Chytej.cz
Nastrahy.cz
smartCHYTEJ

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ - ZDARMA! necteno

27.2.2012 | David H. | 61.743 zobrazení | 1.077 odpovědí

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ – ZDARMA!V tomto fóru budeme vděčni za Vaše hodnocení, připomínky a náměty.

Pokud se vám aplikace líbí a chcete podpořit její další rozvoj, budeme rádi, když přispějete zakoupením PRO verze, která je placená. Pro Android: http://tinyurl.com/awjcuum

Pro iOS: http://tinyurl.com/adrnfuh

Verze pro iOS bude schválená během několika málo dní.

Další neplacené verze, které jsme pro vás připravili, pracují na většině zbylých systémů:

Android: http://tinyurl.com/bfqarb7

Jednodušší LITE verze pro Android: http://tinyurl.com/d8t5pto

iOS: http://tinyurl.com/beht3bm

Windows phone: http://tinyurl.com/bcsvdeu

Symbian: http://tinyurl.com/avlx6ta

A co vlastně aplikace přináší a umí?

Kompletní a aktuální seznam všech revírů v České republice (ČRS a MRS) Aktuální rybářské řády, atlas ryb, uzlů a především mapovou aplikaci pro hledání revírů v okolí.

Placená verza pak obsahuje možnost práce s vlastními úlovky.

Takže si např. představte, že jedete na cestu, narazíte na říčku, rybník, zapnete SmartCHYTEJ.cz vyhledáte revíry v okolí Vaší polohy a hned víte, zda se jedná o svazový revír, jaké jsou zde podmínky, kde začíná a končí…

Více také na www.smartchytej.cz

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   36 35 34 ...
Čtvrtek 19. června ve 14:43 ® 1maslo1 reakce na …
1maslo1

OBr> Tak dobrý. Poradil jsem si sám, nainstaloval a funguje. Ale díky za snahu.

reagovat
Středa 11. června ve 22:34 ® 1maslo1 reakce na …
1maslo1

Gigabyte Gsmart RomaR2

reagovat
Úterý 10. června ve 20:30 ® OBr reakce na …
OBr

1maslo1> o jaký typ telefonu se jedná?

reagovat
Úterý 10. června v 17:08 ® 1maslo1
1maslo1

Ahoj. Je možné poskytnout ke stažení *.apk soubor verze PRO ? Přes market se nechytnu, protože mě nahlásí telefon jako nepodporovaný, nicméně si myslím, že bych to měl rozběhnout bez větších problémů. Děkuju.

reagovat
Pondělí 24. března ve 23:21 ® OBr reakce na …
OBr

Apip> už řeším a nová verze je otestovaná a snad opět funkční, jak jsem psal v mailu, teď to schvaluje Apple, takže snad nám to brzy pustí. Jen pořád nechápu, jak je možný, že to takhle padá, když to jelo dobře a i na Applu to prošlo schvalováním. Asi nějaký erupce na slunci…

reagovat
Pondělí 24. března ve 22:22 @ Apip reakce na …

OBr> ahoj mam 5s. Klidne otestuji. Pkunes@ Me.com

reagovat
Sobota 22. března ve 21:35 ® OBr reakce na …
OBr

sears.13> brzy znamená, že to teď ještě musí schválit apple, takže cca týden. Já ty aplikace testuji a posílám najednou, tohle se stalo prvně, navíc je divný, že u mne to jelo v pohodě a jinde nikoliv, jinak bych to ani neposílal dál, to mi veř. Taky je divný, že to prošlo přes schvalování apple, placený aplikace testují důkladněji, včetně updatů… prostě nějaký spiknutí, jinak to nevidím.

reagovat
Sobota 22. března ve 20:39 ® sears.13 reakce na …
sears.13

OBr> Co to znamená brzy – já myslel, že když si něco koupím, tak to mohu používat ihned. U neplacené verze to beru, ale u placené.

reagovat
Pátek 21. března v 16:43 ® OBr reakce na …
OBr

sears.13> brzy opravíme

reagovat
Pátek 21. března v 15:17 ® sears.13
sears.13

Tak jsem si to nainstaloval na ipad. Mám dva, tak na jeden placenou verzi a druhý neplacenou. Je to perfektní – NEFUNGUJE TO ANI NA JEDNOM!!! Jen se to seká a je to k ničemu. Funguje mi to jen na Androidu.

reagovat
Pátek 21. března v 0:58 ® OBr reakce na …
OBr

hudy1969> Poslal jsem osobku, po registraci pošlu testovací verzi, pokud bude v pořádku, pošleme to dále na app store. Díky za součinnost.

reagovat
Čtvrtek 20. března ve 22:10 ® hudy1969
hudy1969

ahoj,není problém otestovat,ale teď je appka polomrtvá,jinak vyzkouším když bude potřeba na iPhonu 5

reagovat
Čtvrtek 20. března v 10:17 ® OBr
OBr

Byl by nějaký dobrovolník k otestování na iOS s iPhone 5? Já to testuji na iPadu (1 a 3) a tam to sviští dobře, takže trošku záhada…

reagovat
Středa 19. března ve 22:34 ® OBr reakce na …
OBr

Zakinag> prověřím a oprava bude co nejdřív!

