Chytej.cz

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | David H. | 72.875 zobrazení | 1.106 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   37 36 35 ...
Pátek 24. července v 10:22 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

OBr> Tak víš co, správnej chlap, když slíbí, že něco udělá, tak to taky udělá. A vůbec není třeba mu to rok co rok připomínat :-D Jinak je mi jasný, že to je nejméně používaná platforma a tak to nemá vysokou prioritu. A navíc to děláš ve volném čase, takže díky už za tu Lite verzi.

reagovat
Úterý 14. července ve 23:05 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> díky za report, prověřím to, ty řády jsou drobet pekelný, musím je vylepšit. Přepínač v nastavení pošteluji, neměl jsem k testu všechny rozlišení a on se mění právě podle velikosti plochy

reagovat
Úterý 14. července ve 22:43 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Tak se mně dneska aktualizovala FREE appka a objevilo se pár chybiček. Když kliknu na „rybářský řád“ a je jedno jestli ČRS nebo MRS, tak se telefon trošku zamyslí a pak tam vyskočí text přes hlavní menu. Druhá chybička se našla v „nastavení“ u ukládání mapovejch podkladů, kde je text v tom switchy takovej nečitelnej.

Na druhou stranu, tak rychle jsem prolít mapu a zdá se parádní. :-)

Mobil mám Xiaomi Mi4W, android 4.4.4, MIUI 5.7.10

reagovat
foto/forum/2015/th-img114857.jpgfoto/forum/2015/th-img114858.jpgfoto/forum/2015/th-img114859.jpg
Úterý 14. července v 18:38 ® OBr reakce na …
OBr

Bigpista> tyjo, plánuju, bylo by to super, ale s ohledem na můj aktuální volný čas to nebude tak rychle. Každopádně to mám jako jeden hlavní úkol, který bych rád splnil a který slibuju už pěkně dlouho..žejo

reagovat
Pondělí 13. července v 16:37 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

OBr> Plánuješ i pro WP?

reagovat
Pondělí 13. července v 8:13 ® sears.13
sears.13

Vypadá to po úpravách dost dobře

reagovat
Pondělí 13. července ve 3:27 ® OBr
OBr

..tak je to konečně tady! Byla to fuška, letos šílené spoždění, ale myslím, že to bude stát za to. Jádro aplikace je kompletně přepsané především kvůli mapám, které by nyní měly být mnohem lepší, už žádné omezení na vyhledávání revírů a přiblížení mapy..sami uvidíte, kolik toho kolem vás je… Přibyla nám jedna „bonusová“ sekce – test rybářských znalostí, která vznikla i díky Shrekovi, který dodal správná data. Dočasně jsem vypnul sekci pro zobrazení diskuze z chytej.cz, tam je úprava časově náročnější a asi bych to letos už vůbec nevydal..ale zase to tam vrátíme.

..testujte a posílejte mi případné chyby, ať to odladíme..pře­cijenom, nějakých 10tis. lidiček na Androidu to řádně a lépe prověří. iOS přijde vzápětí, jen co nám to tam schválí.

..a co nás bude čekat dál? Nebudu slibovat, něco si necháme jako překvapení, možná, že se konečně povede zmapování revírů u bratrů na Slovensku… uvidíme.. nějaké nápady?

reagovat
Pondělí 13. července ve 2:56 ® OBr reakce na …
OBr

rybarJindrich> ježiš, to je ošklivý… prosímtě, otestuj update a dej vědět, jak to dopadlo, tohle odladíme!

reagovat
Čtvrtek 11. června v 10:21 @ Milhauzz reakce na …

Vyzkoušeno, funguje, super :-)

reagovat
Středa 10. června ve 23:56 ® rybarJindrich reakce na …

OBr> Ahoj, nešlo by prosímudělat něco s textem v „Záznam úlovku“ i když dám písmo velké tak jetu pidi písmo a nedá se to číst mám HTC M8 děkuji Jindra

reagovat
foto/forum/2015/th-img114254.jpg
Úterý 9. června v 18:56 ® OBr reakce na …
OBr

Milhauzz> tlačítko „revíry v okolí“ je aktivní až po větším přiblížení mapy, jinak je úplně jedno, jestli je člověk fyzicky u revíru nebo ne… stačí najet mapou kam je potřeba a tlačítko „revíry v okolí“ najde vše co je kolem středu mapy… Jinak aktualizace se chystá, nejím, nespím, jen abych stihnul aspoň ty dravce, neb mám letos kruté spoždění. Bude to ale stát za to..doufám..už žádná omezení v přibližování map, letecké záběry i ze světa…

reagovat
Úterý 26. května ve 14:45 @ Milhauzz

Čaute chtěl jsem zkusit v aplikaci zabrouzdat na mapě a trochu postrádám funkci že si najedu na určitý revír a chci zjistit jeho název a informace o něm ale jelikož se u něj nenacházím fyzicky tak nemůžu použít tlačítko „revíry v okolí“. Chci se zeptat jestli je třeba tato funkce v plánu aktualizací či jsem jí jen nenašel??

