Chytej.cz
Nástrahy.cz - 1.Spinning live show
smartCHYTEJ

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | David H. | 62.869 zobrazení | 1.090 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   37 36 35 ...
Pátek 21. listopadu v 8:20 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> Díky za podněty.. co se toho tlačítka „články“ týká, ono tam není automaticky, ale objevuje se až po chvilce, když aplikace zjistí, že máš online připojení. Jo je jedna z automatik, o terých jsem už dřív mluvil, že nemusí být uživatelům jasné a že budu zvažovat, jestli jí nevyhodím… protože pokud není na první pohled jasné, proč se to tak chová, nemá to tam co dělat.

reagovat
Pátek 21. listopadu v 0:00 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Ještě jednoho bugu jsem si všimnul. :-D

Pokud zapnu appku, tak tam chybí tlačítko „Články na chytej.cz“, pokud ale klinu na nějaké jiné (je jedno jaké) a dám zpět, tak už se tam objeví, ale pokud appku vypnu (nesmí zůstat v procesech) a znova zapnu, tak tam opět není. samozřejmě pokud v procesech zůstane, tak tam zůstane i to tlačítko.

Dělá mě to neplacená verze (ne ta lita) na jiných jsem to nezkoušel.

Používám telefon Samsung galaxy s2 (GT-I9100) s androidem 4.4.2

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu ve 23:22 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Což o to nápadů je mraky, ale těžko se z nich vybíraj ty, které jsou prakticky hodně využívané a nebo pro tebe dobře naprogramovatelné.

Co bych rozhoďně ocenil a myslím si, že by to i zvýšilo využívání aplikace by byla možnost stahovat články.

Teď když kliknu na tlačítko „Články na chytej.cz“, tak se mě zobrazí články, ale když kliknu na článek, tak jsem v tu chvíli odkázán na prohlížeč a článek se mě musí načíst. Jenže já když si chci článek přečíst na mobilu, tak né moc často jsem na místě kde je wifi nebo dobrej signál a k tomu jsou lidi, kteří maj v mobilu vypnuty data.

Takže moje představa je taková, že si rozkliknu články na chytej a u jednotlivých článků by bylo tlačítko „uložit“ (mě osobně by vyhovovalo delší podržení, ale to je takové málo intuitivní bohužel) no tím by jsem si ten článek předem stáhnul do mobilu. Samozřejmě by se někde muselo objevit tlačítko „stažené články“ a po rozkliknutí by si viděl jaké články máš stažené a u toho nějaká jednoduchá možnost editace, třeba jen smazat nic víc by asi nebylo potřeba. Pochopitelně klasicky po kliknutí na článek se ti celý zobrazí.

Něco takového umí aplikace „Pocket“ jestli jí znáš. :-)

Jak jsem říkal – nápadů na zlepšení či nových featur mám v hlavě mnoho, ale sám studuju programování, tak dobře vím, že čím míň toho zákazník (u mě spíše učitel) chce, tím míň doma nadávám. :-D

Jinak k tomu rybářskému řádu jsem se asi vyjádřil špatně, protože pravdu máš, že bližší podmínky tam opravdu jsou, ale takové ty jednotlivé dodatky pro kraje už ne. :-)

Jo a ještě jedna věc. :-D To „scrollovaci“ meníčko v těch řádech, kdyby nebylo nekonečný, na straně mělo scroll bar a ty odstavce byly u sebe víc nahuštěný, tak by se v tom taky hledalo líp si myslim. :-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu v 15:45 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> bližsí podmínky tam jsou ..jen teď z hlavy nevím, jestli i v JČ .. jinak nápady z dlouhých chvil ke mě, teď je čas, kdy je budu realizovat 9-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu v 15:44 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Z dlouhé chvíle jsem dostal nápad. :-D

Bylo by fajn k rybářskému řádu přidat i jednotlivé dodatky. Jakože třeba u nás v JČ má okoun míru 20 cm apod. :-)

Možná by bylo i fajn mít v tom řádu takové to klasické fulltextové vyhledávání, kde si vyvolám text box dám do něj část slova nebo celé slovo a dám vyhledat.

