Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 15. března 2014 ve 23:05 @ Majoš reakce na …

Myšleno je, že to skočí na obou zařízeních do základního nastavení (menu) zařízení, ne programu. Prostě ukončí se samovolně program a jsem v menu zařízení. Jinak díky za reakci.

reagovat
Pátek 14. března 2014 v 19:22 ® allfa

Popisky se zvětšujou, ale základ mapy je nečitelný. Dříve to bylo OK.

reagovat
foto/forum/2014/th-img105479.jpg
Středa 12. března 2014 v 19:44 ® OBr reakce na …
OBr

Majoš> základní nabídkou je myšlená úvodní sekce aplikace, nebo ta aplikace rovnou spadne?

reagovat
Středa 12. března 2014 v 18:47 @ Majoš

Nevím čím to je, mám placenou verzi na androidu v mobilu a neplacenou verzi na ipadu a vždy, když zadám hledání revírů v okolí, tak mi to vyskočí z programu do zakladní nabídky obou zařízení. Prosím poraďte. Díky.

reagovat
Středa 12. března 2014 v 16:25 ® OBr reakce na …
OBr

allfa> nečitelná mapa – malé texty v popiscích? Když to přes nastavení zvětšuji, zvětšují se i ty popisky.. uložené mapy by měly být na SD kartě a teoreticky by se neměly mazat při odinstalaci, ale ještě to prověřím. Nicméně to menu při velkém písmu fakt blbě ujíždí, to hned opravím. … Já tušil, že to zvětšování písma, co ostatní chtěli, nebude jen tak legrace.

reagovat
Středa 12. března 2014 v 10:28 ® allfa

Tak nastavení velikosti písma jsem zrušil v nastavení aplikací smazáním dat aplikace. Tím jsem ovšem smazal i nakešované mapy. Na druhém 5' telefonu jsem měl ještě starou verzi aplikace – mapa byla krásně čitelná dokud se mi aplikace neaktualizovala. Teď je to zase nečitelné.

reagovat
Středa 12. března 2014 v 10:05 ® allfa

V mapě je hrozně malé písmo, nastavení velikosti písma v aplikaci na to nemá vliv. Nastavil jsem si větší písmo a již se nemohu dostat do nastavení, protože je schované pod dolním okrajem a menu neroluje. Nemohu tedy změnit velikost písma.

reagovat
Pondělí 10. března 2014 ve 21:43 ® OBr reakce na …
OBr

prcek09> nedají, ale máme to v plánu..

reagovat
Pondělí 10. března 2014 ve 20:30 ® prcek09
prcek09

Nazdárek. super aplikace. Hodně používám. Jen bych se chtěl zeptat ohledně revírů – dají se uložit něco jako do oblíbených? Díkes

reagovat
Pondělí 10. března 2014 v 9:01 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> díky, dělá mi to taky, tuším, kde je problém. Asi budu muset dočasně zoom trochu omezit.

Pro Doubrava 1 nemáme GPS souřadnice, to postupně pořeším, abychom měli revíry kompletní.

reagovat
Pondělí 10. března 2014 v 1:23 ® Mrknato reakce na …

OBr> A ještě jsem zjistil, že u revíru Doubrava 1 nejde spustit mapa, ani googl mapa (menu je šedé).

reagovat
Pondělí 10. března 2014 v 1:01 ® Mrknato reakce na …

OBr> Dám si revíry, vyberu Chrudimka1, dám mapa (zobrazí se letecká mapa) a 5× přiblížím. Za okamžik display zčerná a aplikace spadne. Dělá to napopáté i u Topomapy. Vyzkoušel jsem to asi 3× před pár hodinama a nyní 7×, s úplně stejným výsledkem. Mapy.cz a Google mapy mi nepadají, sviští daleko rychleji a když dosáhnou max. přiblížení, tak se obraz jen zhoupne. Dělají to i jiné revíry...... Takže po páté nepřibližovat­.......

reagovat
Neděle 9. března 2014 ve 21:55 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> hmm, to zas tak malý problém není, navíc ten Samsung má paměti dostatek… dělá to opakovaně, nebo jen „občas“ ? Děje se to na letecké mapě, nebo na klasické mapě? Zoomuje se to při zobrazených revírech, nebo bez nich, jenom s čistou mapou?

reagovat
Neděle 9. března 2014 ve 20:40 ® Mrknato reakce na …

OBr> Mám malý problém. Když si zobrazím revír a přibližuji mapu, tak mě po několikátém zvětšení celá aplikace bez varování spadne. Mám Samsung S3 mini.

reagovat
Neděle 9. března 2014 v 15:42 ® OBr reakce na …
OBr

Hanys666> pokusím se o to, jen nemohu slíbit konkrétní datum.

reagovat
Pátek 7. března 2014 v 0:45 @ Hanys666

Bude i smartchytej lite aktualizována na rok 2014 ?

reagovat
Čtvrtek 6. března 2014 ve 21:14 ® OBr reakce na …
OBr

MirosMiros> už je k dispozici na google play ke stažení, měla by se normálně nabídnout ke stažení, pokud je nainstalovaná.

