Chytej.cz

VELETRH MODERNÍ RYBÁŘ 2013 necteno

31.10.2011 | HaD | 92.101 zobrazení | 1.110 odpovědí

Rybářská sezóna pro většinu rybářů pomalu končí, pro některé již skončila. Ale co si ji ještě o jeden víkend prodloužit? Jak? Nastává čas teoretických příprav, listování stránkami katalogů, brouzdáním po rybářských serverech atd. A také je tu možnost, osahat si novinky, výhodně nakoupit a setkat se s kolegy, na které jsme v průběhu sezóny neměli příliš času, nebo se známe jen z virtuálního světa. Výborná příležitost k tomu bude právě na nadcházejícím 3. ročníku veletrhu MODERNÍ RYBÁŘ, který se bude konat na výstavišti v pražských Holešovicích v termínu 21.-24.11.2013. CHY­TEJ.cz je tradičně generálním mediálním partnerem, na veletrhu nás najdete na tradičním místě.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 7. listopadu 2011 ve 14:58 ® HaD
HaD

Aktuální seznam přihlášených vystavovatelů zde: https://www.modernirybar.cz/…ovatelu.html

Připomínám soutěž: http://www.chytej.cz/…ybarem-2012/

reagovat
Čtvrtek 3. listopadu 2011 v 19:30 ® HaD reakce na …
HaD

vondras> Myslím, že nemám zásadní potřebu Vás přesvědčovat. To že FF mění termín určitě není určitě signál stability a kompetence. Když z ABF M.CHmelík odešel, posteskl jsem si, ale říkal jsem si co se dá dělat. Když mě oslovil s tím, že v rybářském veletrhu chce pokračovat, zaradoval jsem se, i když jsem věděl, že to bude těžké. Malé přirovnání – když bude existovat např. automobilka, jejíž úspěch bude stát očividně a zásadně na jednom člověku (konstruktér, designér a obchodník) s mnoha nápady, kam půjde, když ten člověk odejde? A co se stane, když vstoupí tenhle člověk do jiné automobilky? Nebo když odejde z vyhlášené hospody špičkový kuchař a začne vařit jinde a ve starém podniku zůstane jen pomocný kuchař?

reagovat
Čtvrtek 3. listopadu 2011 v 19:12 ® vondras

FF zmenil termin a ma ho jako vy co vy na to myslim ze to neni nahoda tak asi po dobrem jste se tedy moc nerozesli vidte p. HAVLICEK nefandim vice ani jednomu z vas diky

reagovat
Čtvrtek 3. listopadu 2011 ve 13:15 ® HaD
HaD

Teď jsem si všiml, že tu není odkaz :-)

http://www.modernirybar.cz/

TIP NA BEZVA SOUTĚŽ:

Listopadová soutěž s veletrhem MODERNÍM RYBÁŘEM 2012 Termín: 1.11.2011, 00:00–30.11.2011, 23:00

Pro měsíc listopad je ve spolupráci s veletrhem MODERNÍ RYBÁŘ a společností DAIWA-CORMORAN připravena návštěvnická soutěž. Výherce této soutěže získá naviják DAIWA EMBLEM EXCELLER 5000 a kaprový prut TOURNAMENT AKN Carp 13' 3,5lbs v celkové ceně 17 000 Kč. Na dalších 20 výherců čekají woblery TN v hodnotě 10 000 Kč.

Chcete-li vyhrát výše uvedené ceny, odpovězte na následující otázku – Veletrh MODERNÍ RYBÁŘ se uskuteční:

  1. na Výstavišti Praha – Holešovice v Průmyslovém paláci
  2. ve Veletržním paláci v Praze Holešovicích

Své odpovědi ve tvaru A nebo B zasílejte na adresu vitova@terinvest.com nejpozději do 30.11.2011. Ne­zapomeňte uvést jméno, příjmení, email a tel. kontakt. Vylosované výherce zveřejníme dne 1.12.2011 na http://www.modernirybar.cz/…-soutez.html Ceny budou k vyzvednutí na veletrhu MODERNÍ RYBÁŘ na expozici sponzora soutěže DAIWA – CORMORAN.