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu ve 14:05 ® OBr reakce na …
OBr

Vox> Ahoj, díky za report, je to poměrně vážný problém a díky moc za upozornění, protože už delší dobu zjišťuji neobvyklý počet odinstalovaných aplikací a nevěděl jsem čím to je.

Problém je „kdesi“ mezi certifikáty aplikace a na straně Google Play, řeší se to intenzivně… bohužel my vývojáři s tím teď nic neuděláme a musíme čekat… jsou tím postiženy miliony uživatelů, takže jsme z toho všichni poměrně dost „nadšení“ :-((

Existují určitá řešení, ale pro běžného uživatele to je nepoužitelné..zatím nejjednodušší by měl být tovární reset po aktualizaci na novou verzi Androidu, což není zrovna dvakrát praktické…

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu v 11:53 @ Vox

Ahoj, po upgrade Nexus 5 z Android 4.4.4 na Android 5 prestala fungovat verze Smartchytej. Upgrade OS ji odinstaloval. Opetovna instalace konci s chybou. Verze Lite nainstalovat sla. Potkal se nekdo se stejnym problemem? Diky za Re.

reagovat
Úterý 18. listopadu ve 20:37 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> jj, ty dva prsty taky budu vylepšovat. U vyhledávání revírů už trochu tuším, v čem je problém .. na něco podobného jsem už jednu připomínku měl ve smyslu, aby se nezobrazovaly jenom čáry, ale aby byl vidět i popisek. Sice se na čáru dá ťuknout, ale není to na první pohled patrné.

reagovat
Úterý 18. listopadu v 17:17 ® Mrknato reakce na …

OBr> Zobrazení mapy je v úvodu, tam není co měnit, ale pokud v II. kroku zvolím revíry v okolí, jednu ze 4 možností, pak asi chci vidět, kde je nějaký nejbližší revír a nemuset zmenšovat měřítko mapy. Dost velká nešikovnost je nemožnost měnit měřítko mapy 2 prsty. Ono to funguje, ale ne v reálném čase, jako třeba u seznamu.....

reagovat
Pondělí 17. listopadu v 16:22 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> možné je vše, na druhou stranu, jakákoliv „automatika“ může činit uživatelům problémy, především těm, kteří o to nestojí. Ale nápad je to dobrý, možná bych to tam doplnil a v nastavení to umožnil vypnout/zapnout a tím tak vyhovět všem. Každopádně na mapách se teď bude důkladně pracovat.

reagovat
Neděle 16. listopadu v 9:23 ® Mrknato reakce na …

OBr> Dík za zprávu a jako součást poděkování ti posílám jeden tip na zlepšení. Byl by problém, aby při stisknutí tlačítka „revíry v okolí“ se mapa (při nastavení velkého zvětšení výřezu z mapy), zvětšení snížilo, tak, aby obsáhlo minimálně jeden nejblížší revír?

reagovat
Sobota 15. listopadu ve 22:47 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> asi je to už trochu „ošoupaný“ ;-) …ne, bez legrace, pokud to není plynulé, bude možná problém s pamětí, neboť ta naše aplikace je trošku cvalík. Na přiblížení pracuji, bohužel ty letecké mapové podklady, které jsou nově použité, nemají větší rozlišení a s ohledem na přepínání do klasické mapy a i s ohledem na občasné problémy s výkonem, jsem přibližování asi o jednu úroveň omezil.

Nerad slibuji, protože pak mám výčitky, že to nestíhám, ale budu to teď přepisovat na výkonnější vykreslovací jádro. Jediný cíl nové aktualizace tak bude vylepšení práce s mapou.

Jinak, pokud by někoho napadla otázka, proč nepoužít mapy od Seznamu apod… tak se ptejte po licenčních podmínkách, tam najdeme odpověď.

reagovat
Sobota 15. listopadu ve 13:53 ® Mrknato reakce na …

OBr> Tak jsem si po čase pustil smartChytej (neplacenou) a zarazilo mě, že překreslování mapy má dost velké prodlevy oproti mapám Seznam a Google, pokud zmačknu „moje pozice“ tak to musím i několikrát opakovat, a když už se přesune výřez mapy do pozice aktuální polohy, chybí tam v 95% značka té polohy. Ta se objeví až po změně měřítka mapy, někdy. Dost na škodu je i malé přiblížení.....