reagovat
Středa 19. března v 18:34 @ Zakinag reakce na …

Ten samej probém !!

reagovat
Středa 19. března v 18:32 @ Zakinag

Dobrý den aplikace super nicméně po včerejší aktualizaci nepouzitelná seká se a nefunguje.prosím o opravu!Zakoupil jsem verzi pro a rád bych dále používal.iphone 5 nejnovejsi aktualizace iosu Díky

reagovat
Středa 19. března v 9:24 ® OBr reakce na …
OBr

hudy1969> takhle by se chovat rozhodne neměla, prověřím to, stejně ještě pošlu jednu aktualizaci, takže případná oprava se do ni dostane.

reagovat
Středa 19. března v 0:23 @ X-sat

Ahoj. Aplikace skvělá. Jen nevím, proč nenajdu konkrétní revíry, např. Borovinka, která je pod Jihlava 13A. Ani na mapě se nezobrazuje… Díky za reakci.

reagovat
Úterý 18. března ve 22:01 ® hudy1969
hudy1969

super aplikace ale už nepoužívám,po aktualizaci to skoro ani nejde (iPhone 5 ios 7.1) 1.po zapnutí zůstane pruh s operátorem,ho­diny,baterie… vidět 2.otevřu revíry a po otevření okénka filtrů svazů se to kousne,u filtru typ revíru ne, 3.to stejný u atlasu ryb při otevření obrázku ryby,stejný u mapy když se otevře okno s nápovědou, 4.řád ČRS nebo MRS kliknu nahoře u CHYTEJ na výběr menu a opět se kousne berte to jen jako informaci,bohužel je teď appka na 50% nepoužitelná,jestli je zde někdo kdo to může vyzkoušet na iPhonu po aktualizaci dejte vědět jestli je to stejné i u vás

reagovat
Neděle 16. března ve 21:41 ® OBr reakce na …
OBr

Majoš> je to prapodivné, nicméně mě napadá, jestli to nemůže být způsobené aktivací GPS, na iPadu by měla vyskočit hláška, kterou se té aplikaci povoluje použití GPS..ale proč to skáče ven i na Androidu.. to je divné…

reagovat
Neděle 16. března ve 21:40 ® OBr reakce na …
OBr

allfa> hmm, tak ty mapy musím pořešit nějak jinak, aby byly čitelnější.. je to zajímavý podnět, který jsem vůbec neuvažoval, díky na něj!

reagovat
Sobota 15. března ve 23:05 @ Majoš reakce na …

Myšleno je, že to skočí na obou zařízeních do základního nastavení (menu) zařízení, ne programu. Prostě ukončí se samovolně program a jsem v menu zařízení. Jinak díky za reakci.

reagovat
Pátek 14. března v 19:22 ® allfa

Popisky se zvětšujou, ale základ mapy je nečitelný. Dříve to bylo OK.

reagovat
foto/forum/2014/th-img105479.jpg
Středa 12. března v 19:44 ® OBr reakce na …
OBr

Majoš> základní nabídkou je myšlená úvodní sekce aplikace, nebo ta aplikace rovnou spadne?

reagovat
Středa 12. března v 18:47 @ Majoš

Nevím čím to je, mám placenou verzi na androidu v mobilu a neplacenou verzi na ipadu a vždy, když zadám hledání revírů v okolí, tak mi to vyskočí z programu do zakladní nabídky obou zařízení. Prosím poraďte. Díky.

reagovat
Středa 12. března v 16:25 ® OBr reakce na …
OBr

allfa> nečitelná mapa – malé texty v popiscích? Když to přes nastavení zvětšuji, zvětšují se i ty popisky.. uložené mapy by měly být na SD kartě a teoreticky by se neměly mazat při odinstalaci, ale ještě to prověřím. Nicméně to menu při velkém písmu fakt blbě ujíždí, to hned opravím. … Já tušil, že to zvětšování písma, co ostatní chtěli, nebude jen tak legrace.

reagovat
Středa 12. března v 10:28 ® allfa

Tak nastavení velikosti písma jsem zrušil v nastavení aplikací smazáním dat aplikace. Tím jsem ovšem smazal i nakešované mapy. Na druhém 5' telefonu jsem měl ještě starou verzi aplikace – mapa byla krásně čitelná dokud se mi aplikace neaktualizovala. Teď je to zase nečitelné.

reagovat
Středa 12. března v 10:05 ® allfa

V mapě je hrozně malé písmo, nastavení velikosti písma v aplikaci na to nemá vliv. Nastavil jsem si větší písmo a již se nemohu dostat do nastavení, protože je schované pod dolním okrajem a menu neroluje. Nemohu tedy změnit velikost písma.

reagovat
Pondělí 10. března ve 21:43 ® OBr reakce na …
OBr

prcek09> nedají, ale máme to v plánu..

reagovat
Pondělí 10. března ve 20:30 ® prcek09
prcek09

Nazdárek. super aplikace. Hodně používám. Jen bych se chtěl zeptat ohledně revírů – dají se uložit něco jako do oblíbených? Díkes

reagovat
novější starší
Stránky:   36 35 34 ...