Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | HaD | 147.265 zobrazení | 1.146 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 15. března 2012 ve 14:20 ® HaD reakce na …
HaD

kerob> diskuze – nová verze to již bude mít. Druhou aplikaci neznám, ale to jsou pokud vím jen mapy, jen pro iPhone a za peníze, bez atlasu, encyklopedie, řádů, aktuálních průtoků, diskuzí atd. Srovnávat lze možná naše jedna funkce, aplikace jako celek rozhodně nikoliv.

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 ve 14:15 ® HaD
HaD

:-D Nestačilo by, kdyby to přihlásili všichni registrovaní? Nebylo by to rovnou na výhru? :-D

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 ve 13:42 ® kerob
kerob

Tak jsem mel konecne moznost se na to kouknout na jinym telefenu a uprimne receno… aplikace pro Iphone ReviryCR umi totez a imho o neco lepe nebo spis mi je proste prijemnejsi, sice placena, ale ten pakatel me fakt nezabije.

Jinak bych uvital spis nejakou aplikaci pro diskuzi Chytej.cz, protoze tak, jak je Chytej napsane, je nepouzitelne pro prohlizeni na telefonu – prilis mnoho dat (pokud si dobre pamatuju, tak jenom nacteni homepage je hodne pres MB). Proste bych energii vlozenou do mobilni aplikace smeroval spis timto smerem…

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 ve 13:12 ® OBr reakce na …
OBr

HaDová> jo a já hned v pondělí :-D , tak jsem zvědavej, do jaký kategorie nás nakonec šoupnou

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 ve 13:10 ® HaDová reakce na …
HaDová

OBr> my jsme to přihlásili již včera :-)

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 ve 13:04 ® OBr reakce na …
OBr

vasekjelen> díky za iniciativu, potěší to ;-) . Jakmile se rozběhne hlasování, tak uvidíme kolik máme věrných fanoušků… Jinak na aplikaci je práce ještě dost, třeba zrovna ty revíry – každý má desítky GPS souřadnic, takže podrobné prohledávání všech cca 1600 revírů podle aktuální polohy by při hodně detailním hledání bylo zdlouhavé, takže teď jedeme jenom podle začátku a konce revíru, zatím… hledám nějaký lepší algoritmus

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 ve 12:28 ® vasekjelen
vasekjelen

Minochodem dneska jsem tuhle appku nominoval do soutěže Mobilní aplikace roku (http://www.aplikaceroku.cz/). Průbeh soutěže:

NOMINACE: 12. března – 10. dubna 2012 HLASOVÁNÍ: 23. dubna – 23. května 2012 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ – 13. června 2012

I kdyby appka nevyhrála, je to promo zdarma. A třeba pro ní rybáři hlasovat budou!

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 v 11:12 ® mach reakce na …

Pošlete mi prosím ten odkaz na Lite verzi osobní poštou. Díky

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 v 10:24 ® vasekjelen reakce na …
vasekjelen

right, uz to tam vidim..nevedel jsem ze musim zoom out natolik, aby byly vidět konce reviru..dik za info. Na ty appce je jeste spousta prace ale chvalim!

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 v 9:19 ® OBr reakce na …
OBr

není to přiblížení moc velké? Když nejsou v okolí konce revíru, tak to nic nenajde.. když si dám holešovice tak, že jsou vidět celé, tak mi to najde 401016 + 401017

reagovat
Čtvrtek 15. března 2012 v 0:20 ® vasekjelen reakce na …
vasekjelen

máš pravdu že to hledání okolních revírů tam je. Použil jsem tebou doporučený postup (mapa-zoom in-moje poloha) a přestože bydlím v praze holešovicích, tj. cca kilometr od revíru, žádný revír nevidím..ani když pak dám zoom out..jen pro tvoje info ios 5.1, iPhone 4S

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 22:37 ® sears.13
sears.13

Tak to jsi mi ušetřil nějakou kačku :o}

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 22:12 ® OBr reakce na …
OBr

ano, už máme v testu Lite verzi aplikace pro méně výkonné Androidy, přes osobní poštu můžu poslat odkaz na testovací aplikaci.

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 22:03 ® mach

Chtel jsem se zeptat, zda bude SmartCHYTEJ v budoucnu podporovat i telefon Samsung GALAXY 3 (5800)?

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 21:58 ® OBr reakce na …
OBr

do osobní pošty tady na serveru

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 21:13 @ kamilek reakce na …

kam mám psát kvůli simbianu?

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 20:27 ® OBr
OBr

SYMBIAN> Kdo má symbian verze Symbian3, S60 5th edition, S60 3rd edition FP2 a S60 3rd edition FP1, pište mi do osobky, mám exportované testovací verze pro tyhle 4 systémy a potřebuji je vyzkoušet. Já u sebe tyhle plečky ;-) nemám, takže pokud mi pomůžete, třeba se nám povede to dokopat do nějakého rozumného stavu. Je to ta LITE verze bez GPS, map a diskuzí.

