Chytej.cz

Chytli jste už někdy Kapra ? necteno

26.10.2011 | | 32.872 zobrazení | 148 odpovědí

Zdravim všechny rybáře, chtěl jsem založit diskuzi na základě naší zkušenosti s touto nepříliš známou rybou. Ano, přesně tak, řeč je o kaprovi obecném. Chytli jste ho? Jestli ano, jaký to byl pocit?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   5 4 3 ...
Sobota 11. dubna 2015 v 17:25 ® nnnap reakce na …
nnnap

Griman> kapr je urban legend- každý o něm hovoří, ovšem nikdo ho nikdy neviděl. Pamatuju si dobu, než ho vytlačily násilím dosazené tzv. domácí druhy ryb, jako potočák, vranka, plotice, když se mohl brát krásných 35 cm, kdo chtěl, kolik chtěl, než se těsně před zánikem z něho stal prasečkyn na Chyť a Pusť s průměrnou délkou 110 cm. Neumíral, nedal se zabít, degeneroval a byl k ničemu.

reagovat
Pátek 10. dubna 2015 v 18:28 ® Griman

Kapr? Co to je? To je ryba? :-D

reagovat
Čtvrtek 8. prosince 2011 v 15:18 ® LuboO reakce na …
LuboO

sus1> co sa rehnis? Ha?

reagovat
Středa 7. prosince 2011 v 7:25 ® sus1 reakce na …

LuboO> … ,, dusou chorvat "… :-D

reagovat
Středa 7. prosince 2011 v 0:26 ® osprey reakce na …
osprey

LuboO> No to víš, že není. Ono se říká, že v podstatě křížení s domácími kapry tu divokou formu zlikviduje.

Ale v Austrálii se ukázalo, že ponechán osudu i šlechtěný kapr v několika generacích přechází do fenotypu divoké formy – prostě zase vypadá sazanovitě.

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 23:56 ® LuboO reakce na …
LuboO

osprey> apropo, echt original sazan je uz aj tak minulost, podla mna, pri tych tonach Kapra, co sa sype do vody. Toto je z Dunaja vytiahnuty kapor, pride ti to ako sazan?

reagovat
foto/forum/2011/th-img19084.jpg
Úterý 6. prosince 2011 ve 23:47 ® LuboO reakce na …
LuboO

osprey> sazan je od slova sazet. A tomu ver, ze tu mame neslechtene puvodni nasazene sazany seznamene se zasadami sezonniho sazanosberu.

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 23:39 ® osprey reakce na …
osprey

LuboO> Zato máte Dunaj a tam máte původní šlechtěním nezkažené sazany. Teda možná ještě máte:-))

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 23:18 ® LuboO reakce na …
LuboO

zalesak05> tak, ako pise sus, u nas rybniky nie su, jediny som videl v Tescu a v nom som pozoroval niekolko hodin zive, plavajuce, skutocne Kapre…

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 23:17 ® LuboO reakce na …
LuboO

sus1> tak to si mi pustil muzicku do skoku, lebo ja som dusou chorvat. ale ani tam som Kaprov nevidel…

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 21:56 ® sus1 reakce na …

zalesak05> Ty na Slovensku nemají.:-|

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 21:42 ® zalesak05 reakce na …
zalesak05

Ani v rybnících?

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 21:40 ® sus1 reakce na …

LuboO> Pust si hudbu a bud v kliduuuu.:-)

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 ve 20:54 ® LuboO reakce na …
LuboO

zalesak05> veru veru, my tu mame len take podradne, priam plevelne druhy ako parma, ostroretka, mnik, hlavatka, agresivne pstruhy potocne, nejake zakrsle lipany, drsky, o dravcoch ani nehovorim, ale o poriadneho Kapra nezavadis…

Je mi z toho smutno na dusi…

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 v 19:25 ® zalesak05 reakce na …
zalesak05

Opravdu tam kapry nemáte nebo to byl vtip?

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 v 8:49 ® LuboO
LuboO

vy za Moravou sa mate, u nas je Kapor (schvalne s velkym K) zatial len mytus, legenda a ruska bylina. Vraj su tu nejaki dvaja – traja, co ho uz videli, ale to su reci typu „Jedna baba povidala“. Ale snad raz…

reagovat
Pondělí 5. prosince 2011 ve 23:55 ® 

Tak já se v týdnu vypravim na vánoční formu kapra,doufejme že se zadaří :-)

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:38 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

nnnap> :-D

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 21:11 ® nnnap reakce na …
nnnap

kety.vydra> to je palácový pekinéz v potápěčském úboru.

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2011 ve 20:50 ® kety.vydra
kety.vydra

mannice> Ty woe,tohle zlaté prase,že je kapr jo? Si děláš kozy,ne? Ty vůbec nemáš tucha,jak vypadá kapr.„Já ho ještě neviděl,ale ty se toho jednou dočkáš.“ Hláška z filmu „Zlatí úhoři“:-) :-D

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2011 v 18:05 ® nnnap
nnnap

jaky ja sem hodny zlaty človek, že?:-D

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 ve 22:38 ®  reakce na …

nnnap> Ještě sem na to vůbec nekoukal hele,mrknu na to až bude víc času.Zatim mi to nějak nespěchá.Mám sice doma akvárko,ale musim sehnat nějakej lepší filtr a pak budu přemejšlet.Já bych tam stejně tak jako tak chceš závojnatky :-))

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 ve 21:42 ® nnnap reakce na …
nnnap

mannice> dobral ses pravdy o vodě? Já sem dneska neměl čas.

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 ve 21:19 ®  reakce na …

nnnap> Já bych řek,že ti kapři žijou nejspíš jenom v akvárku a krapet se zbarvujou..

reagovat
foto/forum/2011/th-img18810.jpg
Středa 9. listopadu 2011 ve 20:46 ® nnnap reakce na …
nnnap

Alov> pšt :-D

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 v 19:51 ® Alov reakce na …
Alov

nnnap> Hlavně nepijnesouloznekur… Však víš :-D

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 v 18:57 ® nnnap
nnnap

kubiczez> políbil bych tě nomálně na tvář, ale velký rozdíl to asi nebude, co? Možná najdu nějaké stopy inteligence na tvém fekálu.:-D

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 v 17:37 ® Shrek
Shrek

kubiczez> Chci tě dát do ignorlistu – jsem ignorant. Ty se chováš jako debil, takže jsi debil. Stačí ti toto vysvětlení?

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 v 16:06 ® 

kubiczez> Na tohle máš „místo plné ironie“,tam si vlož co chceš.Tady se bavíme v trochu jiném smyslu.

reagovat
Středa 9. listopadu 2011 v 8:29 ® Shrek
Shrek

nnnap> to neni o zakládání fór, to je vše o znovuzavedení „ignore listů“, které jsou stále psány mezi výhodami členství na chytej.cz, přesto že prozatím nejsou. Já osobně třeba budu šťastný, až si tohoto jedince zaignoruju, společně se stejným pacientem pod přezdívkou pextr.....

reagovat
novější starší
Stránky:   5 4 3 ...