reagovat
Čtvrtek 2. dubna ve 20:44 ® Mrknato reakce na …

Olda2> Rybníky nebrat, služba protislužbou....... nejedná se o revír, ale svazoúplatek členi.

reagovat
Pondělí 30. března v 18:53 ® OBr reakce na …
OBr

Olda2> možné to je, po aktualizaci, která se už konečně připravuje, by se to mělo spravit. Další věc – pokud ten rybník nemá kompletní GPS souřadnice, taky jej to nemusí najít.

reagovat
Pátek 13. března v 18:15 @ Olda2

Chtěl bych se poptat na aktuálnost rybářských revírů. Stáhl jsem aplikaci smartchytej. Narazil jsem na rybník a nechám ho v aplikaci vyhledat, ale aplikace ho nenajde, přitom je oficiálně registrován jako součást revíru RUSAVA 2A. Otázka zní, je možné, že seznam revírů není úplný a může se mi to stát i u jiného rybníku či potoka na který narazím ? Děkuji za odpověď.

reagovat
Pondělí 15. prosince 2014 v 15:58 ® OBr reakce na …
OBr

Vox> tak konečně vydali update na verzi 5.0.1 a tam by to už mělo zase fungovat.

reagovat
Pátek 21. listopadu 2014 v 9:20 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> Díky za podněty.. co se toho tlačítka „články“ týká, ono tam není automaticky, ale objevuje se až po chvilce, když aplikace zjistí, že máš online připojení. Jo je jedna z automatik, o terých jsem už dřív mluvil, že nemusí být uživatelům jasné a že budu zvažovat, jestli jí nevyhodím… protože pokud není na první pohled jasné, proč se to tak chová, nemá to tam co dělat.

reagovat
Pátek 21. listopadu 2014 v 1:00 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Ještě jednoho bugu jsem si všimnul. :-D

Pokud zapnu appku, tak tam chybí tlačítko „Články na chytej.cz“, pokud ale klinu na nějaké jiné (je jedno jaké) a dám zpět, tak už se tam objeví, ale pokud appku vypnu (nesmí zůstat v procesech) a znova zapnu, tak tam opět není. samozřejmě pokud v procesech zůstane, tak tam zůstane i to tlačítko.

Dělá mě to neplacená verze (ne ta lita) na jiných jsem to nezkoušel.

Používám telefon Samsung galaxy s2 (GT-I9100) s androidem 4.4.2

reagovat
Pátek 21. listopadu 2014 v 0:22 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Což o to nápadů je mraky, ale těžko se z nich vybíraj ty, které jsou prakticky hodně využívané a nebo pro tebe dobře naprogramovatelné.

Co bych rozhoďně ocenil a myslím si, že by to i zvýšilo využívání aplikace by byla možnost stahovat články.

Teď když kliknu na tlačítko „Články na chytej.cz“, tak se mě zobrazí články, ale když kliknu na článek, tak jsem v tu chvíli odkázán na prohlížeč a článek se mě musí načíst. Jenže já když si chci článek přečíst na mobilu, tak né moc často jsem na místě kde je wifi nebo dobrej signál a k tomu jsou lidi, kteří maj v mobilu vypnuty data.

Takže moje představa je taková, že si rozkliknu články na chytej a u jednotlivých článků by bylo tlačítko „uložit“ (mě osobně by vyhovovalo delší podržení, ale to je takové málo intuitivní bohužel) no tím by jsem si ten článek předem stáhnul do mobilu. Samozřejmě by se někde muselo objevit tlačítko „stažené články“ a po rozkliknutí by si viděl jaké články máš stažené a u toho nějaká jednoduchá možnost editace, třeba jen smazat nic víc by asi nebylo potřeba. Pochopitelně klasicky po kliknutí na článek se ti celý zobrazí.

Něco takového umí aplikace „Pocket“ jestli jí znáš. :-)

Jak jsem říkal – nápadů na zlepšení či nových featur mám v hlavě mnoho, ale sám studuju programování, tak dobře vím, že čím míň toho zákazník (u mě spíše učitel) chce, tím míň doma nadávám. :-D

Jinak k tomu rybářskému řádu jsem se asi vyjádřil špatně, protože pravdu máš, že bližší podmínky tam opravdu jsou, ale takové ty jednotlivé dodatky pro kraje už ne. :-)

Jo a ještě jedna věc. :-D To „scrollovaci“ meníčko v těch řádech, kdyby nebylo nekonečný, na straně mělo scroll bar a ty odstavce byly u sebe víc nahuštěný, tak by se v tom taky hledalo líp si myslim. :-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 16:45 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> bližsí podmínky tam jsou ..jen teď z hlavy nevím, jestli i v JČ .. jinak nápady z dlouhých chvil ke mě, teď je čas, kdy je budu realizovat 9-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 16:44 ® Draky reakce na …
Draky

OBr> Z dlouhé chvíle jsem dostal nápad. :-D

Bylo by fajn k rybářskému řádu přidat i jednotlivé dodatky. Jakože třeba u nás v JČ má okoun míru 20 cm apod. :-)

Možná by bylo i fajn mít v tom řádu takové to klasické fulltextové vyhledávání, kde si vyvolám text box dám do něj část slova nebo celé slovo a dám vyhledat.

