Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | David H. | 59.719 zobrazení | 1.077 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pondělí 16. dubna 2012 v 9:19 ® otmar reakce na …

Prosím o poslání verze na Nokii 500 se Simbian Belle. adresa:

otakar.buldra@seznam.cz díky moc!

reagovat
Pondělí 16. dubna 2012 v 8:55 ® OBr
OBr

na Symbiany máme zatím jen necertifikované verze, pokud to chcete zkusit nainstalovat, napište mi přes osobní poštu, díky

reagovat
Neděle 15. dubna 2012 v 10:11 @ brok

prosim o zaslani odkazu ke stahnuti aplikace na nokii n8 na adresu vit.brozkovec@seznam.cz dekuji

reagovat
Sobota 14. dubna 2012 ve 22:13 ® otmar

Napište mi někdo prosím jestli je Smartchytej i na nokii 500 se Simbian belle?.Pokud ano tak kde a jak ji mám stáhnout.Díky za rady.

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2012 ve 14:31 ® Fryw
Fryw

Ach jo. Vidím, že děrné štítky se už ani neuvažují :-(( Předělání tkacího stroje na čtečku s připojenim USB vyšlo asi na prázdno…

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2012 v 10:59 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> jasný. Já bych to potřeboval na tu kazetu.:-D

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2012 v 10:49 ® OBr reakce na …
OBr

A od jaké verze by bylo Vaše ctěné přání ? Win Mobile, Win CE.. nebo nějaký přenosný Atari, že bych to nahrál na kazety ;-) ..s ohledem na budoucnost, která ale zatím pro Nokii s Win Phone není aktuálně zrovna růžová, tak opravdu asi jenom Win Phone, do starších se mi teď nevyplatí investovat

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2012 v 10:18 ® nnnap reakce na …
nnnap

OBr> a jestli teda můžu být tak smělý- od jaké to pofrčí?

reagovat
Čtvrtek 12. dubna 2012 v 9:40 ® OBr reakce na …
OBr

nemůžu slíbit konkrétní termíny, ale jakmile to bude jen trochu možné, dokončíme to i pro win platformu

reagovat
Středa 11. dubna 2012 ve 14:06 ® sccuby
sccuby

Dobrý den,chci se optat kdy vidáte aplikaci pro Verzi Windows Mobile?

reagovat
Čtvrtek 5. dubna 2012 v 9:56 ® OBr reakce na …
OBr

topaga> tahle není z naší dílny

reagovat
Čtvrtek 5. dubna 2012 v 9:25 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

regulus> nnap má pravdu (bože, nikdy jsem si nemyslel, že tohle napíšu :-O :-D ), je to skutečně tvrzené sklo.

reagovat
Čtvrtek 5. dubna 2012 v 1:47 ® nnnap reakce na …
nnnap

regulus> je to sklo. Tvrzené sklo.

reagovat
Čtvrtek 5. dubna 2012 v 0:37 ® topaga reakce na …
topaga

Na marketu WP je aplikace Rybářské revíry od 1.4. k dispozici (trial resp. 42,– Kč), pokud je to tedy z této diskuze (o Chytej ani písmeno)

reagovat
Čtvrtek 5. dubna 2012 v 0:18 ® regulus reakce na …
regulus

nnnap> jsi inteligentní člověk a tak jistě víš co je to stupnice tvrdosti no a tedy ti musí být jasný, že pokud železným předmětem budeš dělat rýhy do umělý hmoty, tak ti asi musí být jasný jak to dopadne, prostě to video je úsměvný … :-D

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 22:38 ® topaga reakce na …
topaga

Tipnul bych si, že spíše půjde o Windows Phone.

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 21:55 @ bosohlav

Petrův Zdar. Chci se zeptat kdy bude apka chytej pro windows mobile hotová. dík za př. odpověď.

reagovat
Středa 4. dubna 2012 v 18:17 ® OBr reakce na …
OBr

Bohóš> :-D poslal jsem odkaz, ale s instalací na Nokii to bude spíš loterie..musím sehnat tu jejich certifikaci

reagovat
Středa 4. dubna 2012 ve 13:33 @ Bohóš

Ahoj, nemůžu nepodlehnout, tato aplikace mě úplně dostala a rád bych, aby odpanila mou Nokii C5 se Symbianem :-) pošlete mi ji, prosím, na mail puklej.chleba@gmail.com ? Díky moc – hlavně za to, že ji někdo vytvořil, konečně smysluplná práce :-) (ne tady, ale vůbec) :-)

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 ve 22:35 ® lunimus

nebojte … nie je to preto, ze by som chcel brat vsetko doradu … ale rad by som casom spoznal vsetky nase ryby :-)

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 ve 20:08 ® Fryw reakce na …
Fryw

nnnap> Bez mlácení šroubovákem do telefonu se zatím obejdu. Víc mě mrzí ta baterka, ta výdrž je fakt ubohá na androidu. Wifi, gps, data nebo display to vydojí během chvilky.

S těma rybama je to fakt jak s houbama. Sakovat se dají všechny, ale některé jen jednou…

reagovat
Úterý 3. dubna 2012 ve 12:45 ® nnnap
nnnap
tak pro odpůrce smártfounů, že prý na nic a nic nevydrží, tak pro tyto archatypy zde reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 ve 23:53 ® osprey reakce na …
osprey

lunimus> Je to jako s houbami – ber to, co dobře znáš. Například kapra.

Netreba všetko zožrať:-))

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 ve 23:46 ® lunimus reakce na …

nnnap> to sa nebojim, ze by som sa otravil, ale aby som si ju spravne zapisal do ulovkoveho listku :-) … neviem si predstavit, ako by som clenovi RS vysvetloval, ze som si myslel, ze beriem z vody kaprika a ono sa ukaze, ze to bol nakoniec napr. sumec :-) … neboj, az taketo problemy nemam, ale s niektorymi rybami som sa este nestretol a tak by som mohol mat s urcenim ich nazvu problem :-)

reagovat
Pondělí 2. dubna 2012 v 7:39 ® nnnap reakce na …
nnnap

lunimus> všechny jsou jedlé, neboj:-D

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 23:59 ® Bonis317
Bonis317

ale tak časem se uvidí, třeba změnim operační systém i s telefonem, časem :-D

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 22:51 ® OBr reakce na …
OBr

jasně, já to mám jednodušší v tom, že většinou chytím velký kulový, takže nemusím nic určovat :-)

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 22:34 ® lunimus reakce na …

OBr> ono samozrejme ked si clovek nie je isty, radsej to pusti a nema problem s tym, ze by ho nasledne mohol na niecom nachytat clen RS :-)

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 22:33 ® lunimus reakce na …

OBr> pohodicka :-) celkom mi to staci az ked zacne sezona a budem nahodou chciet nieco zobrat, co si nie som celkom isty, co je za rybu, aby som nespravil pruser :-)) )

reagovat
Neděle 1. dubna 2012 ve 21:59 ® OBr
OBr

lunimus> ty aktualizace nejsou tak pružné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Když pošlu novou verzi Applu ke schválení, trvá jim to něco přes týden, než aplikaci schválí. Takže proto posílám nové verze aplikace vždy až když je více nových/opravených funkcí, abych jim nezahltil testovací centrum ;-) Ty SK názvy jsem ani do tý aktualizace nemohl dát, protože to bylo právě v procesu schvalování… takže prosím o trochu shovívavosti a trpělivosti ;-)

reagovat