Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 12. července 2012 v 0:00 ® Alov reakce na …
Alov

Bonis317> Nechodí..
P.S: Vážně :-((

reagovat
Středa 11. července 2012 ve 23:57 ® Bonis317
Bonis317

Ahoj, mam nokii N97 se symbiontem, kdyby to šlo prosím o verzi na tento telefon, prubnul bych jak to chodí..můj e-mail je bonis317@seznam.cz díky

reagovat
Středa 27. června 2012 ve 21:29 ® OBr reakce na …
OBr

hudy1969> už jsem to tady dřív psal, nejsem takovej sebezahleděnec, kterej si o sobě myslí búhvíco, takže i kritiku vezmu, protože pokud bude rozumně vedená, posune aplikaci a i moje uvažování někam dál.. díky za ten report, je to opravdu cenná zpětná vazba. Mimochodem, už jsem si to u sebe opravil, ještě zkusím přidat nějaké vylepšení a pošlu to ke schválení na Apple ;-)

reagovat
Středa 27. června 2012 ve 21:06 ® hudy1969 reakce na …
hudy1969

to je jasný,kdyby náhodou bylo něco špatně i v dalších aktualizacích můžu vyzkoušet,to není problém,samozřejmě jsem to nepsal jako kritiku,Milan

reagovat
Středa 27. června 2012 ve 21:05 ® hudy1969
hudy1969
reagovat
Středa 27. června 2012 ve 20:30 ® OBr reakce na …
OBr

hudy1969> díky za reakci, hned na to kouknu. Aplikaci zkouším kde to jde, ale kromě iOS to pouštím i na Androidy a tam je těch zařízení a rozlišení mnohonásobně více.. druhá věc je, že není v mých silách, abych měl od každého zařízení a systému doma jeden vzorek pro testy, takže to zkouším na simulaci a takhle rozhozený se mi to neobjevilo. Takže díky za report, opravím to. Na rychlost se pak zaměřím následovně.

reagovat
Středa 27. června 2012 v 19:52 ® hudy1969 reakce na …
hudy1969

zdravim,bylo super když se mi ukázala že je aktualizace,čekal jsem že na mém 3GS iphonu budou změny,aplikace je docela pomalá tak jsem očekával že aplikace poběží svižněji,nechtěl jsem psát o konkurenčním programu RYBY ČR,ale musím,nevím jestli jsem ho instaloval před vaší aplikací,aplikace byla na 3GS strašně pomalá,ale po vydání aktualizace bych řekl že teď lítá,trošku jsem odbočil,ale proč? Včera jsem nainstaloval vaši aktualizaci a to jsem neměl dělat,je pravda že i před byla aplikace trošku pomalejší,ale co se stalo po aktualizaci? rozhozené menu a rychlost je stále stejná,myslím že kdy se mělo před schvalováním vyzkoušet jak se aplikace bude chovat.přidávám foto k posouzení 3GS (menu není celé a nejde použít) a 4S které máme doma a aplikaci jsem na nich vyzkoušel

reagovat
foto/forum/2012/th-img20705.jpgfoto/forum/2012/th-img20706.jpgfoto/forum/2012/th-img20707.jpgfoto/forum/2012/th-img20708.jpg
Pondělí 25. června 2012 ve 22:30 ® nnnap
nnnap

já se taky těším a už sháním na svoji 286 gps modul s DIN konektorem. Budu mít dlouhej kábel. Pozici budu hledat jenom s anténkou v ruce, zbytek stroje může být v sajtce. No, možná využiju nějaký grafitový prut jako centrální anténu pro hlavní přiblížení k revíru.

reagovat
Pondělí 25. června 2012 v 15:15 ® prcek09
prcek09

Nazdárek. Pravidelně to tu sleduju.. už se těším, rád taky budu testovat win verzi :-)

reagovat
Pondělí 25. června 2012 v 11:35 ® OBr
OBr

Aktualizace aplikací: právě nám aplikaci schválili na Applu, takže jsem hned nahrál i verzi pro Androida, obě by měly být v průběhu dneška ke stažení. Jsou to verze 1.2.0 Se symbionty je problém, že jsou s nima všichni tak srostlí, že mi ho nikdo nechce pučit k testu..takže to nakonec dopadne tak, že vás o ně na chytej srazu oloupím a zkusíme to rozhejbat na místě. A jakmile bude k dispozici Win verze, rád využiju nabízených služeb testerů.

reagovat
Sobota 23. června 2012 v 17:02 ® spike-cz
spike-cz

Aplikace pro WM pořád není? Hlásím se dopředu jako betatester.

reagovat
Neděle 17. června 2012 v 17:55 ® osprey reakce na …
osprey

mannice> Co máš proti Nokii? Mě šlape už od roku 2005 jak hodinky a bez symbionta. :-))

reagovat
Neděle 17. června 2012 v 11:32 ® 

že já sem si kupoval tu nokii se symbiantem :-/

reagovat
Pátek 15. června 2012 ve 21:42 ® OBr reakce na …
OBr

nnnap> myslím, že ten soudný den brzy nastane.. začínám ve svém okolí pozorovat indicie, které jistě nejsou náhodné, například předevčírem jsem spatřil Win 98 na Macovi, jsem zvědav, co bude následovat.

reagovat
Pátek 15. června 2012 ve 12:36 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> jste šikulky, ale kdy mi to pojede na mojim Win 98?

