Chytej.cz

Vlasec nebo pletenka? necteno

5.3.2005 | Tomash | 16.475 zobrazení | 95 odpovědí

Zajímalo by mě, jestli při přívlači upřednostňujete vlasec, nebo pletenou šňůru? Jaké průměry volíte? Na jaký druh přívlače. atd. Lehká přívlač, střední, těžká… Předem díky za odpovědi!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Sobota 5. března 2005 ve 14:52 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

tomash:Whiplash je taky svkela lajna,kamos na ji ma a nestezuje si. Ja jsem pro zacatek sel radsi do klasiky Fireline. Ty uz ses rohodnuty? srami:Rad bych ti poradil,ale letos s pstruhy zacinam,ale zkousim na vlasec,ale co jsem slysel,tak jim šnura nevadi.

reagovat
Sobota 5. března 2005 ve 14:47 ® srami
srami

Co je lepší na pstruhy pletenka nebo vlasec?Máte zkušenosti?Chytám celou dobu /15 let/ pstruhy na vlasec a uvažuji o pletence. Poraďte. Předem díky

reagovat
Sobota 5. března 2005 ve 14:04 ® Tomash
Tomash

Hmmm. Asi si pořídím 0,10mm Whiplash, nebo Fireline…

reagovat
Sobota 5. března 2005 ve 14:01 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Sory Tome,sekl jsem se,mam Berkley Sensithin ultra 0.14 a na zkoušku raptora 0.12,ale planuji oba vymenit za Strofta

reagovat
Sobota 5. března 2005 ve 13:59 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Když jdu na větší vodu(morava,dy­je,přehrady) tak radši zkouším nejdřív pletenku,jelikož nevím,co mi zabere nebo co utrhnu. Mám na takové vody vlasec o průměru 0.22 a pletenku Firelinu asi 0.14. Na druhém proutku,který mám na „zmapované vody“ a menší toky(Dřevnice,pstru­hové potůčky,atd…) mám normalní vlasec o průměru 0.14(Berkley Sensi thin ultra) a 0.12 (Stroft GTM). Ale toho berkleyho planuji vyměnit za stejně „tlusty“ stroft GTM.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1