Co se událo?

reagovat
Čtvrtek 19. června ve 13:43 ® 1maslo1 reakce na …
1maslo1

OBr> Tak dobrý. Poradil jsem si sám, nainstaloval a funguje. Ale díky za snahu.

reagovat
Středa 11. června ve 21:34 ® 1maslo1 reakce na …
1maslo1

Gigabyte Gsmart RomaR2

reagovat
Úterý 10. června v 19:30 ® OBr reakce na …
OBr

1maslo1> o jaký typ telefonu se jedná?

reagovat
Úterý 10. června v 16:08 ® 1maslo1
1maslo1

Ahoj. Je možné poskytnout ke stažení *.apk soubor verze PRO ? Přes market se nechytnu, protože mě nahlásí telefon jako nepodporovaný, nicméně si myslím, že bych to měl rozběhnout bez větších problémů. Děkuju.

reagovat
Pondělí 24. března ve 22:21 ® OBr reakce na …
OBr

Apip> už řeším a nová verze je otestovaná a snad opět funkční, jak jsem psal v mailu, teď to schvaluje Apple, takže snad nám to brzy pustí. Jen pořád nechápu, jak je možný, že to takhle padá, když to jelo dobře a i na Applu to prošlo schvalováním. Asi nějaký erupce na slunci…

reagovat
Pondělí 24. března ve 21:22 @ Apip reakce na …

OBr> ahoj mam 5s. Klidne otestuji. Pkunes@ Me.com

reagovat
Sobota 22. března ve 20:35 ® OBr reakce na …
OBr

sears.13> brzy znamená, že to teď ještě musí schválit apple, takže cca týden. Já ty aplikace testuji a posílám najednou, tohle se stalo prvně, navíc je divný, že u mne to jelo v pohodě a jinde nikoliv, jinak bych to ani neposílal dál, to mi veř. Taky je divný, že to prošlo přes schvalování apple, placený aplikace testují důkladněji, včetně updatů… prostě nějaký spiknutí, jinak to nevidím.

reagovat
Sobota 22. března v 19:39 ® sears.13 reakce na …
sears.13

OBr> Co to znamená brzy – já myslel, že když si něco koupím, tak to mohu používat ihned. U neplacené verze to beru, ale u placené.

reagovat
Pátek 21. března v 15:43 ® OBr reakce na …
OBr

sears.13> brzy opravíme

reagovat
Pátek 21. března ve 14:17 ® sears.13
sears.13

Tak jsem si to nainstaloval na ipad. Mám dva, tak na jeden placenou verzi a druhý neplacenou. Je to perfektní – NEFUNGUJE TO ANI NA JEDNOM!!! Jen se to seká a je to k ničemu. Funguje mi to jen na Androidu.

reagovat
Čtvrtek 20. března ve 23:58 ® OBr reakce na …
OBr

hudy1969> Poslal jsem osobku, po registraci pošlu testovací verzi, pokud bude v pořádku, pošleme to dále na app store. Díky za součinnost.

reagovat
Čtvrtek 20. března ve 21:10 ® hudy1969
hudy1969

ahoj,není problém otestovat,ale teď je appka polomrtvá,jinak vyzkouším když bude potřeba na iPhonu 5

reagovat
Čtvrtek 20. března v 9:17 ® OBr
OBr

Byl by nějaký dobrovolník k otestování na iOS s iPhone 5? Já to testuji na iPadu (1 a 3) a tam to sviští dobře, takže trošku záhada…

reagovat
Středa 19. března ve 21:34 ® OBr reakce na …
OBr

Zakinag> prověřím a oprava bude co nejdřív!

reagovat
Středa 19. března v 17:34 @ Zakinag

Ten samej probém !!

reagovat
Středa 19. března v 17:32 @ Zakinag

Dobrý den aplikace super nicméně po včerejší aktualizaci nepouzitelná seká se a nefunguje.prosím o opravu!Zakoupil jsem verzi pro a rád bych dále používal.iphone 5 nejnovejsi aktualizace iosu Díky

reagovat
Středa 19. března v 8:24 ® OBr
OBr

hudy1969> takhle by se chovat rozhodne neměla, prověřím to, stejně ještě pošlu jednu aktualizaci, takže případná oprava se do ni dostane.

reagovat
novější starší
Stránky:   37 36 35 ...