Chytej.cz

Jezero Most necteno

11.10.2011 | FInnnp | 54.257 zobrazení | 91 odpovědí

Nemáte někdo náhodou informace o tomto novém jezeru.Jestli se tam dávají nějaké ryby nebo jestli se tam vůbec bude lovit.Slyšel jsem,že se tam bude nasazovat jen Marena kvůli čistotě vody.K diskuzi bych připojil i jezero Chabařovice.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Úterý 24. listopadu 2015 v 15:38 ® cormoran reakce na …
cormoran

Bulwei> Říkejme těm ploticím perlíni, aby nedošlo k dohadům:-D

Ale zelenáči jinak parádní..

reagovat
Sobota 21. listopadu 2015 ve 13:18 ® Bulwei
Bulwei

Líni a plotice

reagovat
foto/forum/2015/th-img116623.jpgfoto/forum/2015/th-img116624.jpgfoto/forum/2015/th-img116625.jpg
Pondělí 24. října 2011 ve 23:09 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>tak to mě Frk dostal:-D já myslel že na té mostecké sou raci a ještě ktomu dost vzácná forma tosem ale vů. né v poho.Hlavně že je jasno:-))

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 22:36 ® džigit reakce na …

Frk> šupinu si pak měl Ty na prstu :-))

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 20:29 ® Frk reakce na …
Frk

Já myslel ráci psí. To samej bulík,španěl, výmar. A kde to kurňa má šupiny?:-)) =-| :-D

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 19:43 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

Frk>jestli se jedná o červenou nebo modrou formu která se nachází na Jirkovské nádřži v CHKO.Tak takoví raci se chovaj v akvaristice ale název si už nepamatuji.Jedná se o formu hodně vzácnou ale to asi nebudou oni.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 19:38 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>naprostý souhlas.Protože z převážné většiny za chování psa muže majitel.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 19:25 ® džigit reakce na …

Frk> ??? :-O :-O :-O

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 19:18 ® Frk reakce na …
Frk

hele a co to teda je za ráci v tom jezeře? ;-)

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 19:02 ® džigit reakce na …

ladamaj> mně se líbí věta znalce
„Nemohu ze své pozice doporučit utracení strýce vlastníka psa, který psa opil. Silně se však v tomto případě zastávám psa,“ uvedl expert na chování zvířat

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 18:55 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>V tom případě bych dal trest páníčku ten se psem asi moc zacházet neumí.No naštěstí ten soudce byl rozumnej.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 16:57 ® džigit reakce na …

ladamaj> http://www.novinky.cz/…dl-dite.html

reagovat
Pondělí 24. října 2011 ve 12:11 ® ladamaj
ladamaj

džigit>také nevím kterej bl. vymyslel to rozdělování.Jinak je vše tak jak píšeš je vidět že víš oco gou.Kolikrát čtu na netu pes pokousal dítě když šlo k sousedovi na pozemek no není se čemu divit chrání své teritorium a hned by ho střílel skrátka to děcko tam nemělo co dělat a ten pes to bere jako vniknutí.Jinak sem dělal léta služební ovčáky mého mazla sem měl u sebe dosáhnul nejvyžší skoušky bral 3dny starou stopu,pustil dovnitř ale ven už ne.Zde na severu když jedeš sám tak mužeš mít smůlu buď tě jen okradou a nebo to skončí ještě hůř takže prázdné ruce špatná volba.Jinak jde jak píšeš o rybářský servr takže raději k rybám i když už na ně moc nemohu zdůvodu počasí no aspoň se pokochám zde:-> PS:stou klávesnicí mám také problém musím jí čistittaké až 3× týdně je plná lupenky,nehledě k tomu když píšu tak naato čučím jako husa do flašky protože na to špatně vidím písmenka sou moc malá.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 9:38 ® džigit reakce na …

džigit> omlouvám se za chybějící „enka“,blbne mi klávesnice a pozdě jsem to zaregistroval :-)

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 9:36 ® džigit

ladamaj> Láďo já nějak tohle posouzení neberu.Kdysi se psi dělili úplně jinak ovšem dnes?Všeobecná a mnohými pseudoodborníky podporovaná hysterie.
Co to je „bojové plemeno“? Pokud si byl,jak říkáš služební psovod,tohle by si asi nepoužil.Do této debilní škatulky byli lidmi zařazeni i psi,kteří byli kdysi řazeni jako služební /doga,rottwei­ler,velký knírač,dobrman apod./.Samotného by mně zajímalo,kdo tu hovadinu vymyslel.Jsou to psi využíváni ve válkách,nebo v různých arénách při zápasech? Nebo to jsou jen plemena odolnější,vytrva­lejší,agresiv­nější,nebo snad jen větší a lišící se od různých domácích „kundolízků“,přež­raných a přetučnělých válců bez pohybu?
Zvláštní,v Jes­třabkách takoví nebyli a došlo ke konflintu a ke zranění a tahle hysterie se nijak neprojevila.Že by proto,že aktéry byli „španěl“ „seznam“ a „výmar“?Kouki na statistiky pokousaných růzými plemeny a uvidíš od čeho je toho více!Pokud je majitel kteréhokoliv plemene debil,VŽDY hrozí průser!!!
Já měl pudla/mimochodem původně pastevec/,chow-chow,ovčáka,velkého knírače,rottweilery a teď „bulíka“ a zatutu letitou zkušenost nemám „zářez“.Byl jsem před úrazem psovod a jezdil odchyty a věř mi,že vím o čem mluvím,což /bez urážky/ o Tobě pochybuji.
Řešme raději ryby a dění okolo jezera v Mostě,což je název tohoto fóra.Já osobně byl v Mostě před 89tým,když jsem jezdil jako mechanik jednoho silničního moto závodníka.Drsná krajina a hlavně ještě víc poničená krajina než u nás…