reagovat
Středa 2. listopadu 2011 ve 23:38 ® Martin Chmelík reakce na …

regulus> Není zač se omlouvat. :-)

reagovat
Středa 2. listopadu 2011 ve 23:23 ® regulus reakce na …
regulus

elhierro> hmmm nekoukl jsem se na dobu registrace a nick mi připadl jako čerstvý (není často k vidění), nicméně styl příspěvku byl totožný s příspěvky jiného nicku … , ale nechme to bejt, to incognito beru zpět a omluva.

reagovat
Středa 2. listopadu 2011 ve 22:56 ® Martin Chmelík reakce na …

Já jsem jak tady, tak na konkurenčním webu stále pod tímto nickem. Takže snad každý zná můj nick a inkognito to není. :-)

reagovat
Středa 2. listopadu 2011 ve 22:22 ® regulus reakce na …
regulus

elhierro> teda pane Chmelík, proč to incognito???

reagovat
Středa 2. listopadu 2011 ve 21:29 ® Martin Chmelík

Kolegové rybáři, pevně doufám v to, že veletrh se Vám bude líbit a že budete spokojeni. Velkým tahákem bude čistě prezentační expozice firmy DAIWA-CORMORAN, která na ploše více jak 220 m2 předvede celý svůj sortiment a představí také celý svůj závodní tým. Takže osobní setkání s těmito osobnostmi rybolovu může být zážitkem.

reagovat
Středa 2. listopadu 2011 v 10:58 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

David Havlíček> Díky za osvětlení situace. Na FF jsem se těšil hlavně kvůli tomu, že se tam třeba zase potkám s někým z Chytej. A vzhledem k tomu, že to mám do Holešovic stejně daleko jako do Letňan, prostě jen cestou nezahnu do prava, ale do leva :-D

reagovat
Středa 2. listopadu 2011 v 7:52 ® Alov
Alov

David Havlíček> To je mi jasné, že s tím ani pořadatelé a ani vy nic neuděláte a ani nic udělat nemůžete. Psal jsem jen názor na prodejce :-)

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 22:59 ® IVO reakce na …
IVO

David Havlíček> když není na co vzpomínat, jako bys nežil …:-)) ))

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 22:36 ® hraji reakce na …
hraji

Robur> a to máš vlastně taky pravdu. Zůstanu doma

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 22:29 ® Robur reakce na …
Robur

hraji> ty ne, tebe nikdo nemá rád

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:59 ® hraji
hraji

Dokud to neproběhne, je těžké dělat závěry a hodnocení. V současné situaci je asi dobře, že zůstane zachován model výstav v Čechách a výstavy na Moravě. Přiznám se, že strávit pět hodin za volantem jen kvůli tomu, abych viděl rybářské vybavení, ve kterém bude pár novinek, které mě zas tak nezajímají, na to jsem ještě málo pacientem dr. Chocholouška. Pro mě má Brno kouzlo v tom, že tam potkám mnoho známých lidí, mám to 15 minut šalinó a může tam klidně jít v sobotu i v neděli třeba jen splknout s lidma na stáncích.

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:48 ® HaD reakce na …
HaD

Alov> To chápu, nicméně to asi žádná veletržní správa ovlivnit nemůže. A já a Chytej.cz už vůbec ne. I když bych velmi rád…

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:46 ® HaD
HaD

Frk> no šťastné to není, ale věřím v dobrý konec. Třeba se ale taky za půl roku budu drbat a nostalgicky vzpomínat…

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:36 ® skwor reakce na …
skwor

Frk> Já z toho měl taky smíšené pocity. FF se za ty dva roky dostal na hodně dobrou úroveň, a když to začínalo mít tradici… bum a jsou výstavy dvě. Ale zatím soudit nebudu, bylo by to předčasný. Navíc Holešovice mám blíž jak Letňany :-))