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 15:05 ® OBr reakce na …
OBr

Vox> Ahoj, díky za report, je to poměrně vážný problém a díky moc za upozornění, protože už delší dobu zjišťuji neobvyklý počet odinstalovaných aplikací a nevěděl jsem čím to je.

Problém je „kdesi“ mezi certifikáty aplikace a na straně Google Play, řeší se to intenzivně… bohužel my vývojáři s tím teď nic neuděláme a musíme čekat… jsou tím postiženy miliony uživatelů, takže jsme z toho všichni poměrně dost „nadšení“ :-((

Existují určitá řešení, ale pro běžného uživatele to je nepoužitelné..zatím nejjednodušší by měl být tovární reset po aktualizaci na novou verzi Androidu, což není zrovna dvakrát praktické…

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 ve 12:53 @ Vox

Ahoj, po upgrade Nexus 5 z Android 4.4.4 na Android 5 prestala fungovat verze Smartchytej. Upgrade OS ji odinstaloval. Opetovna instalace konci s chybou. Verze Lite nainstalovat sla. Potkal se nekdo se stejnym problemem? Diky za Re.

reagovat
Úterý 18. listopadu 2014 ve 21:37 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> jj, ty dva prsty taky budu vylepšovat. U vyhledávání revírů už trochu tuším, v čem je problém .. na něco podobného jsem už jednu připomínku měl ve smyslu, aby se nezobrazovaly jenom čáry, ale aby byl vidět i popisek. Sice se na čáru dá ťuknout, ale není to na první pohled patrné.

reagovat
Úterý 18. listopadu 2014 v 18:17 ® Mrknato reakce na …

OBr> Zobrazení mapy je v úvodu, tam není co měnit, ale pokud v II. kroku zvolím revíry v okolí, jednu ze 4 možností, pak asi chci vidět, kde je nějaký nejbližší revír a nemuset zmenšovat měřítko mapy. Dost velká nešikovnost je nemožnost měnit měřítko mapy 2 prsty. Ono to funguje, ale ne v reálném čase, jako třeba u seznamu.....

reagovat
Pondělí 17. listopadu 2014 v 17:22 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> možné je vše, na druhou stranu, jakákoliv „automatika“ může činit uživatelům problémy, především těm, kteří o to nestojí. Ale nápad je to dobrý, možná bych to tam doplnil a v nastavení to umožnil vypnout/zapnout a tím tak vyhovět všem. Každopádně na mapách se teď bude důkladně pracovat.

reagovat
Neděle 16. listopadu 2014 v 10:23 ® Mrknato reakce na …

OBr> Dík za zprávu a jako součást poděkování ti posílám jeden tip na zlepšení. Byl by problém, aby při stisknutí tlačítka „revíry v okolí“ se mapa (při nastavení velkého zvětšení výřezu z mapy), zvětšení snížilo, tak, aby obsáhlo minimálně jeden nejblížší revír?

reagovat
Sobota 15. listopadu 2014 ve 23:47 ® OBr reakce na …
OBr

Mrknato> asi je to už trochu „ošoupaný“ ;-) …ne, bez legrace, pokud to není plynulé, bude možná problém s pamětí, neboť ta naše aplikace je trošku cvalík. Na přiblížení pracuji, bohužel ty letecké mapové podklady, které jsou nově použité, nemají větší rozlišení a s ohledem na přepínání do klasické mapy a i s ohledem na občasné problémy s výkonem, jsem přibližování asi o jednu úroveň omezil.

Nerad slibuji, protože pak mám výčitky, že to nestíhám, ale budu to teď přepisovat na výkonnější vykreslovací jádro. Jediný cíl nové aktualizace tak bude vylepšení práce s mapou.

Jinak, pokud by někoho napadla otázka, proč nepoužít mapy od Seznamu apod… tak se ptejte po licenčních podmínkách, tam najdeme odpověď.

reagovat
Sobota 15. listopadu 2014 ve 14:53 ® Mrknato

OBr> Tak jsem si po čase pustil smartChytej (neplacenou) a zarazilo mě, že překreslování mapy má dost velké prodlevy oproti mapám Seznam a Google, pokud zmačknu „moje pozice“ tak to musím i několikrát opakovat, a když už se přesune výřez mapy do pozice aktuální polohy, chybí tam v 95% značka té polohy. Ta se objeví až po změně měřítka mapy, někdy. Dost na škodu je i malé přiblížení.....

Co se událo?

reagovat
Čtvrtek 19. června 2014 ve 14:43 ® 1maslo1
1maslo1

OBr> Tak dobrý. Poradil jsem si sám, nainstaloval a funguje. Ale díky za snahu.

reagovat
novější starší
Stránky:   37 36 35 ...