reagovat
Čtvrtek 6. března 2014 ve 20:14 ® soleno reakce na …

OBr> Ale já tam nevidím tlačítko moje pozice. Modul je to GPS EVOLVE iTraxx a notebook Lenovo ThinkPad Edge E330.

reagovat
Čtvrtek 6. března 2014 v 19:30 ® MirosMiros
MirosMiros

Zdravim, chtel jsem se zeptat kdy bude teda ta aktualize smartchytej na rok 2014 pro android a popripade kde ji najdu? Dekuju

reagovat
Čtvrtek 6. března 2014 v 19:12 ® OBr reakce na …
OBr

soleno> přiznám se bez trápení, že takhle jsem to ještě nezkoušel… možná zkusit to tlačítko „moje pozice“ ..nebo jak se jmenuje, to by mohlo spustit GPS sledování. Na mobilech to jede automaticky… zkusím zapátrat, jak ta GPSka funguje na desktopu. O jaký GPS modul(model NTB) se jedná?

reagovat
Čtvrtek 6. března 2014 v 18:51 ® soleno reakce na …

OBr> Ahoj,tak jsem nainstaloval tu deskopovou verzi na svůj notebook a mám k němu připojen GPS modul,ale nevím jak zjistím revír.Jak to nastavit?

reagovat
Středa 5. března 2014 v 10:32 ® OBr reakce na …
OBr

Bigpista> win/symbian platformu teď v nejbližší době nebudu řešit. Musím to brát racionálně a přiznat si, že vynaložený čas se mohl efektivněji využít pro výraznější zlepšování iOS a Android verzí. Ale neříkám, že na to kašlu, uvidíme.

reagovat
Středa 5. března 2014 v 10:17 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

OBr> Ahoj. Plánuješ aktualizaci i na WinPhone 7.6?

reagovat
Středa 5. března 2014 v 0:56 ® OBr
OBr

Tak jsme právě dopekli aktualizaci naší velechytré aplikace na mobily. Na Androidech to bude za pár hodin, iOS systém si musí ještě pár dní počkat, než to schválí. A co máme nového?

Asi největší novinkou jsou letecké snímky jako další vrstva do map. Samozřejmě, že máme už konečně aktualizované řády a revíry na rok 2014… dále máme doplněné takové drobnosti, jako pamatování si poslední pozice v mapě a hodně žádanou možnost změny velikosti písma. Ještě budeme něco doplňovat, ale důležité věci už jsou hotové…

Mimochodem, pokud nemáte velechytrý telefon, mám pro všechny alternativu. Nejprve si stáhněte AIR runtime: https://get.adobe.com/air/ a pak můžete pomocí desktopové verze SmartChytej využívat stejného komfortu, jako ti štastnější s chytrými telefony. Instalaci stahujte zde: www.obria.cz/…jDesktop.air

Pro uživatele placené verze SmartChytej doplníme možnost synchronizace dat se svým telefonem a prohlížení úlovků i na počítači.

reagovat
Sobota 22. února 2014 ve 21:58 ® OBr reakce na …
OBr

soleno> někdo už zahajoval, takže jeho zahájení nestihnu, ale bude to do výstavy v Brně, to je můj deadline ;-)

Mimochodem, pokud do tý doby koupíš novej telefon a aplikace nepůjde instalovat, počkej, aktualizace to vše vyřeší.

reagovat
Sobota 22. února 2014 v 16:47 ® soleno reakce na …

OBr> Do zahájení bude?A už jsem ticho a nic nevím :-)

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 22:15 ® OBr reakce na …
OBr

soleno> nevím, ale ta naše aplikace bude brzy taky dostupná na PC jako klasický program…ale pšttt! Nic nevíš ;-)

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 22:12 ® soleno reakce na …

OBr> Jo díky.Ještě bych se rád zeptal na notebook to asi nefunguje,ale nevíš jestli je i třeba jiná aplikace pro notebook,podle které by šli vyhledat souřadnice revíru online pomocí GPS.

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 12:01 ® OBr reakce na …
OBr

soleno> tak v tý ceně už bude pár slušných kousků. Když koukám do specifikace, tak je tam důležité CPU: ARMv7 processor with vector FPU, minimum 550MHz, OpenGL ES 2.0, H.264 and AAC HW decoders

Dnes už tohle splňuje většina telefonů, hlavně by to měla být ARMv7 architektura procesoru (bacha, třeba ARMv10 je paradoxně méně výkonná verze).

Operační paměti by mělo být co nejvíce, specifikace hovoří o minimu 256MB, ale to je na hranici, určitě bych volil 512MB a více.

Verze Androidu není důležitá, i když bych možná doporučil spíš o trochu starší verzi, než úplně tu nejnovější.

A hlavně – musí to mít GPS modul, bez něj by se ty revíry nedaly najít.

Mě to beží na starší Motorola Defy (http://mobilni-telefony.heureka.cz/…specifikace/#…) a nemám s tím problém.

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 v 11:40 ® soleno

OBr> A nebo prosím mne napiš jaké parametry by ten telefon měl mít.Myslím výkon procesoru,jaký Android atd.Díky

reagovat