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:33 ® Alov reakce na …
Alov

David Havlíček> Davide, je mi jasné, že se bude a musí prodávat. O tom veletrhy jsou. Ale veletrhy jsou také o tom, že se novinky nabízí za velmi výhodné zaváděcí ceny, aby se produkt dostal do oběhu a začal sám dělat reklamu. Absolvoval už jsem mnoho veletrhů z mého oboru a tak to tam skutečně funguje a slevy se pohybují od 20 až do 50%. A to skutečné slevy upozornuju.
Nicméně na rybářských veletržnicích tomu tak není. Díky internetu v mobilu mohu na místě porovnávat ceny a v drtívé většině jsou stejné jako všude ne-li o pár procent zvednuté. Na tom by nebylo až tak nic špatného. Kdyby ale na návštěvníky všude nekřičeli reklamní plakáty a zaváděcích slevách na nové zboží od 10% nahoru. To už není obchod, ale ojeb na zákazníka. To je to, co mi na tom vadí…

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:31 ® Frk
Frk

Jen aby to nebylo – Mnoho psů, zajícova smrt. Tím myslím obyčejné rybáře :-((

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:10 ® HaD
HaD

Bigpista> My jsme se s FF primárně nerozkmotřili (my pokračujeme ve spolupráci s Martinem Chmelíkem, který změnil „stáj“), nicméně poměrně neférové jednání zbylého managementu, který nás odsunul na vedlejší kolej (možná obchodně obvyklé, ale tak trochu „sviňárna“), došlo ke skutečnému rozkmotření. Úsměvné bylo i „vyřazení“ Rudy Hrušínského a nahrazení Teasříkem. Prazvláštní…

K rozsahu mohu říci, že věřím, že se celý areál zaplní a rozhodně bude na co koukat!

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 21:02 ® HaD reakce na …
HaD

Alov> No samozřejmě, že prodej bude existovat vždy. Nicméně na veletrhu MR 2012 bude poprvé s ohromnou neprodejní expozicí DAIWA a CORMORAN a další firmy, které ještě nevystavovaly (nebo velmi dlouho nevystavovaly), takže bude na co koukat i co nakupovat. S tím se nedá nic dělat.

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 v 17:36 ® Alov
Alov

Upřímně nečekám nějakou zásadní změnu k lepšímu u tohoto veletrhu oproti jeho starším „bratříčkům“. Slovo VELETRH mi nesedí ani u jednoho. Spíš VELETRŽNICE. Opět se sjedou prodejci, kteří budou prodávat bud ležáky, nebo vyprodávat sklady, v lepším případě prodávat předražené novinky s veletržní slevou (rozumněj přirážkou).
Ale i přesto mi to nedá, abych se nepřijel podívat. Třeba se pletu (doufám), ale v tomto jsem dost velký pesimista :-((

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 14:14 ® cercer
cercer

Robur> také v to tajně věřím a doufám… ;-)

Hadová> děkuji :-)

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 ve 14:12 ® cercer reakce na …
cercer

regulus> proč?Nebo to tak loni nebylo?

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 v 10:50 ® Bigpista
Bigpista

Chytej se rozkmotřilo s FF? Předpokládám, že asi nebudete na obou akcích současně. Jak to zatím vypadá z rozsahem veletrhu? V porovnání s FF 2011…

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 v 9:39 ® HaDová reakce na …
HaDová

cercer> samozřejmě, že budete mít vstupenky zdarma

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 v 7:01 ® Robur reakce na …
Robur

cercer> cerce, optimální by bylo na oba veltrhy:-D

reagovat
Úterý 1. listopadu 2011 v 0:15 ® regulus reakce na …
regulus

cercer> s tím FF jsi to asi přepískl … 9-)

reagovat
Pondělí 31. října 2011 ve 23:50 ® cercer
cercer

Tak já to rozseknu: jak to bude zde-budou také zvýhodněni všichni „účastníci zájezdu“ z Jestřabic volnou vstupenkou na veletrh jako na FF? :-)

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1