Chytej.cz

Neviem si poradit s výberom prutu na UL privlac necteno

11.10.2011 | pinterko | 33.405 zobrazení | 102 odpovědí

Zdravim,začinam z UL privlacov neviem si vybrat prút,budem chytat na menšej riečke na na malé woblerky a rotačky a práve preto nechcem chvejivku zaujali ma tieto prúty: Pezon a Mitchel Redoutable bass 1–7g
Daiwa Exceler 2–10g
Jaxon Eternum speedy 1–9g
Cormoran Black Bull HC ul 1–9g

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Středa 10. září 2014 v 10:28 @ Vanso

obehal som mnoho krámov s prutmi,mnoho ich držal, najviac vyhovel mojím požiadavkam Cormoran ULX 1–9g 1,80m, ale ten prut je krátky a v dnešnej dobe problem s vybavením reklamácie. Hladam UL prut, ktorý bude v akcii taký, jak spomínany cormoran ulx, ale bude dlhší. Takže takto, prut budem využívať na potoky ±5m, na male riečky 10–15m a na brodenie vo večších riekach, ale prechytavanie popri krajoch.Na nástrahy gumy od 0,5–2g , rotačky 000–1, max. zriedkavo 2, a aby utiahol aj wobler do 4/5cm. Cielene ryby pstruh,jalec,okoun. Neviem si poradiť s výberom prutu ako som písal vyššie, hladam prut, ktorý bude mať rýchlu špičkovu akciu ale o to tvrdší chrbát(blank), bol citlivý ako som zmienil ten ULX 1–9g 1,80m mi vyhovoval v ruke fakt pecka, take niečo chcem, ale v metráži do 2m.Vyhadzaju mi z toho tieto pruty, ale na slovensku ich nemám kde ohmatať…Poradte mi či tieto pruty vyhovuju mojím požiadavkam, respektíve kto ma s nimi skusenosť, poprípade nejake ine navrhy. „Cortez Light Perch 2,00m / 0,5–7g Favorite Laguna UL 1.98m / 0–7g / Fast“

reagovat
Středa 8. února 2012 v 9:31 ® troutkiller reakce na …

cormaxx>Já sem ho vzal protože se mi líbyl a když se budu na jezu u koupání nudit abych měl na co lovit čudly:-)) Taky tyhle mikromrdky moc nevyhledávám.

reagovat
Středa 8. února 2012 v 0:06 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

troutkiller> Já tenkrát asi udělal chybu,že jsem nevzal to 2,1m.

Ty nový UL řady jsem osahal všechny a asi bych si to ULXko stejně nekoupil i kdybych na něj měl prachy. Přeci jen,na jigy pod 1g nechytám. Většinou tak 1–3g a to bych na ULSku odchytal. A měl bych přeci jen víc síly pro zásek. Mě se líbil novej black bull,ten 1,95/-9g.

Asi tak:-)

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 19:44 ® troutkiller reakce na …

kubas>Testni,je to povedenej klacek za směšný koruny:-)

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 19:20 ® kubas reakce na …
kubas

troutkiller> To jsem ještě v ruce neměl, snad to testnu v Brně :-) .

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 19:13 ® troutkiller reakce na …

kubas>Na Illexy zítra dorazí Asparagus:-) Kurna už v tom zase jedu:-( (

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 19:07 ® kubas reakce na …
kubas

troutkiller> Na nymfičky? Já bych to chtěl spíš na tvrdý nástrahy, hlavně plandy teda…

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 18:41 ® troutkiller reakce na …

kubas>Tak já sem ho bral na uplný mikromrdky:-) Na nimfyčky atd.tam bude super.Co se vzhledu týče tak ten je o parník někde jinde!