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 20:23 ® OBr reakce na …
OBr

vasekjelen> vyhledání okolních revírů tam je, stačí zobrazit sekci „Mapa ČR“, trochu přiblížit a pak se kativuje tlačítko vlevo nahoře – na to ťuknout, pomodlit se a čekat, jestli je něco v okolí.

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 20:21 ® OBr reakce na …
OBr

Klon> máš iOS nebo Android? Na iOS se toky ještě nedostaly, aktualizaci připravuji. Na Androidu jsou v poslední verzi. Co se hledání revírů týče, aby to bylo vůbec funkční ( je obrovské množství GPS bodů revírů), tak vyhledávám pouze podle konce a začátku revíru, takže pokud máš na mapě zobrazený střed revíru, nic to bohužel nenajde. Pracuji na jiném algoritmu, ale chce to čas. Nejlepší je tedy trochu odzoomovat a pak se revíry najdou. To Brno je mi divný, jakou řeku to ukazovalo?

reagovat
Středa 14. března 2012 v 19:31 ® Alov reakce na …
Alov

michaltrunecka> Symbian zatím žádný nejede. Zatím slíbil OBr :-) Musíme vydržet :-)

reagovat
Středa 14. března 2012 v 16:52 ® ZN reakce na …
ZN

David Havlíček> já si hned myslel, že tě tam uvádím zbytečně. Ale slušnost mi nedala :-)

reagovat
Středa 14. března 2012 v 15:34 ® trunda

OBr> je poslal jsem ti nejspíš špatný email je to trunda@email.cz diky trunečka Michal (instalace SmartCHYTEJ na Nokii c6)

reagovat
Středa 14. března 2012 v 15:28 @ michaltrunecka

OBr> Ahoj jsem prosím tě jak je to z instalací na: Nokii C6–00 Symbian verze 9.4 (S60 5th edition) Díky za pomoc. Budu moc vděčný Petru zdar

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 14:51 ® osprey
osprey

mildas> Osprey je manuálně zručný, kdyby chtěl, tak si tam to logo namaluje:-))

Jaké číslo má moje PiNokie, to nevím, ale myslím, že jsi příliš optimistický. Vzhledem k tomu, že jsem zní dnes v pořádku zvládl dva hovory a bez potíží odeslal SMS, nemám k její funkci žádnou zásadní připomínku.

Nemuset občas volat, zbavil bych se jí. Nějaká drzá společnost ze mě kvůli tomu krámu měsíc co měsíc ždíme prachy:-))

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 14:47 ® Klon
Klon

OBr> Joo a hladiny vodních toků jsem tam taky nenašel..

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 14:36 ® Klon
Klon

OBr> Ahoj včera jsme si psali ohledně toho že v aplikaci smart chytej mi nejde vyhledávání okolních lokalit. Můj postup je že najedu na mapy a dám najít mojí pozici přes GPS,ta mě najde,tak dám najít okolní revíry a nic…Tím že jsem to zkoušel u sebe v bydlišti jsem věděl kde voda je,tak jsem prstem poodjel poobrazovce a najel mapou na tu vodu.Tkusil i přímo u ni najit lokalitu jestli nevyskočí ona bublinka sp opisem…Několikrát nic a nyni pro změnu mi vyskočí že to lokalita v Brně a ja jsem s libereckého kraje a revir to tudíš má být jiný…

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 13:42 ® HaD reakce na …
HaD

ZN> edit: Ondra je šikovný. Já jen testuju a občas mám nějaký nápad :-)

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 13:37 ® ZN
ZN

David Havlíček> + OBr : po aktualizaci jede velmi dobře i Morava. Paráda, jste šikovní kuci :-)

reagovat
Středa 14. března 2012 ve 13:36 ® ZN
ZN

mildas> :-)) )

reagovat
Středa 14. března 2012 v 11:56 ® vasekjelen
vasekjelen

Pánové díky za tuhle aplikaci. Dlouho mi něco podobného chybělo a konečně to někdo udělal. Dneska jsem nainstaloval a už se těším jak se zahájením pstruhové sezóny využiju v terénu. Často totiž měním revíry a objevuji nové a dostud jsem sena místě orientoval podle papírového rybářského atlasu velikosti A4, který vozím v autě, tudíž ho během vycházky nemám po ruce.

Jenom poznámka..pokud plánujete rozvoj appky, dost dobrá feature by byla ukázat okolní revíry dle aktuální polohy uživatele.

Jinak fajn že je appka free, já bych za ní byl ochoten i zaplatit. Rozumná cena v apple marketu by mi přišla do 5 EUR.

reagovat