reagovat
Pátek 15. června 2012 v 9:02 ® OBr
OBr

Tak mám připravenou aktualizaci, bohužel jsem to nestihnul dříve a protože jsem slíbil, že Android bude čekat, než aplikace projde schvalovacím procesem na Applu, tak to snad potrvá jen necelý týden, než pustíme do světa obě verze najednou(Lite verze bude se svojí menší aktualizací následovat). Leda že by se tady šlechetní uživatelé iOS vyjádřili ve smyslu, že jim nevadí být druzí v pořadí a ve své velkorysosti dopřáli robůtkům potěšení z novinek, které jsou následující: Přidána zdejší výborná galerie uzlů.Přidaná galerie rybářských vtipů. Takže když neberou, můžeme se zdokonalovat v motání vlasce a nebo si zlepšit náladu. Je zlepšené hledání revírů při větším přiblížení, v mapě už také vidíme, kde jsme dle GPS zaměřeni. V atlasu ryb byly doplněny cizojazyčné(a slovenské) názvy ryb. Řád MRS byl umístěn do hlavního menu, takže se už nemusí složitě hledat. Aplikace si pamatuje nastavené filtry pro kraje/svazy a typy revírů, takže po novém startu nemusíme znovu a znovu provádět třídění.Řada úprav vznikla díky vašim připomínkám, děkujeme za ně ;-)

reagovat
Středa 13. června 2012 v 1:45 ® Fryw reakce na …
Fryw

salfi> ahoj. pokud se ti aplikace zobrazí v google play (market) tak určitě. Lite verze fungovat bude.

reagovat
Středa 13. června 2012 v 1:10 ® salfi
salfi

Chci se zeptat, jestli to pobezi na samsungu galaxy ace GT-S5839i

reagovat
Pondělí 4. června 2012 ve 13:38 ® Fryw
Fryw

Dik za info. Třeba to bude po odebrání těch opakujících se fotek trošku svižnější na té mojí vykopávce. Teď to šlape použitelně, ale plynulost tomu někdy chybí..

reagovat
Pondělí 4. června 2012 ve 13:17 ® OBr reakce na …
OBr

Fryw> máme to taky tak, není to chyba, je to dané způsobem získání těch dat. Poslal jsem na to „robota“, který mi vytahal všechny data o rybách a uložil všechny obrázky a protože se v popisu tady na webu některé opakují, tak se opakují i některé fotky. Tady se přiznám, že jsem byl línej to kontrolovat, ale časem to určitě pročistím..

reagovat
Pondělí 4. června 2012 ve 13:03 ® Fryw
Fryw

Přijde mi, že se v lite verzi pro android dost opakují fotky v atlase(např. u bolena). Máte to taky tak nebo je to nějaký problém u mé instalace?

reagovat
Pondělí 4. června 2012 v 11:31 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> chvilku s tím symbianem počkej a vydej to souhrně jako Velká Říjnová Symbian Revision v listopadu.:-D

reagovat
Pondělí 4. června 2012 v 11:03 ® OBr
OBr

omlouvám se za pozdní reakci, byl jsem si válet šunky a vyčistit mozek v Norsku :-) Se symbianem to je težký, mám to připravený, ale nemůžu to otestovat, protože mi nikdo ze známých nechce pučit Nokii (asi se bojí, že bych jí rozdupal..) a je tam nějaká chybka v zobrazování, která se na simulaci na PC neprojevuje, ale v reálném provozu ano. Tak chybka je taková „komická“ – obsah se objevuje jenom na okamžik, když se telefonem otáčí. Na win bych měl mít teď víc času, atkže s tím snad už taky konečně pohneme. Prioritou ale teď bude nová aktualizace, kterou chci vypustit do začátku dravců, pak se pustíme na další úpravy.

reagovat
Neděle 3. června 2012 ve 21:04 ® Bonis317
Bonis317

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda už je i aplikace na simbiant, vlastním tel. NOKIA N 97…předem díky za odpověď

reagovat
Středa 16. května 2012 ve 22:00 ® CeP reakce na …
CeP

nnnap> to se stihne. do listopadu daleko..

reagovat
Středa 16. května 2012 v 16:35 ® nnnap
nnnap

já to potřebuju na 3.11!

reagovat
Středa 16. května 2012 v 10:14 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

OBr> Ahoj. Nemáš nějaké nové info o verzi pro Win? Promiň, že tě tu zavalujeme pořád stejnýma otázkama.

reagovat
Pondělí 30. dubna 2012 v 9:18 ® OBr reakce na …
OBr

Pozkušenosti s Nokií tady teď konkrétní termíny pro WIN dávat zatím nebudu.

reagovat
Neděle 29. dubna 2012 v 11:50 ® sccuby
sccuby

Chci se zeptat jak to vipadá s aplikaci na Win. mobile?kdy ji máte v plánu dokončit?

reagovat
Pátek 27. dubna 2012 ve 21:41 ® OBr
OBr

Symbiany teď neposíláme, máme už řadu zpětných vazeb a aplikaci musíme podle toho upravit. Win mobile ve vývoji, nicméně to nebude hned, takže prosím o strpení. Nic odpískáno není, androida a apple jsme řešili několik měsíců, věřte, že to není tak triviální, jak se na první pohled zdá.

reagovat