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 9:10 ® džigit reakce na …

FInnnp> :-)

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 1:06 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>vím že se jedná o bojové plemeno také sem ho zvažoval jde také o hodné psy ale jak říkám jaký pán takoví pes.Já přilnul k boxíkům sou fakt věrný.Toho mého táta byl cvičen pro arénu tyto zápasy se zde konaj nelegálně to jistě víš jeho tátu našli v uboženém stavu a byl v CHomutovském útulku já pro nštěně jel až za ČB a když sem přišel do styku s jeho tátou tak mne vítal jako bych byl člen rodiny.No ten můj má něco vsobě (dědičného) takže ho držím zkrátka a proto je takoví jak sem psal z jedné strany mazel ale zdruhé opravdoví bojovník nesmím sáhnout ani na synátora nemá rád takové věci a vycítí komu pomoct supr pes no a miláček v 6 měs.30kg.Jinak ten tvůj je taky pěkně rostlej ale nevěřím tomu že ho máš za učelem boje samo sebou bránit bude otom nepochybuji je fakt pěknej.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 0:31 ® FInnnp reakce na …

džigit> Já čoklum nerozumim,ale ten tvůj má myslim top zkus.......Jinak vypadáš drsněji než tvůj pes.

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 0:19 ® džigit reakce na …

FInnnp> když myslíš…

reagovat
Pondělí 24. října 2011 v 0:11 ® FInnnp reakce na …

džigit> Kdyby tomuto psisku vyrostli rohy tak vypadá jak koza.

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 23:53 ® džigit

ladamaj> bojové plemeno :-))

reagovat
foto/forum/2011/th-img18637.jpg
Neděle 23. října 2011 ve 23:53 ® džigit

jejda,dvoják :-)

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 23:17 ® džigit reakce na …

ladamaj> anglický bullterier

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 22:58 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>co to máš za pejsáčka,osobně sem chtěl afrického borboela jestli to dobře píšu no hovado pes váha cca70 kg.

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 22:41 ® 1Mara reakce na …
1Mara

džigit> Voe :-D pivo

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 22:35 ® džigit reakce na …

1Mara> on se stydí :-D

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 22:27 ® 1Mara reakce na …
1Mara

džigit> Cos mu dal pul prasete ? že se tak líně válí :-))

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 22:14 ® džigit

1Mara> jsem se ho ptal a neříkal nic… Ahoj Tobě i Línce

reagovat
foto/forum/2011/th-img18636.jpg
Neděle 23. října 2011 ve 22:11 ® ladamaj
ladamaj

1Mara>já to taky tak beru ale holt někdy to jinak nejde vše je v lidech.Jinak jak píšeš jaký pán takoví pes ten můj je vděčnej za každé pohlazení není vůbec zlí také proč.Mě stačí že mě hlídá a nikomu nedovolí aby na mě vyskakoval nebo mě chtěl bít:-)) .Jinak pokud to nikomu nevadí nechám ho puštěného pokud se bojí tak ho dám na vodítko v pohodě sme jenom lidi proč si dělat něco naschvál pani bych upozornil no a podle toho bych se choval rovněž ale můj se nebojí ani střelby trénujiho snad na vše nakonec se to to plemeno učí vše formou hry a co se jednou naučí nezapomene narozdíl od jiných plemen sem bývalí civilní a služební kynolog takže mraky skušeností ale i já se kolikrát raději poradím.:->

reagovat
Neděle 23. října 2011 ve 21:57 ® ladamaj
ladamaj

FInnnp>no pokaždé to řešit násilím nejde.Jinak také proto nejdu daleko.Každej myslí že jsem na vozíku ale když mě nase.. tak pámhůh sním pokud něco neumí sem taky pěkný pako.No mám letos 4 napadení a to na mě šel z bejzbolkou škoda že sem u sebe neměl hafana smíchy bych se asi neudržel ten se nebojí a kdyby ho praštil tak to už nerozchodí provrtal bych mu ten sprostej mozek 0.9mm a 0,6mm nemluvě o dalších.Jinak hodně cvičím no musím nic jiného mě nezbývá holt musím dodržovat kondičku,jinak tě rád poznám znám spoustu členů chytej osobně což je lepší než pc.:->

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...