Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

revír Ledce u Plzně necteno

23.4.2011 | jackubr | 9.385 zobrazení | žádná odpověď

Zítra se konají závody na tomto revíru, nejde o svazovou vodu a před týdnem proběhla násada kaprů. Máte někdo jakékoli informace o tomto revíru? Hloubka, dno, množství bílé ryby. Případně nějaký tip jak na těchto závodech uspět? Budu chytat feeder. Na závodech jsem nikdy před tím nebyl, ale na gulášovky jsem se přemluvit nechal.

Díky moc, Jakub

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Na tuto otázku zatím nebylo odpovězeno. Buďte první - odpovědět.