Chytej.cz

vstup na pobřežní pozemky necteno

8.2.2011 | Poldík | 21.539 zobrazení | 65 odpovědí

Všichni víme,že k výkonu rybářského práva smíme vstupovat i na pobřežní pozemky za určitých pravidel.Chápu,že je třeba dbát o dobré vztahy mezi rybáři a uživateli pozemků.Jaké máte zkušenosti z majiteli pozemků.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 8. února 2011 ve 22:33 ® Poldík
Poldík

Jednou jsem mrskal vodu vláčením a prošel jsem soukromým pozemkem,kde mě pozoroval majitel tiše a beze slova.Protože tam byla pěkná voda,kde jsem tušil pěkný tlouště,rozhodl jsem se druhý den,že tam zajdu znovu.Pěkně jsem se usadil na židličku a jémine,to byl hlahol:hej Vy!Tady sedět nebudete já to tady nesekám pro rybáře a bylo vymalová:-P no.

reagovat
Úterý 8. února 2011 ve 22:33 ® Sander reakce na …
Sander

sethy > si dělej prdel, o pět čísel dál, o pět čísel níž a mohl bych si podat ruku s Žižkou.

reagovat
Úterý 8. února 2011 ve 22:31 ® sethy reakce na …
sethy

Sander> Nemáš nosit klobouk :-D

reagovat
Úterý 8. února 2011 ve 22:30 ® Sander
Sander

Tak půl na půl.
Mám radši, když majitele na pozemku vidím a můžu se ho slušně zeptat, jestli mu přes něj mohu přejít.
Zažil jsem i překvápko, kdy na nás z ničeho nic vylétl děda ze sukovicí, ohnal se po mě že mi protočil klobouk na hlavě, bez toho, abych řekl já nebo kamarád jediné slovo. Že prý jsme si spletli režim a nemáme tam co dělat. A to jsem stál v brodkách po kotníky ve vodě.
Nó tak to je třeba jedna z těch špatných…

reagovat
Úterý 8. února 2011 ve 22:24 ® osprey
osprey

S těmi, co mě nechali projít, dobré. S těmi, co mě vyhodili, špatné. Ale nebylo jich moc.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1