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 17:17 ® kubas reakce na …
kubas

troutkiller> :-D . Tak líbí se mi hlavně ta korková rukojeť. Zase někdo říká, že starý ULXko je rychlejší :-) .

reagovat
Úterý 7. února 2012 v 17:15 ® troutkiller reakce na …

kubas>Novej je rychlejší a už to vypadá jako prut,né jako tyč k rajčatum:-)

reagovat
Úterý 7. února 2012 ve 12:48 ® kubas reakce na …
kubas

troutkiller> Jak bys srovnal ty 2 pruty ( starý a nový ULXko) ? Já uvažuju reálně o koupení toho novýho…

reagovat
Úterý 7. února 2012 ve 12:27 ® troutkiller reakce na …

cormaxx> To nové ULXo je uplně jinej prut,pocitově i vzhledově:-)

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 21:09 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

troutkiller> Já ti nvm,měl jsem ten původní,ale znovu bych do něj nešel.Z těch nových se mi víc líbil ten ULS.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 20:33 ® troutkiller reakce na …

cormaxx>Co takle ULX od Cormoranu?2.10,1–9g?Dneska sem ho zachvátil:-) Zítra mu přibude bráška od Ryobi,Wild Asparagus:-)

reagovat
Pondělí 6. února 2012 ve 20:20 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

chosebaits> Já u něj měl v ruce snad všechny co měl a že on má všechny:-) Tam chodim rád,když se dostanu do Chomutova.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:46 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

cormaxx> Mam za to že jo.Jinak jsem ho kupoval u Rachače v Chomutově a ještě levněji než na netu.Určitě je má a tak si je mužeš osahat osobně.Já jsem naprosto spokojen-a né jen já.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:36 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

chosebaits> Máš očka postupně ke špičce blíž k blanku?

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:12 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

cormaxx>2–12 g,2,40

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:09 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

chosebaits> Jakej máš přesně?

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 19:09 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

chosebaits> Já měl v ruce asi 4 a u žádnýho to nebylo tak vidět jako u mojeho team dragonu. I když ten se po nějaký době zlepšil.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 18:59 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

cormaxx> Ten přechod tam je vidět,ale za dva roky co ho mám jsem nepocítil že by to mělo nějakou vadu a nebo že bych byl při rybolovu o něco ochuzen.

reagovat
foto/forum/2012/th-img19716.jpgfoto/forum/2012/th-img19717.jpg
Pondělí 6. února 2012 v 18:18 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

chosebaits> Zkus prosim vyfotit ten přechod chvějivky. Spousta lidí odmítá chvějivky kvůli hnusnýmu přechodu. Mě ten cortez přijde „chováním“ jako klasickej blank.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 17:53 ® chosebaits
chosebaits

Ten Robinson Cortez mám a naprosto spokojen.Lehký a je cejtit každej dotek ryby.Ustál zubatou 105cm.Mohu jen doporučit.

reagovat
Pondělí 6. února 2012 v 16:38 ® skwor
skwor

cormaxx> My jsme na ně koukali na výstavě U Habakuka, kamarád hledá něco na malý nástrahy a tohle nás tam zaujalo asi nejvíc. Asi bych mu dal přednost i před UL od Draka.

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 23:48 ® HonzaV

Ten Robinson Cortez – vypadá zajímavě, cena slušná… až budu uvažovat o koupi chvějivky, tak bude první na seznamu. Ale zatím chci klasiku, chytám převážně na malý plandavky a woblírky…

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 23:14 ® SURF reakce na …

kubas> Tak nevím, jak těm ostatním druhům ryb vysvětlím, aby mi nebraly, protože na ně nemám ten správný prut.......

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 23:00 ® kubas
kubas

Stanik> Tak tak, ale třeba na mini woblery na boleny, jelce dobrý :-)

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 22:59 ® SURF reakce na …

kubas> Dám se podat.........

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 22:59 ® kubas
kubas

SURF> Hádej :-D .

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 22:56 ® SURF

HonzaV> Je toho víc. Dělená rukojeť, chvějivá špička, klasická špička.......­......Záleží co tobě bude vyhovovat.

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...