey> Zkoušel jsem a o aplikaci mohu říct že super.Jen se chci zeptat akorád jsem to zkoušel s GPS.Našlo to mojí polohu a kolem jsem si po mapě našel lokality.Bylo to bez popisu a když jsem na tu lokalitu poklikal tak nic.Jak se jako pak dozvím co to je zač apod?? Dělám něco špatně?.Dík

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 15:44 ® obrisek
obrisek

David Havlíček-No tak promiň.Příští rok se polepším a budem zabíjet podle kalendáře BVV :-)

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 15:23 ® osprey reakce na …
osprey

Mrknato> Co třeba přímé propojení s GPS? Vidíš, kde jsi a hned ti to ukáže, u kterého revíru stojíš a které jsou poblíž.

reagovat
Úterý 13. března 2012 v 15:14 ® Mrknato reakce na …

OBr> jen abych byl v obraze. Když mám v telefonu internet, tak se mohu připojit na web svazu a RŘ, popisy revírů mám také. V čem je tedy ta smart aplkikace lepší?

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 14:58 ® OBr
OBr

ALL: mám připravenou SmartCHYTEJ_lite verzi(bez map, GPS lokace a diskuzí), pro slabší Androidy, byl by tu někdo, kdo by byl ochoten to zkusit u sebe otestovat? Potřebuji nějaké zařízení, na kterém současná verze nejde nainstalovat. Pokud by zde byl někdo s dotykovým Symbianem (Nokia 5800, n97, N8) a chtěl by se zapojit do testu na Symbianu, tak to taky rád uvítám. Pište mi zprávy do osobky, pak vám rozešlu testovací instalace.

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 14:20 ® Sporak reakce na …
Sporak

OBr> Je mi to jasne..:-) i tak dekuju za moznost se vyjadrit a za odpovedi…jak se mi zas neco namane urcite napisu…ted ten update tomu hodně pomohl…

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 14:17 ® OBr
OBr

Sporak> díky za poznámku, zkusím ten filtr pořádně prověřit.. jak říkám, mě zatím jede dobře, ale ono je tam takových možných kombinací, že se může tu a tam seknout cokoliv. Revíry revidujeme, je toho dost, ale snad se to postupně povede vyladit k dokonalosti.

reagovat
Úterý 13. března 2012 ve 13:58 ® HaD
HaD

obrisek> no provokace fakt miluju :-D

reagovat