Chytej.cz

Sumci a soukromý revír necteno

10.10.2011 | Honza1.2.3 | 28.124 zobrazení | 41 odpovědí | upravit

Ahoj,napadlo mě že bych zkusil udělat soukromý sumcový revír.A zajímá mě váš názor, ať je jakýkoliv.Má někdo s něčim takovým zkušenosti???Nez­náte někoho kdo se o něco podobného pokoušel a nebo provozuje??Jdem mi o to jestli je to vůbec reálné.A také sem slyšel že sumec je učenlivá ryby a jde o to když se jednou chytí jestli bude brát ještě dál. Aby to pak nevypadalo tak že budou jen plané záběry atd.Budu rád za každý názor díky.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Úterý 11. října 2011 v 8:23 ® Shrek reakce na …
Shrek

Honza1.2.3@seznam.cz> tak tam nacpi kapra a jesetera a vrátí se Ti to. (při pozitivní konstalaci Měsíce)

reagovat
Úterý 11. října 2011 v 7:28 ® Honza1.2.3@seznam.cz reakce na …

FInnnp> :-) Uvidíme jak to všechno dopadne.Zkusím to rozjet a pak se ukáže.Jak jsi psal ryby jsou muj velkej koníček a budu to spíš dělat pro radost.I když bych byl rád,kdyby se mi alespoň část peněz vrátila.

reagovat
Pondělí 10. října 2011 v 19:46 ® FInnnp reakce na …

S profesionálním rybníkem u nás zkušenosti nikdo nemá…Teda drtivá většina.Většina provozovatelů sportovních rybníků jsou snobové a podobná pakáž.

reagovat
Pondělí 10. října 2011 v 19:35 ® Honza1.2.3@seznam.cz reakce na …

FInnnp> No abych řekl pravdu tak se toho bojím, ale chci to zkusit nevíte o někom kdo má s něčím takovým zkušenosti??

reagovat
Pondělí 10. října 2011 v 19:08 ® FInnnp

Sumec je starý hlupák a na háček ti skočí znovu a znovu,ale radši se do toho nepouštěj....­.Jedině,že by jsi to neměl na vydělávání peněz,ale jen jako koníčka.

reagovat
Pondělí 10. října 2011 v 16:01 ® Honza1.2.3@seznam.cz reakce na …

Počítám s tim,že to nebude otaázkou pár let.Je mi jasný že než bych to spustil budet to trvet dejme tomu 5 let a možná víc a s tou potravou taky počítám.Jdem mi spíše o to jestli sumec znovu skočí na háčak.slyšel jsem že jsou strašně učenliví a dobře si pamatujou.Aby to pak nevypadalo tak,že nástražky budou z hážků mizet a nikdo nic nechytne.

reagovat
Pondělí 10. října 2011 ve 12:59 ® Robur reakce na …
Robur

jajco> postačí ho naučit na pelety, akorát by mne pak zajímalo, zda ten sumec půjde i po živé či vláčené nástraze. Ale jinak je to dle mého názoru blbost. Dále soukromáky profituji z dírkování, takže buď sumcům nasypeš pstruhy nebo v zimě do jara budeš žrát pelety sám než zase něco vyděláš.

reagovat
Pondělí 10. října 2011 ve 12:14 ® jajco
jajco

Myslím že to je nesmysl a nebo to je na hrozně dlouho.Nehledě na to že potřebuješ pro naší největší rybu dostatečný prostor a první musíš podle mého laického pohledu zarybnit něčím co bude pan sumec mít k večeři.

reagovat
Pondělí 10. října 2011 v 11:39 ® kingkubik

otec me pritelkyne ma rybnik na zahrade v obore mezi danky a muflony.....neni to sportovni rybnik ale ryby tm jsou…copak by jsi potreboval vedet?

reagovat
Pondělí 10. října 2011 v 10:51 @ Honza1.2.3 reakce na …

Zatim ještě nemám,až podle toho co kdo napíše uvidim jestli se do toho pustit,nebo ne.Máš nějaké zkušenosti??

reagovat
Pondělí 10. října 2011 v 9:40 ® jajco
jajco

A jaký máš rybník?

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1