Chytej.cz

Kapři na Ohři necteno

6.2.2012 | beda6a | 48.361 zobrazení | 21 odpovědí

CHtěl bych se zeptat jake máte uspěchy na Ohři zajímají mně kapři větších rozměru v usecich od Kadaně po Louny děkuji za odpovědi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 27. srpna 2016 ve 14:59 ® cupsa
cupsa

zdravim nemuzu nikde najit zadne zaznamy o kaprech na ohri… chtel bych se zeptat na lounskou oblast??, jak je to tam s kaprama??, diky..

reagovat
Úterý 15. dubna 2014 ve 22:01 ® nnnap reakce na …
nnnap

bradek> nebyl bradeku.

reagovat
Středa 9. dubna 2014 v 19:42 @ bradek

prosim vás mám chatu v pístech a nikdy jsem tam kapry nechytal jsem se vás chtěl zeptat jestli tam náhodou někdo z vás už nebyl …

reagovat
Pondělí 13. února 2012 ve 21:54 ® beda6a reakce na …

Děkuji za příspěvek toto je přesně co sem chtěl vědět moc dík

reagovat
Pondělí 13. února 2012 v 9:35 @ johnny knoxwil

chytam jen na ohri a to od nechranicke prehrady smerem proti proudu.misto ktery za to stoji je nad jezem želina tam jsou ryby 10 kg pod jezem klasika 40–50cm ale krasny uplne cerny kapri.dal proti proudu primo ve meste kadan kvuli hloubce tam je malo vhodnych mist ale jsou parkrat sme zakrmovali boilies a travali tam tyden asi 4 roky po sobe a chodili slusny ryby 6–10kg.ale dost naladova voda asi i protoze velikost hladiny se velmi meni kvuli jezum mezi kteryma tahle cast lezi.no a dal proti proudu mala vodni elektrarna a nad ni dost hluboka voda se sumci a zrejme i kaprama ale tam sem primo nechytal vydal sem se smerem jeste kus proti proudu tak kde se ohře zase stava rekou a po mesici zakrmovani boilisem krasna rybarina nejvetsi kapri 13 kg 80 cm hodne silny ryby lod je urcite potreba.ale co vim tak bez zakrmeni aspon tyden dva dopredu si tu nikdo neskrtne

reagovat
Čtvrtek 9. února 2012 ve 20:48 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

Cudla> no to nevím až budu nahazovat se 100g olovem nevím nevím.:-))

reagovat
Čtvrtek 9. února 2012 ve 20:40 ® beda6a

Zatim bych chtěl poděkovat za všechny příspěvky doufam že sem ještě nějáké názory příjdou

reagovat
Středa 8. února 2012 v 9:36 ® Cudla reakce na …
Cudla

ladamaj> Já když stojim v Ohři tak mě těžko přehlídneš :-P

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 17:56 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

FInnnp>to máš pravdu ale sou místa kde ryby sou ale jejich málo jinak je možnost zahlédnout sem tam nějakou tu čudlu jinak je to opravdu bída.

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 17:37 ® FInnnp

Informace bych rád podal akorát nevím jaké.Jinak co se týče ryb je Ohře pod Nechranickou přehradou snad nejhůř zarybněnou řekou u nás.Zase je tam ale klid.

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 0:13 ® beda6a reakce na …

FInnnp> Takže na jez v Březně moc lidí nechyta? Mužeš o tomhle useku dát víc informací dík

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 20:54 ® FInnnp reakce na …

ladamaj> Nad Želinu chodim,ale jen na hady.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 20:53 ® FInnnp reakce na …

beda6a> Hloubka je všude jiná jsou tam místa kde je v půlce řeky 30 cm a taky jsou místa kde je 5 m.Třeba hodně hluboké je nadjezí v Březně.Jinak kapři i přes velikou čistotu vody a dostatek potravy jsou díky nulové návštěvnosti dobře chytatelný.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 20:39 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

FInnnp>to samé vím také jen z rybářství také jen foto pak nad želinou tam byl focen 20kd ale co je na tom pravda nevím.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 20:36 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

cormaxx>tam sem kdysi jezdíval ale jak to je dns přístupné nevím.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 20:18 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

beda6a> Hele netušim,ještě jsem tu na Ohři nebyl:-D

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:41 ® beda6a reakce na …

cormaxx> Chtěl bych se zeptat jaká je u vás pruměrná hloubka

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:14 ® FInnnp

Tak Kapři hodní fotografie na ohři jsou.Těžko ovšem říci které místo je TOP.Každoročně se pár větších kaprů chytne nad jezem v Mradicích a nad jezem v Březně.Nej kapra o kterém vím je 16 kg někde okolo Lenešic.Byl zvěčněn i v Kajmanu.Drtivá většina větších kaprů se chytne až v pozdním podzimu.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:12 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

ladamaj> Tak nemusí tu někdo propalovat konkrétní fleky.Vždycky to jde zveřejnit tak,aby nešlo nic poznat. Detailnější věci se pak dají řešit po osobkách atd.

Já bych byl taky vděčný,kdyby se tu ukázal někdo,kdo to zná v okolí Postoloprt.Mám to tam teď kousek,tak bych se rád od někoho něco přiučil.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 18:20 ® ladamaj
ladamaj

Téma je opravdu zajímavé.V tomto úseku se něco pěkného chytne ale žeby někdo prozradil úsek to pochibuji.Jelikož odebírám rybářství spoustu let tak tam několik kaprů trofejních je ale nikdo to místo neřekne.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 13:23 ® cormaxx
cormaxx

Zajímavý téma,snad sem někdo něco hodí a nebude dělat tajnosti.I fotka s rybou jde upravit tak,aby nebylo vidět kde to je.

reagovat